SWAP Lucky Star

Wasze doświadczenia i pytania związane z quadami Access (dawniej Lucky Star)
Zablokowany
Awatar użytkownika
beben1982
Posty: 298
Rejestracja: wt 19 maja, 2009
Quad:: LS 500cc
Imię: Kamil
Lokalizacja: Żytno/Radomsko/Myszków
Kontakt:

Re: SWAP Lucky Star

Post autor: beben1982 » pt 27 cze, 2014

Czekamy na testy potwierdzające hipotezę że to zasługa wydechu :) Muszę się przejechać twoim przy najbliższej okazji i zobaczyć jak chodzi po tym tuningu wydechu :D

Marcin ATV SWAP Garage
Posty: 2275
Rejestracja: pn 23 cze, 2014
Quad:: Hulajnoga elektryczna
Imię: Marcin

Re: SWAP Lucky Star

Post autor: Marcin ATV SWAP Garage » pt 27 cze, 2014

no spoko ale jeszcze nie skończyłem z nim w zasadzie rozochociłem sie dopiero :) parówa już lata na air boxie tobie do następnego wypadu też zrobią bo na ten weekend już nie dam rady
Zapraszam Na Moją stronę www.a*s*g*.pl Pozdrawiam .

Marcin ATV SWAP Garage
Posty: 2275
Rejestracja: pn 23 cze, 2014
Quad:: Hulajnoga elektryczna
Imię: Marcin

Re: SWAP Lucky Star

Post autor: Marcin ATV SWAP Garage » sob 28 cze, 2014

dzisiaj zapiąłem 143 przy przełożeniach 14 -42 wysoko się dokręca myślę że przy standardowym przełożeniu 15-40 jak większość z was ma 150 było by osiągalne lecieliśmy sobie dzisiaj trasą Warszawa=>Katowice w dwóch i jechała grupa Rosyjskich motocyklistów dojechali do nas lewa w górę a dziewczyny które jechały z nimi jako pasażerki cykały nam foty przy 140 km/h :) tak więc modyfikacja wydechu jak najbardziej daje radę :)
Zapraszam Na Moją stronę www.a*s*g*.pl Pozdrawiam .

Marcin ATV SWAP Garage
Posty: 2275
Rejestracja: pn 23 cze, 2014
Quad:: Hulajnoga elektryczna
Imię: Marcin

Re: SWAP Lucky Star

Post autor: Marcin ATV SWAP Garage » ndz 29 cze, 2014

Jadę dzisiaj po lsa z zamiarem kupna i przerobienia go jak resztę więc w najbliższym czasie będę takiego miał już gotowego wrzucę jakiś film jak już go ogarnę pozdro.
Zapraszam Na Moją stronę www.a*s*g*.pl Pozdrawiam .

Awatar użytkownika
Tomek_LS500cb
Posty: 1250
Rejestracja: czw 26 cze, 2014
Quad:: lucky star 500cb
Imię: Tomek

Re: SWAP Lucky Star

Post autor: Tomek_LS500cb » pn 30 cze, 2014

I co Marcin kupiles gadzine??
wrzucajcie wiecej fimikow z tymi "MONSTER LS"

Marcin ATV SWAP Garage
Posty: 2275
Rejestracja: pn 23 cze, 2014
Quad:: Hulajnoga elektryczna
Imię: Marcin

Re: SWAP Lucky Star

Post autor: Marcin ATV SWAP Garage » pn 30 cze, 2014

słowa wyjaśnienia odnośnie mojej rozmowy z panią prezes atv Polska dzwoniłem owszem ale spytać dokładnie czym łamie regulamin bo nie pisałem nic o żadnej kasie ,pani odpowiedziała ze nawet jak bym nic nie pisał już to i tak wszyscy wiedzą czym sie zajmuje i za 300 zł MIESIĘCZNIE!!! zaproponowała mi strefę komercyjną LEKKA PRZESADA a jak spytałem czy mogę założyć sobie nowe konto i nic nie pisać o żadnej przeróbce to powiedziała nie mówiąc ze to inni będą pisać do mnie generalnie chodzi im tylko o kasę mają gdzieś czy sie to podobało forumowiczom a ja gdybym faktycznie na tym taka kasę robił jak to niektórym zawistnym się wydaje to dał bym pani prezes 300 zł i nie było by problemu ale niestety tak nie jest ! i 300 zł miesięcznie to jak jakaś rata kredytu więc nie będę nabijał skarbonki atv polska tym bardziej że korzyści nie są wymierne .

TOMEK LS 300 spoko będę wrzucał filmiki sezon dopiero się zaczął . Kupiłem wczoraj Lucjana :) jeszcze tylko muszę tknąć w niego życie :) silnik już czeka 22 tyś przebiegu zdławiony na 25 kw sam go dopiero będę odblokowywał więc silnik malinka nigdy nie dostał w d***..ę jak zrobię to wrzucę filmik a tak że będę dodawał filmiki z wypadów pozdro
Zapraszam Na Moją stronę www.a*s*g*.pl Pozdrawiam .

Awatar użytkownika
Tomek_LS500cb
Posty: 1250
Rejestracja: czw 26 cze, 2014
Quad:: lucky star 500cb
Imię: Tomek

Re: SWAP Lucky Star

Post autor: Tomek_LS500cb » pn 30 cze, 2014

Czekam z niecierpliwoscia!!!
szczerze bardzo sie zawiodlem na atv polska... naprawde okazali sie typowym polskim podejsciem... czyli wyludzic co sie da od kogokolwiek.... bardzo nieladnie!!!!
ale je..bac to...
zaluje tylko ze nie ma mnie w polsce .. bo juz dawno bym na jasa gore pojechal i wrocil z 500cc w mojej lucynce...
ale cierpliwosci cierpliwosci i pewnego dnia dolacze do tej elitarnej grupy...
ostatnio brat przeslal mi kilka filmikow z piaskowni w mojej okolicy.. latali na moim lucku i suzi ltr450.. niestety lucek wypada mizernie stajac w konkury z suzi... jak to powiedzial moj drugi brat... "taki troche osiolek" ale mam nadzieje ze po przeszczepie serca bedzie godnym rywalem... jak ktos jest zainteresowany zapraszam do obejrzenia na moim kanale Tomek Zalewski... i sam zobaczy roznice pomiedzy suzi a "osiolkiem"
Nie zwracajcie uwagi na plastiki lucka... jeszcze w tym sezonie dostaje nowe szaty.. niestety na serce musi poczekac do przyszlego sezonu jak przylece na dluzej do domu

Awatar użytkownika
Tomek_LS500cb
Posty: 1250
Rejestracja: czw 26 cze, 2014
Quad:: lucky star 500cb
Imię: Tomek

Re: SWAP Lucky Star

Post autor: Tomek_LS500cb » pn 30 cze, 2014

Lucky star 300 - zwirownia: http://youtu.be/D8W_79lYbAc

Emhyr
Posty: 48
Rejestracja: pt 22 paź, 2010
Quad:: Banshee03 3502T

Re: SWAP Lucky Star

Post autor: Emhyr » pn 30 cze, 2014

ach ci handlarze szkoda im 3ech stówek, lepiej za darmo robić wiochę :D

ozimek84
Posty: 35
Rejestracja: ndz 03 lut, 2013
Quad:: Lucky Star 500
Imię: Bartek
Lokalizacja: Tomaszów Maz.

Re: SWAP Lucky Star

Post autor: ozimek84 » pn 30 cze, 2014

Tomek_LS300 na tej zwirowni to faktycznie lucek za slaby ale po swapie ja te skarpy co tam widac to bez mrugnięcia okiem biore Dziwie sie ze kolega z suzi tak grzecznie na płaskim tylko im wyżej tym ciekawiej

Zablokowany

Wróć do „ACCESS / Lucky Star”