Pogaduchy o CF Off-Top

Wasze doświadczenia i pytania związane z quadami CF Moto
Awatar użytkownika
Zmora1966
Quadowa Grupa Południe
Posty: 2467
Rejestracja: pt 30 sie, 2013
Quad:: CanAm 800XT - była CFka X8, Keeway 300 GTX, Honda
Imię: Sławek
Lokalizacja: Czernichów k. Krakowa
Kontakt:

Re: Pogaduchy o CF Off-Top

Post autor: Zmora1966 » śr 15 paź, 2014

Rysiu...paranoja polega na tym że wszyscy się znamy z wspólnych wypraw ale kolegom coś się adrenalina podniosła :) może to wpływ plam na słońcu :) a w Iguanie? będzie prezentacja YAMAHY - Robert...i gdzie ty będziesz? :)

________
oolsztyniak pisze:
Zmora1966 pisze: no to jak mam być szczery to twój wpis jest nie na temat...
Bardzo się cieszę, że wyłapałeś post nie na temat w dziale Off-Top :?
ej tam je tam... może to prawda ale jako MOD powinieneś dawać przykład :) a ja usiłuje to rozładować a wy ciągle spięci..dajcie na luz...wystarczy że jest nie fajnie na drugim forum ale tam mnie wali
Ostatnio zmieniony pt 17 paź, 2014 przez oolsztyniak, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Post pod postem
Zmora
www.quadowagrupapoludnie.pl
www.sqgp.pl

:I love QUADOWA GRUPA POŁUDNIE:

robertmuszka
Posty: 946
Rejestracja: pt 05 lis, 2010
Quad:: g700 2014 plus zólte xxc 800 2015
Imię: Robert
Lokalizacja: Sompolno koło Konin

Re: Pogaduchy o CF Off-Top

Post autor: robertmuszka » śr 15 paź, 2014

Sławek, prosze Cię, nie rań mnie, chętnie bym pojechał na zlot CF-ek i zobaczył mierną yamache, ale w tym czasie będe gościłu siebie też CF Sławka oraz kilka innych różnej maści quadów.
TAk , wszyscy znamy sie z 2 wypraw, dzięki którym poznaliśmy siebie, nawet byłem u kilu chłopaków w domach ich. Niestety, pewnego pięknego ,choć bardzo pracowitego dla mnie poniedzałku (przyjechałem do domu w niedziele i poszedłem spać o 22.00, a w poniedziałek wstałem 0 2.30) o godzinie 17.00 jak usiadłem do kompa, to świat od tego momętu był zupełnie inny.

Awatar użytkownika
GnuS
Posty: 134
Rejestracja: pt 08 lis, 2013
Quad:: AC 1000 MudPro był CF Moto X8
Imię: Artur

Re: Pogaduchy o CF Off-Top

Post autor: GnuS » śr 15 paź, 2014

Rysiek pisze:Jak na pogaduchy to strasznie tu u Was AGRESYWNIE :zły:
Jak dla mnie, sorki chłopaki, ale porażka... Ja Kocham jeździć, uświnić się a bardzo ważnym elementem każdego wyjazdu jest ekipa z którą uwielbiam się spotkać...
Rysiek pisze:Myślę że powinniście się spotkać i wyjaśnić sobie wszystko w terenie :wyśmiewacz:
Ano na pewno powinni i może nawet jakieś piwo/wódkę/cole... cokolwiek razem wypić i spasować.
Rysiek pisze:Co do quadów to jak się kupi w miarę nie zajeżdżonego i się dba to każdy jest dobry :mrgreen: Czy to brp czy cf czy honda , nawet suzuki :mrgreen:
Ja na przykład narzekałem na Outlandera800 a z miśka jestem zadowolony ale znam takich co mają na odwrót .... wiec co kto lubi...
Dokładnie, u nas też były przetasowania a niektórzy strasznie zafiksowani na BRP... ale mi to powiewa, ważne że czerpiemy radość z jazdy...

Ze mnie aktualnie się śmieją że strasznie myślę o MudPRO ale co mi tam, jeszcze im pokażę :)

Pozdrawiam wszystkich pozytywnie zakręconych.
Artur

Awatar użytkownika
DKfan
Posty: 1979
Rejestracja: wt 21 sty, 2014
Quad:: Smark 200,MXU500i IRS,KingKaczka 750, Koczkodan 800X, XXC, R850XXC
Imię: Jacek

Re: Pogaduchy o CF Off-Top

Post autor: DKfan » śr 15 paź, 2014

Rysiek pisze: nawet suzuki :mrgreen:


Pozdrawiam RYSIEK
O rzesz ty....
Czekaj niech się Marcin dowie że obrażasz Suzuki....
A i ja swoje dołożę, następnym razem zejdę z roweru

:I love SUZUKI:
Zapraszamy do wspólnej jazdy. Jesteś z okolic Warszawy,samotna jazda Cię nuży, chcesz poznać ludzi których łączy pasja quadowania? Napisz do nas na PW
M&M sQuad

Awatar użytkownika
Rysiek
Posty: 563
Rejestracja: sob 12 sty, 2013
Quad:: YamahaG700/HondaTA650
Imię: Rysiek
Lokalizacja: ursynów, piaseczno, wiązowna

Re: Pogaduchy o CF Off-Top

Post autor: Rysiek » śr 15 paź, 2014

DKfan pisze:
Rysiek pisze: nawet suzuki :mrgreen:


Pozdrawiam RYSIEK
O rzesz ty....
Czekaj niech się Marcin dowie że obrażasz Suzuki....
A i ja swoje dołożę, następnym razem zejdę z roweru

:I love SUZUKI:
Jacku Marin nic mi nie zrobi ostatnio jak byliśmy w Bieszczadach to przez 3 dni przy piwie i w każdym większym błocie była wojna sUZUKI vs Yamaha ogólnie na każdym wyjeździe w naszej ekipie jest taka moda :wyśmiewacz: Ale wszystko z uśmiechem na twarzy :lol: Nawet jak ktoś powie że Suzuki to g****.... to i tak zaraz z uśmiechem będzię pomagał koledze pchać, chociaż Marcin twierdzi że więcej się napchał Yamah.... :mrgreen:
Dlatego może nie rozumiem tej awantury tutaj :?:

Ale jak GnuS napisał ekipa jest najważniejsza .... ja z naszą mógł bym nawet na rowerze pojechać dla klimatu :oklaski:
Pozdrawiam Rysiek :-)

Awatar użytkownika
DKfan
Posty: 1979
Rejestracja: wt 21 sty, 2014
Quad:: Smark 200,MXU500i IRS,KingKaczka 750, Koczkodan 800X, XXC, R850XXC
Imię: Jacek

Re: Pogaduchy o CF Off-Top

Post autor: DKfan » śr 15 paź, 2014

Rysiek..to był żart żeby rozładować atmosferę . Nie wyszło.
Ja z moją ekipą na rowerze już jeździłem na rowerze i spotykaliśmy się w różnych fajnych sytuacjach nie quadowych.
Czy to awantura...dzień jak codzień, nie ma się czym przejmować za którymś razem wszyscy uczestnicy będą zbyt zmęczeni monotonią by kontynuować.
Zapraszamy do wspólnej jazdy. Jesteś z okolic Warszawy,samotna jazda Cię nuży, chcesz poznać ludzi których łączy pasja quadowania? Napisz do nas na PW
M&M sQuad

Wojtekski
Posty: 642
Rejestracja: pt 06 wrz, 2013
Quad:: renegade 570 xxc , był cf x8 ,cf 500 , lucky star 400shineray 250-9c
Imię: Wojtek
Lokalizacja: Suwałki

Re: Pogaduchy o CF Off-Top

Post autor: Wojtekski » czw 16 paź, 2014

Tak dla rozładowania i dla podbudowania Sławek ciebie odnośnie cf ki hehe
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=83-HG4RAdGQ[/youtube] przednie koła się da
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=2OT6pHqmvy0[/youtube] i pływać też można kto mówił że nie :D .
Ostatnio zmieniony pt 17 paź, 2014 przez oolsztyniak, łącznie zmieniany 2 razy.
Powód: Poprawiono link do filmu

Awatar użytkownika
Zmora1966
Quadowa Grupa Południe
Posty: 2467
Rejestracja: pt 30 sie, 2013
Quad:: CanAm 800XT - była CFka X8, Keeway 300 GTX, Honda
Imię: Sławek
Lokalizacja: Czernichów k. Krakowa
Kontakt:

Re: Pogaduchy o CF Off-Top

Post autor: Zmora1966 » czw 16 paź, 2014

Rysiek..ale pomijając naładowanie dodatnie to ja Jacka bardzo lubię choć jeździ na jakiejś wylansowanej i odpicowanej suzuki - istna rewia mody quadowej, a Robert...jest jaki jest ...gostek do rany przyłóż .. ja tam do nnich nic nie mam...i tak wiem że CFka jest najlepsza :)
Zmora
www.quadowagrupapoludnie.pl
www.sqgp.pl

:I love QUADOWA GRUPA POŁUDNIE:

Awatar użytkownika
DKfan
Posty: 1979
Rejestracja: wt 21 sty, 2014
Quad:: Smark 200,MXU500i IRS,KingKaczka 750, Koczkodan 800X, XXC, R850XXC
Imię: Jacek

Re: Pogaduchy o CF Off-Top

Post autor: DKfan » czw 16 paź, 2014

A ja od dawna kibicuję CF500 bo to super oferta na pierwszego quada. Prosty, dzielny w terenie i jak an tanią 500kę trudno coś więcej wymagać. No może odchudzenia.
Więc nie jestem CFkofobem ale X8 jak dla mnie przekombinowali, zbyt duze parcie na CanAma.
Przygodę z dużym quadem powinni zacząć od dużego singla zamiast wymyślać x5 i x7, wprowdzić w nim EPS i dopiero brać się z Vkę. Chociaż jak pokazują eksperymenty z BigBorami 800 może łapanie się za Vkę też nie jest koniecznością. Duży BB 800-900ccm dałby odpowiedniego kopa a zaoszczędził na masie i komplikacjach...
Zapraszamy do wspólnej jazdy. Jesteś z okolic Warszawy,samotna jazda Cię nuży, chcesz poznać ludzi których łączy pasja quadowania? Napisz do nas na PW
M&M sQuad

robertmuszka
Posty: 946
Rejestracja: pt 05 lis, 2010
Quad:: g700 2014 plus zólte xxc 800 2015
Imię: Robert
Lokalizacja: Sompolno koło Konin

Re: Pogaduchy o CF Off-Top

Post autor: robertmuszka » czw 16 paź, 2014

No i tego sie trzymajmy, fajnie, że są ludzie z którymi można sie pośmiać , pościgać powkur..ać ich , a potem gadać normalnie, wszyscy jeżdzimy quadami i to jest najwżniejsze, liczy sie zabawa i przede wszystkim towarzystwo.

ODPOWIEDZ

Wróć do „CF Moto”