SYM QUAD RIDER 600

Wasze doświadczenia i pytania związane z quadami SYM
desperat
Posty: 3
Rejestracja: czw 15 gru, 2011

Re: SYM QUAD RIDER 600

Post autor: desperat » czw 15 gru, 2011

a ja krótko i na temat najwiękasza padlina z jaką miałem do czynienia pod względem technicznym jak i samego serwisu ARM.jak ktoś chce kłopotu wystarczy nabyć sym 600.

Awatar użytkownika
BONZO
Posty: 2
Rejestracja: wt 10 sty, 2012
Quad:: Sym 600 LE

Re: SYM QUAD RIDER 600

Post autor: BONZO » wt 10 sty, 2012

DESPERAT TO TY PECHOWY JESTEŚ MOŻE LEPIEJ NA ROWER A NIE QUADEM HIIIII .... JA NIE MAM PROBLEMU Z ZE SWOIM QUADEM JUŻ 2 ROK ŚMIGAM ... SPRZEDAJ QUADA KUP SOBIE ROWER I PO PROBLEMIE TYLKO ROWER BEZ PRZERZUTEK BO TEŻ SIĘ PSUJĄ ...
BONZO

desperat
Posty: 3
Rejestracja: czw 15 gru, 2011

Re: SYM QUAD RIDER 600

Post autor: desperat » wt 24 sty, 2012

niestety tak jest z tanimi markami poprostu nadają się na plaster. Teraz będzie trzeba poszukać coś z canady

Booster
Posty: 3
Rejestracja: pn 25 mar, 2013
Quad:: Sym QuadRaider
Imię: Kuba

Re: SYM QUAD RIDER 600

Post autor: Booster » śr 03 kwie, 2013

witam panowie czy mial juz ktos z was kłopoty z załączaniem napędu w tej maszynie najprawdobodobniej spalił się silnik załączania wie kos gdzie takiego dostać i za ile

Awatar użytkownika
Grzegorz Głowienka
Administrator
Posty: 2030
Rejestracja: ndz 14 sie, 2005
Quad:: testowy :)
Imię: Grzegorz
Lokalizacja: mazowieckie
Kontakt:

Re: SYM QUAD RIDER 600

Post autor: Grzegorz Głowienka » śr 03 kwie, 2013

Może zapytaj bezpośrednio importera tych quadów
:arrow: http://sym.pl/#home/kontakt
Póki co quadowa emeryturka :)

Booster
Posty: 3
Rejestracja: pn 25 mar, 2013
Quad:: Sym QuadRaider
Imię: Kuba

Re: SYM QUAD RIDER 600

Post autor: Booster » czw 04 kwie, 2013

no niestety tylko caly naped i koszt ponad 1000zl mialem nazieje na jakies tansze rozwiazanie

ocinus
Posty: 1
Rejestracja: wt 29 maja, 2018
Quad:: Tgb Hornet
Imię: Roman

Re: SYM QUAD RIDER 600

Post autor: ocinus » wt 18 wrz, 2018

Witam.
Koledzy ja trochę mam inne pytanie mianowicie czy cylinder w tym quadzie jest pokryty nicasilem czy jest tam tuleja.
Będę wdzięczny.
Screenshot_20180916-184303-540x1140.jpg

Frydziak
Posty: 2
Rejestracja: ndz 13 mar, 2022
Quad:: Sym raider 600
Imię: Wiesiek2Aq

Re: SYM QUAD RIDER 600

Post autor: Frydziak » ndz 13 mar, 2022

autoklimat pisze:
śr 21 paź, 2009
Witam!

Jestem na forum od dosłownie kilku chwil, jednak szukając informacji czy opinii użytkowników quadów SYMa nie znalazłem prawie nic.. tak czy inaczej jest tego mało. A szkoda, bo SYM produkuje naprawdę fajne quady.
To czym przyciąga do siebie ta marka to wysoka jakość wykonania połączona z naprawdę nie wygórowaną ceną..

Jeździłem osobiście quadami SYMa i wywarły na mnie bardzo dobre wrażenie (myślę, że do wiosny nazbieram na QUADRIDER-a, ale to tak btw.. :) ). Wcześniej miałem okazję pojeździć od czasu do czasu Grizzly 700 znajomego - jednak siadając na SYMa tańszego niemal o połowę jedyne co dało się odczuć to mniejsza moc i tyle...
Poza tym jeżdżąc po torze motocrossowym w Mysłowicach jak i innych "bezdrożach" nie zauważyłem by brakowało mi w SYMie czegokolwiek.. Całkowicie niezależne zawieszenie tylnych kół, duża moc (standardowo 28KM, rozblokowany ok 40KM i właśnie takim jeździłem), duży prześwit, dołączany napęd 4x4 i automatyczna bezstopniowa skrzynia biegów z reduktorem sprawia, że ta ważąca ok 333kg bestia daje masę radości z jazdy w terenie.
Można by rzec: taka tajwańska wersja Yamahy(nawet łudząco podobna z wyglądu na pierwszy rzut oka.), podobne rozwiązania, podobne zawieszenie, podobna moc i taka sama czyli NIESAMOWITA RADOŚĆ z jazdy!
Hopki, zakręty pokonywane bokiem, strome podjazdy czy brodzenie w błocie.. Gdybym nie męczył SYMa, ze szczerym uśmiechem na twarzy, mógłbym poddać wątpliwości uniwersalność produktu made in Tajwan. To naprawdę niesamowite co potrafi ten quad!

...Jeśli chodzi o bezawaryjność to mam kontakt z trzema posiadaczami QUAD RIDERÓW i jako, że de facto współpracuję z serwisem SYMa o awaryjności jak narazie ani widu ani słychu CZYLI DOBRZE! ..no chyba, że tylko ja mam takie "szczęście" (w co prawdę mówiąc wątpię..)

Mam nadzieję, że wypowiedzą się tutaj inni użytkownicy i właściciele quadów SYM i wyrażą swoją opinie..

Proszę o nie pisanie tekstów typu: lepiej se darować "Tajwan" i kupić coś używanego np. made in Japan.. Jeśli ktoś ma taką opinie, w porządku!

Chodzi o opinie i wrażenia z jazdy.. Chciałbym przyczynić się do rozwoju "świadomości", że SYM robi dobre quady..
Co prawda dzielny SYM osiąga coraz większe i częstsze sukcesy w imprezach sportowych to niestety nie wszystko i dla wielu ciągle o wiele za mało by zaufać tej marce..

Tak to już jest, że ludzie szukając czegoś dla siebie, szukają rady innych którzy to już mają.. więc poradźcie!

Pozdrawiam serdecznie Szymon

Frydziak
Posty: 2
Rejestracja: ndz 13 mar, 2022
Quad:: Sym raider 600
Imię: Wiesiek2Aq

Re: SYM QUAD RIDER 600

Post autor: Frydziak » ndz 13 mar, 2022

Witam wszystkich posiadam sym 600 raider od dwóch lat z podniesioną mocą do 54 kmnigdy nie miałem z nim problemów aż do wczoraj po odpaleniu na ssaniu i rozgrzaniu się zgasł i nie mogę go odpalić myślałem że może się zalał wymieniłem świecę na nową iskrę jest wzorowa a pomimo tego nie odpala co może być problemem proszę was o poradę pozdrawiam

ODPOWIEDZ

Wróć do „SYM”