SWAP Lucky Star

Wasze doświadczenia i pytania związane z quadami Access (dawniej Lucky Star)
Zablokowany
Awatar użytkownika
Gruszkin8804
Posty: 79
Rejestracja: sob 30 lis, 2013
Quad:: Lucyfer
Imię: Łukasz
Lokalizacja: WZW

Re: SWAP Lucky Star

Post autor: Gruszkin8804 » wt 04 lis, 2014

Siemka:) eeeeeee widzę ze temat rozkrecił sie ładnie troche czasu mnie nie było a tu prosze :oklaski:

Awatar użytkownika
trauma
Posty: 248
Rejestracja: wt 09 wrz, 2014
Quad:: LS 500
Imię: Dawid
Lokalizacja: Lublin

Re: SWAP Lucky Star

Post autor: trauma » wt 04 lis, 2014

Looo kurde to sprawnie Ci to idzie i to bardzo ;) nawet nie zdajesz sobie sprawy jak czekam na ten Twoj film :p fajnie ;) mialem dzisiaj okazje przejechac sie polarisem outlaw 525 i powiem wam ,ze ostry sprzet jak tylko dostane lucka i troche ogarne nim jazde to postaram sie zrobic konfrontacje ;)

Awatar użytkownika
Gruszkin8804
Posty: 79
Rejestracja: sob 30 lis, 2013
Quad:: Lucyfer
Imię: Łukasz
Lokalizacja: WZW

Re: SWAP Lucky Star

Post autor: Gruszkin8804 » wt 04 lis, 2014

Trauma miałeś podlecieć zobaczyć Lucka... Marcin lipy nie robi:) Mój lucjan wychdził jako jeden z pierwszych wszystko działa jak nalezy :o Ale z braku czasu na jazdę stoi wypucowany w garażu... LECHU odezwij sie cos na forum i zaprezentuj swoja gadzine :lol:

Awatar użytkownika
trauma
Posty: 248
Rejestracja: wt 09 wrz, 2014
Quad:: LS 500
Imię: Dawid
Lokalizacja: Lublin

Re: SWAP Lucky Star

Post autor: trauma » wt 04 lis, 2014

A no mialem ale jakos tak wyszlo ze brak czasu ale kupilem lucka i wlasnie Marcin mi go przerabia :p jezdzilem na jego sprzecie i wiem ze nie ma lipy :p

Awatar użytkownika
Tomek_LS500cb
Posty: 1250
Rejestracja: czw 26 cze, 2014
Quad:: lucky star 500cb
Imię: Tomek

Re: Odp: SWAP Lucky Star

Post autor: Tomek_LS500cb » wt 04 lis, 2014

costigan pisze:Tomek_LS300 jesteś z Ostrołęki? kiedy będziesz swoją maszynę przerabiał w częstochowskiej stajni?
No mysle ze w okolicach wakacji... ze wzgledu na to ze nie przebywam w Polsce a urlopik planuje na sierpien.
Tak z Ostroleki jestem...z pieknej kurpiowszczyzny[emoji12] czemu pytasz? A ty skad?

Marcin ATV SWAP Garage
Posty: 2275
Rejestracja: pn 23 cze, 2014
Quad:: Hulajnoga elektryczna
Imię: Marcin

Re: SWAP Lucky Star

Post autor: Marcin ATV SWAP Garage » wt 04 lis, 2014

Łukasz i co ogarnołeś ten air box z moją instrukcją ibo paczka doszła ma sie rozumieć
?? ozimkowi też taki pakunek dostał ;)
Zapraszam Na Moją stronę www.a*s*g*.pl Pozdrawiam .

Marcin ATV SWAP Garage
Posty: 2275
Rejestracja: pn 23 cze, 2014
Quad:: Hulajnoga elektryczna
Imię: Marcin

Re: SWAP Lucky Star

Post autor: Marcin ATV SWAP Garage » wt 04 lis, 2014

trauma pisze:Looo kurde to sprawnie Ci to idzie i to bardzo ;) nawet nie zdajesz sobie sprawy jak czekam na ten Twoj film :p fajnie ;) mialem dzisiaj okazje przejechac sie polarisem outlaw 525 i powiem wam ,ze ostry sprzet jak tylko dostane lucka i troche ogarne nim jazde to postaram sie zrobic konfrontacje ;)

obawiam sie że z polarisem 525 nie ma co startować tam jest silnik KTMa straszny wypierd a la cz :) i waga polarisa ok 160 kg a lucek 230 kg ale lucek jest sporo wiekszy a ty też do drobnych chłopaszków nie należysz ;) więc na lucku napewno bedziesz lepiej wyglądał :P ale z trx 450 mozesz sie konfrontować bez obaw :)musze kiedyś sie z nim startnąć i nakręcić filmik zanim go zamieni na lucyfera ;)
Zapraszam Na Moją stronę www.a*s*g*.pl Pozdrawiam .

Awatar użytkownika
trauma
Posty: 248
Rejestracja: wt 09 wrz, 2014
Quad:: LS 500
Imię: Dawid
Lokalizacja: Lublin

Re: SWAP Lucky Star

Post autor: trauma » śr 05 lis, 2014

Dokladnie masz racje polaris sprawia wrazenie jakby nie wazyl nic :p no i kopa ma strasznego... Ale jak zapytalem o utrzymanie... To nawet przez mysl mi nie przeszlo ,ze jest to sprzet lepszy od Lucka. Moze jezeli ktos sie chce scigac zawodowo. Ale do zwyklego uzytku koszty utrzymania sa nie do zaakceptowania... No na pojedynek z TRX 450 czekam ;)

Marcin ATV SWAP Garage
Posty: 2275
Rejestracja: pn 23 cze, 2014
Quad:: Hulajnoga elektryczna
Imię: Marcin

Re: SWAP Lucky Star

Post autor: Marcin ATV SWAP Garage » śr 05 lis, 2014

Powiem ci że sam się nie mogę doczekać do chwili jak zostanie mi tylko go szmatką wypucować i nakręcić filmik może to takie moje hallo ale zaj eb istą mi to radość i satysfakcje sprawia kasa to tylko miły dodatek ktoś powiedział kiedyś rób to co lubisz to nigdy nie będziesz musiał pracować i cos w tym jest :D
Zapraszam Na Moją stronę www.a*s*g*.pl Pozdrawiam .

Awatar użytkownika
trauma
Posty: 248
Rejestracja: wt 09 wrz, 2014
Quad:: LS 500
Imię: Dawid
Lokalizacja: Lublin

Re: SWAP Lucky Star

Post autor: trauma » śr 05 lis, 2014

I moze wlasnie w tym jest klucz ,ze te sprzety tak wygladaja rewelacyjnie ;) widac ,ze sa tworzone z pasja ;)

Zablokowany

Wróć do „ACCESS / Lucky Star”