Polaris jako najgorsza marka quada na rynku!

Wasze doświadczenia i pytania związane z quadami Polaris
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
BadAmstaff
Posty: 508
Rejestracja: pn 26 mar, 2007
Lokalizacja: Made in Poland
Kontakt:

Post autor: BadAmstaff » czw 07 lut, 2008

to niech polaris bierze silniki od ROTAXA A to że handluje ktoś tam to nie mój biznes
Bo ja bomby nie zachwalam że jest super,the best, i wogóle bo tak nie jest
Bomba Atomowa 800 Zamienie GRIZZLY 700 EPS 2007 rok SALON POLSKA jeszcze 1 rok gwarancji na CAN-AM RENEGADE 800

Awatar użytkownika
Strugal
Posty: 1037
Rejestracja: pn 19 lut, 2007
Lokalizacja: Warszawa Wawer

Post autor: Strugal » czw 07 lut, 2008

więc mówie każdy ma swój rozum i kupuje co mu się podoba , przecież ( tak mi się wydaje :lol: ) ze polson torturami nie zmusza do polarisa .
I uważam ze nie ma sensu tak sobie wytykać , uważa ze pisanie o polarisie w każdym dziale to przegięcie i wkrzua mnie to ostro mówiłem juz o tym kilka razy .
Naszczęscie się troche uspokoiło , mam nadzieje ze polson postara się i zrobi jakis fajny test polarisa porównanie np. z yamahom tylko obiektywne i wrzucić na quadzika
Pozdrawiam
[size=75]Jesli mieszkasz na prowincji, znasz prawdziwe, mocne przeżycia i gardzisz mieszczańską manierą, doskonale wiesz co czuję,gdy zasiadam za kierownicą mojego quada.Szacunek dla wszystkich, którzy kumają o co w tym wszystkim chodzi.[/size]

Awatar użytkownika
prezziguzzi
Posty: 2851
Rejestracja: wt 28 lis, 2006
Lokalizacja: Józefów koło Otwocka
Kontakt:

Post autor: prezziguzzi » czw 07 lut, 2008

BAD chcesz ramę do bomby :mrgreen: :?: czy jakiś czujniczek z silnika :?:

a wlot powietrza juz sobie wyciągnąłeś :?:

ps.radzę zespawaj sobie blokadę z przodu bo nie stety twoja nie działa :bezradny: bąba tak ma :figielek:

no i nie skacz radzę ci :haha:
.:GALEON:.

Awatar użytkownika
BadAmstaff
Posty: 508
Rejestracja: pn 26 mar, 2007
Lokalizacja: Made in Poland
Kontakt:

Post autor: BadAmstaff » czw 07 lut, 2008

Strugal no to popatrz z tej strony.
Jesteś totalny laik , zielony do bólu chcesz kupić quada. Wchodzisz na takie forum jak to.Otwierasz jeden post czytasz "Polaris the best", otwierasz 2 czytasz "Polaris jest super bezawaryjny" i myślisz sobie ten Polaris musi być naprawdę zaje***** i odrazu kontaktujesz się ze sprzedawcą który ci potwierdza to wszystko po czym wsiadasz w coś tam jedziesz do salonu i kupujesz POLARISA
Bomba Atomowa 800 Zamienie GRIZZLY 700 EPS 2007 rok SALON POLSKA jeszcze 1 rok gwarancji na CAN-AM RENEGADE 800

Awatar użytkownika
Arecki
Moderator
Posty: 816
Rejestracja: śr 30 sie, 2006
Lokalizacja: Kabaty :)
Kontakt:

Post autor: Arecki » czw 07 lut, 2008

Sorks za wtrącanie się w temat, ale wydaje mi się z poprzednich postów iż POWINIEN to być wątek na argumenty... nie paplaninę i bicie piany...
A w tym najchętniej czytał bym wypowiedzi kolegów i ich argumenty, czyli Prezziguzzi i Markusa... Pozostali uczestnicznący w tej wymianie argumentów, niech cokolwiek wniosą niż bzdury - lub zamilkną i poprostu czytają obie strony...
To taka moja osobista prośba...
.:GALEON:.
_______________________________________
Ogień w sercu, diamenty na twarzy... a błoto na plecach...

Awatar użytkownika
BadAmstaff
Posty: 508
Rejestracja: pn 26 mar, 2007
Lokalizacja: Made in Poland
Kontakt:

Post autor: BadAmstaff » czw 07 lut, 2008

Narazie jedna rama mi wystarczy i nadal żyje, w Polarisie masz dobrze że chociaż jak ci pękną dwie śrubki na łączeniu to zawsze możesz je wymienić :D :lol:
Czujniczki wszystkie również żyją, od bodajze 2006 roku :D
MOja blokada jest niepotrzebna bo i tak wyjeżdżam ze wsząd :D i to na łysych oponach

Widzisz i tak piszecie ^^ jak wyżej
Bomba Atomowa 800 Zamienie GRIZZLY 700 EPS 2007 rok SALON POLSKA jeszcze 1 rok gwarancji na CAN-AM RENEGADE 800

Awatar użytkownika
KoKoS
Posty: 301
Rejestracja: wt 20 mar, 2007
Lokalizacja: Śląsk
Kontakt:

Post autor: KoKoS » czw 07 lut, 2008

BadAmstaff

Strugal no to popatrz z tej strony.
Jesteś totalny laik , zielony do bólu chcesz kupić quada. Wchodzisz na takie forum jak to.Otwierasz jeden post czytasz "Polaris the best", otwierasz 2 czytasz "Polaris jest super bezawaryjny" i myślisz sobie ten Polaris musi być naprawdę zaje***** i odrazu kontaktujesz się ze sprzedawcą który ci potwierdza to wszystko po czym wsiadasz w coś tam jedziesz do salonu i kupujesz POLARISA
To się nazywa dobra reklama, i umiejętność sprzedaży. Są ludzie którzy potrafią sprzedać Ci rzecz która jest Ci nie potrzebna, ale Ty to kupisz mimo tego że jeszcze o tym nie wiesz... na szczęście quady to taka część rynku że tutaj nikt nie kupuje czegoś w ciągu kilku minut, sprzęty kosztują nie mało, nie ma pochopnych decyzji.

Jeszcze co do silników Polarisa, są super :figielek: Tak poważnie to nikt chyba im nie zarzuci braku mocy itd. Moja 500H.O. idzie łeb w łeb w seryjnym Brute Forcem 750.
Ostatnio zmieniony czw 07 lut, 2008 przez KoKoS, łącznie zmieniany 1 raz.
PoZdRo FoR All
odpalając potwora
moje poglądy się zmieniają, zaczynam inaczej myśleć...

Awatar użytkownika
Strugal
Posty: 1037
Rejestracja: pn 19 lut, 2007
Lokalizacja: Warszawa Wawer

Post autor: Strugal » czw 07 lut, 2008

Ja bym tak nie zrobił , ale może masz racjie ,
bo nie kazdy interesuje się mocno quadami aby wiedziec ze yamaha to polaris
tamto a suzuki ma jeszcze tamto więc moim zdaniem każdemu laikowi powino
się dokładnie napisac o danym modelu , a nie pisac polaris the best
bo kupi pojedzie w teren i okaże sie ze ma najciezszego quada na rynku moze sie
ostro zdzwic he :lol:
Więc można by było udostępniac dane techniczne o polarisie jezeli się mówi ze jest taki the best

Więc moze panowie zróbcie testy vinsona i polara 500 porównajcie
to wniesie wiele i da opinie o marce
Ostatnio zmieniony czw 07 lut, 2008 przez Strugal, łącznie zmieniany 2 razy.
[size=75]Jesli mieszkasz na prowincji, znasz prawdziwe, mocne przeżycia i gardzisz mieszczańską manierą, doskonale wiesz co czuję,gdy zasiadam za kierownicą mojego quada.Szacunek dla wszystkich, którzy kumają o co w tym wszystkim chodzi.[/size]

Awatar użytkownika
BadAmstaff
Posty: 508
Rejestracja: pn 26 mar, 2007
Lokalizacja: Made in Poland
Kontakt:

Post autor: BadAmstaff » czw 07 lut, 2008

Juz nie zabieram głosu bo widze że i tak i tak tak zostanie
Arecki dobrze mówi
Więc pozostawię reszte bez komenta i błagam prezzi żebys się ograniczył z Polarisem :D
Kochaj go ale w ciszy :P i żeby chociaż 1 na 100 postów nie zawierał słowa Polaris
Bomba Atomowa 800 Zamienie GRIZZLY 700 EPS 2007 rok SALON POLSKA jeszcze 1 rok gwarancji na CAN-AM RENEGADE 800

Awatar użytkownika
prezziguzzi
Posty: 2851
Rejestracja: wt 28 lis, 2006
Lokalizacja: Józefów koło Otwocka
Kontakt:

Post autor: prezziguzzi » czw 07 lut, 2008

:wink: kompleksy panowie mistrzowie i tyle, czyżby wasze nie było na wierzchu :bezradny: :?: tak mi przykro

są marki na świecie które istnieją od lat czy się to wam podoba czy nie ,bo mają szereg cech które podobają sie ludziom nie "mistrzom i znawcom" bo są wyjątkowe bo mają cechy których nie ma i nie będzie miał żaden japończyk.....i są NAPRAWIALNE przez 30 czy następne 50 lat..w odróżnieniu od np.wschodnich marek ,taka polityka pro klientowska....kochasz gada możesz go mieć i 100lat .... 8)
.:GALEON:.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Polaris”