Wrocław poligon

Ustawki, wypady, quadowanie i wszystkie nieformalne spotkania quadowe - informuj, szukaj, zapraszaj, zamieszczaj relacje i zdjęcia...
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
grzoj
Posty: 104
Rejestracja: ndz 16 cze, 2013
Quad:: Yamaha Grizzly 700 :)
Lokalizacja: Wrocław

Re: Wrocław poligon

Post autor: grzoj » wt 06 sty, 2015

Racja, kto nie był niech żałuje :)

Dzięki Ksemek za kawę, następnym razem wpadniemy na rosół :lol:

Kilka zdjęć z dzisiejszej wycieczki:
Załączniki
IMGP0013.JPG
IMGP0015.JPG
IMGP0017.JPG
IMGP0018.JPG
IMGP0019.JPG
IMGP0024.JPG
IMGP0026.JPG
IMGP0027.JPG
IMGP0031.JPG

Awatar użytkownika
LEJEK
Posty: 708
Rejestracja: ndz 16 gru, 2012
Quad:: G700 2014 EPS WTHC ZIELONA
Imię: Tomek
Lokalizacja: Wrocław

Re: Wrocław poligon

Post autor: LEJEK » wt 06 sty, 2015

Wszystko fajnie było, stres pojawił się jedynie wtedy jak ten wielki kelner przyniósł kawę, aż nogi mi się ugięły ze strachu...... chłopina miał ponad 2 metry..... :-) Myślałem, że chce mi przywalić, ale on tylko kciuka wyciągnął z pięści, do góry :ok: jak nasze wspaniałe maszynki zobaczył......

Następnym razem prosimy o rosół i może lepiej niech ten kelner przygarbi się lekko...:-)
)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
Tomek- LEJEK - LTD 2014, Atomowa INTEGRACJA 1+2, W.I.L. Albania Adwenture 2014, Lejkowa Ekspedycja ADRIA 2015, ciekawe plany na 2016......

Awatar użytkownika
kuba330
Posty: 64
Rejestracja: sob 27 paź, 2012
Quad:: yamaha grizzly 660
Imię: Kuba

Re: Wrocław poligon

Post autor: kuba330 » wt 06 sty, 2015

miło się ogląda zdjęcia i filmy ale nerwica mnie bierze jak pomyśle że mnie na nich nie ma :) chłopaki bawcie się póki co, mam nadzieje że po nowym roku do Was dołączę...tylko pytanie jaki sprzęt wybrać na nowy rok...yamaha? polaris? can am?

Awatar użytkownika
LEJEK
Posty: 708
Rejestracja: ndz 16 gru, 2012
Quad:: G700 2014 EPS WTHC ZIELONA
Imię: Tomek
Lokalizacja: Wrocław

Re: Wrocław poligon

Post autor: LEJEK » śr 07 sty, 2015

Can Am - Polaris - To coś dla Ciebie...... ;-)

W życiu nie kupuj Yamahy - miałeś, jeździłeś, wiesz co to warte. Ja mam, Grzoj ma, Kłaku ma, Masa ma, Ernest ma ale niedługo sprzedaje i kupuje nową.....Ja też..... ;-) lipa.... ;-)
Tomek- LEJEK - LTD 2014, Atomowa INTEGRACJA 1+2, W.I.L. Albania Adwenture 2014, Lejkowa Ekspedycja ADRIA 2015, ciekawe plany na 2016......

Awatar użytkownika
kuba330
Posty: 64
Rejestracja: sob 27 paź, 2012
Quad:: yamaha grizzly 660
Imię: Kuba

Re: Wrocław poligon

Post autor: kuba330 » śr 07 sty, 2015

hahaha Tomek Grizzly na zawsze...:) chciałem ruszyć temat :) no pięknie, mamy pierwszą ofiarę dakaru, motocyklista Michał Hernik, człowiek który pojechał na Dakar tylko z dwoma kluczami w skrzynce [*]

Awatar użytkownika
LEJEK
Posty: 708
Rejestracja: ndz 16 gru, 2012
Quad:: G700 2014 EPS WTHC ZIELONA
Imię: Tomek
Lokalizacja: Wrocław

Re: Wrocław poligon

Post autor: LEJEK » śr 07 sty, 2015

Trzech Króli na Trzebnickich Wzgórzach :-)

Ostatnio zmieniony śr 07 sty, 2015 przez LEJEK, łącznie zmieniany 1 raz.
Tomek- LEJEK - LTD 2014, Atomowa INTEGRACJA 1+2, W.I.L. Albania Adwenture 2014, Lejkowa Ekspedycja ADRIA 2015, ciekawe plany na 2016......

Awatar użytkownika
LEJEK
Posty: 708
Rejestracja: ndz 16 gru, 2012
Quad:: G700 2014 EPS WTHC ZIELONA
Imię: Tomek
Lokalizacja: Wrocław

Re: Wrocław poligon

Post autor: LEJEK » śr 07 sty, 2015

Ubolewam nad Michałem.......
Tomek- LEJEK - LTD 2014, Atomowa INTEGRACJA 1+2, W.I.L. Albania Adwenture 2014, Lejkowa Ekspedycja ADRIA 2015, ciekawe plany na 2016......

Awatar użytkownika
Pingwin Legnica
PingwinSquad
Posty: 1891
Rejestracja: pn 17 lis, 2008
Quad:: osiołek :)
Imię: Daniel
Lokalizacja: Legnica dolnośląskie
Kontakt:

Re: Wrocław poligon

Post autor: Pingwin Legnica » śr 07 sty, 2015

a skąd mieliście śnieg ? Kuźwa ! u nas BRAK :( :( :(

nieźle musieliście dać na tacę co by taaaaką pogodę zamówić to trzeba mieć układy :)

jak sobie przypomnę parę dni wcześniej jak było...

Zazdroszczę i gratuluję fajnej wyprawy !
www.pingwinsquad.pl
www.pingwin.com.pl

Rumunia, Albania, Korsyka, Islandia, Czarnogóra, Chiny, Tadzykistan, Kirgistan, Uzbekistan, Kazachstan, Rosja, Białoruś

w trakcie szukania nowego kierunku...

ksemek
Posty: 50
Rejestracja: ndz 18 lis, 2012
Lokalizacja: Brzeg Dolny

Re: Wrocław poligon

Post autor: ksemek » śr 07 sty, 2015

Tomek naprawdę dobry filmik :) Już nie przesadzaj że chciałem Cię bić :) Następnym razem jak przyjedziecie to będzie rosół :) Mówię całkowicie poważnie. Propozycja była na bigos ale chłopaki się uparli że ma być rosół i nie było rozmowy :) Pozdrawiam

Awatar użytkownika
LEJEK
Posty: 708
Rejestracja: ndz 16 gru, 2012
Quad:: G700 2014 EPS WTHC ZIELONA
Imię: Tomek
Lokalizacja: Wrocław

Re: Wrocław poligon

Post autor: LEJEK » śr 07 sty, 2015

no oczywiście, ze mnie bić nie chciałeś, ale to zdjęcie tak mi się skojażyło...... :-)
Jeszcze raz dziekujemy i obiecamy, że do końca roku przyjedziemy na rosół..... oczywiście wcześniej damy znać, że się wybieramy, co byś zdążył kurkę opatroszyć i oskubać..... :-)

Daniel - co do pogody to nie wiem czy mi uwieźysz, ale zawsze, naprawdę zawsze jak się gdzieś wybiorę z Grzoj (Grześkiem) to pogoda jest na piątkę z dużym plusem...... nie wiem co on w sobie takiego ma :-)
Po każdym kolejnym wyjeździe z Grzesiem, jestem coraz bardziej zdziwiony. To naprawdę tak jest. Wystarczy, że pojedziemy jeszcze z kimś, czyli we trzech i pogoda już nie jest taka rewelacyjna...... to się sprawdziło parokrotnie...... !!!!!!!! Dlatego lubię jeździć z Grzesiem :-)
A ogólnie żałuj, że nie mogłeś..... ponad 170 km dobrej zabawy - miodzio..... i inni niech też żałują..... w sumie to może dobrze, że nie pojechaliście, bo pogoda by się mogła popsuć )))))))))))))))))))))))))))))))) :-)
Tomek- LEJEK - LTD 2014, Atomowa INTEGRACJA 1+2, W.I.L. Albania Adwenture 2014, Lejkowa Ekspedycja ADRIA 2015, ciekawe plany na 2016......

ODPOWIEDZ

Wróć do „Ustawki quadowe”