POLSON TEAM - MAJÓWKA

Zobacz jak bawi się POLSON Team...
Awatar użytkownika
Motyf
Posty: 1159
Rejestracja: wt 09 sty, 2007
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

POLSON TEAM - MAJÓWKA

Post autor: Motyf » wt 06 maja, 2008

Kilka dni temu, dokładnie w niedziele Polson Team zakończył quadowo-rodzinną majówkę, którą spędziliśy w miejscowości ogonki niedaleko Węgorzewa na mazurach. Głównym quadowym celem wyjazdu był rekonesans terenu, na którym organizować będziemy niedługo jakiś rajd lub integracje. Cóż mogę napisać, było świetnie, niezapomniane tereny, do których wracamy codziennie wspomnieniami oraz świetna atmosfera tworzona przez wyborowe towarzystwo. Skupmy się jednak na części quadowej wyjazdu gdyż to Was pewnie najbardziej interesuje. Teren, który szykujemy pod rajd to niezła powierzchnia łąk, krzaków, bagienek, rowów, lasków i torfów. Udało się „założyć” kilka „tras” dzięki dobrze przygotowanemu czołgowi o nazwie „800 X2” (dziękujemy firmie Polson za wypożyczenie sprzętu do tratowania krzaków). Teren był bajkowy, bardzo wymagający i głęboki. Czasami mieliśmy wrażenie ze lekko przesadzamy ale trzeba było przetestowac czy nasze sprzęty nie straciły swych podwodnych właściwości. Jak zobaczycie na zdjęciach pokonywaliśmy teren do1,70 głębokości.

Nasz zawodowy komandos a zarazem wodowskaz Johny na bieżąco gruntowal wszystkie pułapki wodne
Obrazek
Poniżej zdjęcia grubego przejazdu. Prezziguzzi bez gruntu trzyma sie jedynie manetki i daje w palnik, Johny prowadzi przód pojazdu, kobieta tył :D
Obrazek
W naszej wyprawie wzięło udział kilka Sportsmanów oraz Kawasaki BF 750.
Najważniejsze jednak jest towarzystwo, dzięki któremu wyjazd miał taki niezapomniany charakter. Mam tu na myśli
- Johny wraz z rodziną
- Matinator wraz z rodziną
- Prezziguzzi wraz z rodziną
- Jaro wraz z rodziną
- Quadrax wraz z rodziną
- Roberto
- Grupa znajomych ze Szczecina
- Krzysio 2can Wronowski wraz z towarzyszką
- No i ja Motyf wraz z początkującą quadzistką
- Chyba o nikim nie zapomniałem ale kto to wie
Dziękuję naszemu Teamowi za świetna zabawę oraz gospodarzowi za użyczenie terenu.
Pełna galeria zdjęc do obejrzenia pod linkiem
GALERIA

Awatar użytkownika
markus
Posty: 590
Rejestracja: pn 18 gru, 2006
Lokalizacja: SLASK
Kontakt:

Post autor: markus » wt 06 maja, 2008

Swinie jestescie wszyscy a motyf za te fotki to juz wogule. Jak możecie sie tak pastwic nad innymi??

I jak ja mam teraz wracac do zdrowia??

To człowiek tu stara sie zapomniec chwilowo o quadach, tłumaczy sobie ze pogoda barowa, że nie ma rajdow, że pewnie i tak nikt nie jezdzi a wy tu wyskakujecie z taki zarabistymi terenami, chwalicie sie tym i ...........i cała rekonwalestencje szlag trafił :dobani:




Teren i fotki zrobiły na mnie super wrazenie. Nawet z Polarisem w tle :język_oko: :ok: :ok: :ok:
SUZUKI VINSON KING 500 4x4
BOMBARDIER RENEGADE X BLACK

Awatar użytkownika
KoKoS
Posty: 301
Rejestracja: wt 20 mar, 2007
Lokalizacja: Śląsk
Kontakt:

Post autor: KoKoS » wt 06 maja, 2008

No Panowie, dajcie znać o tej integracji. Czy to będzie czysty extrem czy taki bardziej piknij z rodzinami :) i hotele w pobliżu czy jakieś są tam bo ja trochę KM mam :lol:

Panowie wyczekuje i wyczekuje na te wasze piękne produkcje filmowe :D
PoZdRo FoR All
odpalając potwora
moje poglądy się zmieniają, zaczynam inaczej myśleć...

Awatar użytkownika
Motyf
Posty: 1159
Rejestracja: wt 09 sty, 2007
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Motyf » wt 06 maja, 2008

wybacz Markus, to faktycznie było nieprzemyslane, Wyrzuć Grzesiu jak możesz mój post :język_oko:
jak markus sie trzymasz? kiedy będziesz sprawny by troche jeździć? my możemy poczekać.... :mrgreen:

Awatar użytkownika
Krzysztof Wronowski
Posty: 1339
Rejestracja: pn 29 sie, 2005
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Krzysztof Wronowski » śr 07 maja, 2008

Markus , nie placz , ja całe podudzie połamałem w środę , piszczel i strzałkę z przemieszczeniem , w poniedzialek mialem operację zespolenia śródszpikowego w Rzeszowie (wszczepienie w piszczel od kolana do kostki pręta tytanowego fi 10 i przyłapanie go srubami - 2-ma na dole i 2-ma na górze) , w srodę uciekłem ze szpitala , a w sobotę pojechałem Wranglerem offroadem z Warszawy do Węgorzewa - 400 km w jedną stronę , zintegrowalem się z Polsonami (dzięki wszystkim, szczegolnie Michałowi za nocleg) i w niedzielę wróciłem do Wawy rownież only offroadem - ponad 400 km. A ty symulkę jakąś już drugi tydzień uskuteczniasz na paluszek ;) - paluszek i główka - szkolna wymówka :)
3fun - bo quady są naszą pasją

Awatar użytkownika
markus
Posty: 590
Rejestracja: pn 18 gru, 2006
Lokalizacja: SLASK
Kontakt:

Post autor: markus » śr 07 maja, 2008

He he bo ty to jakis Robocop pewnie jestes. Tu nie chodzi o wymówke, tylko o fakt ze sie na kierowniku.........gazu nie da dodawac. A po za tym funkcjonuje normalnie włacznie z off-roadem samochodowym :haha:
Wracaj do zdrowia Krzychu i nie kieruj po Ketanolu samochodem bo to podobno niewskazane :haha:
SUZUKI VINSON KING 500 4x4
BOMBARDIER RENEGADE X BLACK

shelton
Posty: 626
Rejestracja: śr 31 sie, 2005
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: shelton » śr 07 maja, 2008

Nie ma lekko, nas pod koniec wyprawy z Bieszczad rozjechał pijany motocyklista na R1jedynce.

Polson Team powinien wynająć basen i ćwiczyć różne układy na wodzie...
KINGSAJZ dla każdego!!!!

Awatar użytkownika
Motyf
Posty: 1159
Rejestracja: wt 09 sty, 2007
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Motyf » czw 08 maja, 2008

dokąłdnie Shelton, a żeby oddać w pełni warunki naturalne czyli czatujące na nas w wodzie bobry to należało by do tych basenów rekiny powpuszczać.
Markus, przerabiaj szybko kciuk na rollgaz lub na lewą strone kierownicy i ogień

shelton
Posty: 626
Rejestracja: śr 31 sie, 2005
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: shelton » czw 08 maja, 2008

Pod choinkę każdemu kolorowy kapok z logiem firmy.
KINGSAJZ dla każdego!!!!

Awatar użytkownika
prezziguzzi
Posty: 2851
Rejestracja: wt 28 lis, 2006
Lokalizacja: Józefów koło Otwocka
Kontakt:

Post autor: prezziguzzi » czw 08 maja, 2008

:D było naprawde wspaniale.....

dzięki chłopaki i dziewczyny :mrgreen:
.:GALEON:.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Relacje z działań POLSON Team”