eagle 250

Wasze doświadczenia i pytania związane z chińskimi quadami
Arek Kafarek
Posty: 1
Rejestracja: śr 29 gru, 2010
Quad:: Eagle 250 cc
Imię: Arek

Re: eagle 250

Post autor: Arek Kafarek » śr 29 gru, 2010

Czesc kolego jak mam Eagle od 2 lat i nic sie nie dzieje tylko jak kupisz quada to podokręcaj wszystko i pozabezpieczaj bo róznie to jest pod czas składania lub kupna używanego.
Ja na swojego nie narzekam juz mam1500km przejechane i tylko paliwo leje i olej wymieniam. Ostatnio pod czas ostrej jazdy to sworznie wahacza mi poleciały ale za komplet zapłaciłem 50zł godzinę roboty i jazda na całego.Tego quada używam tak jak sie powinno używać.nie katuje go ale też nie jeżdzię jak STARY ROMAN :D więc polecam kazdemu kto nie dysponuje duza iloscia pieniedzy a chce poszalec.A takiego quada nie zajechanego mozna kupic za 3tys zł

Muzio1996
Posty: 317
Rejestracja: wt 17 sie, 2010
Quad:: ...
Imię: Karol
Lokalizacja: Sosnowiec
Kontakt:

Re: eagle 250

Post autor: Muzio1996 » czw 30 gru, 2010

Jest to twój pierwszy post więc wypadało by się przywitać ;D :arrow: No to zaczynamy...
Takich 2-óch, jak nas 3-ech, niema ani 1

Awatar użytkownika
maciek963
Posty: 7
Rejestracja: ndz 16 sty, 2011
Imię: maciej
Lokalizacja: Sokołów Podlaski

Re: eagle 250

Post autor: maciek963 » pt 28 sty, 2011

Ja znalazłem taki komentarz pod filmikiem na YouTube
http://www.youtube.com/watch?v=WsuMyrqdV8s

strzegus

Re: eagle 250

Post autor: strzegus » pt 28 sty, 2011

mój też mknie przez śnieg byle nie za duży bo jeszcze sobie łańcuszków nie zakupiłem .
a przy okazji mam do sprzedania jednego orzełka bo mojej pani się nie spodobał jak by ktoś był zainteresowany to zapraszam do jazdy próbnej .orzełek ma przejechane jakieś 350 km

kurak 250
Posty: 1
Rejestracja: śr 08 cze, 2011
Quad:: eagle lyda 250
Imię: michał

Re: eagle 250

Post autor: kurak 250 » śr 08 cze, 2011

cześć wszystkim posiadaczą Eagle 250
na forum się dopiero zarejestrowałem ale quada mam już prawie rok (1000 km)
po zakupie koła odrazu zostały przykręcone na kleju bo tak co chwile się odkręcały i przy pierwszym wyjeżdzie bym jedno prawie zgubił :p
jak dotąt nie miałem jakiś większych problemów nie liczą slabych hamulców
i wymiana akumulatora
obecnie oddałem go do serwisu żeby mi założyli dystanse na tylną oś

napisał by mi ktoś czy sworznie z fiata uno by pasowały do dolnych wahaczy
i czy filtr powietrza storzkowy to dobry pomysł

Awatar użytkownika
cieslak1005
Posty: 4
Rejestracja: ndz 11 sie, 2013
Quad:: egl
Imię: tomasz

Re: eagle 250

Post autor: cieslak1005 » ndz 11 sie, 2013

Witam jestem nowy i mam pare pytan kupiłem quada takiego jak robertw77 z 2010r powiedzcie mi gdzie znajduje sie regulator napiecia bo jak zapalam światła to spada ładowanie mam jeczsze pare pytań np: jakie ciśnienie powino byc w kołach co jaki czas wymienia sie olej aha i jak odpowietrzyc układ bo chce wymienic płyn chłodzący

Awatar użytkownika
cieslak1005
Posty: 4
Rejestracja: ndz 11 sie, 2013
Quad:: egl
Imię: tomasz

Re: eagle 250

Post autor: cieslak1005 » ndz 11 sie, 2013

czyli eagle 250 203e przynajmniej tak mi sie wydaje

Bimbrownik
Posty: 4
Rejestracja: wt 08 paź, 2013
Quad:: na kupnie
Imię: Jaro

Re: eagle 250

Post autor: Bimbrownik » śr 09 paź, 2013

Witam Wszystkich zastanawiam się nad zakupem quada Eagle Rush 250 dla 2 osób http://allegro.pl/atv-mocny-2-os-quad-e ... 37632.html . Wiem że napiszecie od razu ze to chinskie g****** ale na markowego za 15k mnie nie stać i nigdy nie będzie stać . Quadem będę jeździł do pracy około 15km w jedną stronę , po pieczywo do sklepu i może wybiorę się na lekką jazdę po okolicznych łąkach lub z drugą połówką do lasu na jakąś wyprawę i tyle . Nie będzie katowany lekka rekreacyjna jazda . Co sądzicie o tym modelu , jak się Wam sprawuję . Jestem zdecydowany go kupić . Czytałem dużo opinii na jego temat jak to z chinolami jednym się psują i drugim się coś tam psuję .

selmen
Posty: 6
Rejestracja: ndz 13 sty, 2013
Quad:: rozglądam się
Imię: Selmen
Lokalizacja: Białystok

Re: eagle 250

Post autor: selmen » czw 23 paź, 2014

pomijając mechanikę...jak z gabarytami tego quada? jest teraz takie coś na allegro:
Obrazek
Obrazek
mam 182 cm wzrostu i nie wiem czy nie będę zapierał nogami w błotniki, słowem czy nie będzie dla mnie za krótki ma ktoś fotę z dorosłą osobą na takim sprzęcie?
Non Omnis Moriar...

ODPOWIEDZ

Wróć do „Chińskie quady”