Polar quadzika - nowy temat, skoro stary został zamknięty :(

Działanie strony i forum. Chcesz nas pochwalić :) coś nie działa? masz jakieś opinie, uwagi lub propozycje? Pisz śmiało...
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
LEJEK
Posty: 708
Rejestracja: ndz 16 gru, 2012
Quad:: G700 2014 EPS WTHC ZIELONA
Imię: Tomek
Lokalizacja: Wrocław

Re: Polar quadzika - nowy temat, skoro stary został zamknięt

Post autor: LEJEK » śr 22 kwie, 2015

Ja też jestem w trakcie organizacji pewnej wyprawy, ale w tym temacie to mam prawie wszystko połapane i było wiele prościej, bo nikogo o nic nie musiałem się prosić.... wszystko mogłem zrobić sam i na tą chwilę mam wszystko połapane. Pozostało tylko do zrobienia spotkanie organizacyjne "członków" i spakowanie quada, ale to dopiero we wrześniu 2015. :-) Powiem tak, żyję tym wyjazdem !!! ;-)
Tomek- LEJEK - LTD 2014, Atomowa INTEGRACJA 1+2, W.I.L. Albania Adwenture 2014, Lejkowa Ekspedycja ADRIA 2015, ciekawe plany na 2016......

Awatar użytkownika
Zmora1966
Quadowa Grupa Południe
Posty: 2467
Rejestracja: pt 30 sie, 2013
Quad:: CanAm 800XT - była CFka X8, Keeway 300 GTX, Honda
Imię: Sławek
Lokalizacja: Czernichów k. Krakowa
Kontakt:

Re: Polar quadzika - nowy temat, skoro stary został zamknięt

Post autor: Zmora1966 » czw 23 kwie, 2015

Lejek.. rozreklamowałem na fb bluzy w QGP - myślę że po trudach związanych z organizacją będziesz dumny z siebie kiedy zobaczysz kogoś w tej bluzie - to bezcenne bo przyczyniłeś się w 100% do jej powstania i to pozostanie.

Co do wyjazdów... ja też się nie mogę doczekać Ukrainy, choć niektóre postępowania osób które bym się nie spodziewał wyprowadziły mnie z równowagi - najlepiej pilnować siebie i własnego ogona a jak człowiek chce być "społecznikiem" to zaczynają się problemy.
Zmora
www.quadowagrupapoludnie.pl
www.sqgp.pl

:I love QUADOWA GRUPA POŁUDNIE:

Awatar użytkownika
Pingwin Legnica
PingwinSquad
Posty: 1891
Rejestracja: pn 17 lis, 2008
Quad:: osiołek :)
Imię: Daniel
Lokalizacja: Legnica dolnośląskie
Kontakt:

Re: Polar quadzika - nowy temat, skoro stary został zamknięt

Post autor: Pingwin Legnica » czw 23 kwie, 2015

Zmora1966 pisze:
Co do wyjazdów... ja też się nie mogę doczekać Ukrainy, choć niektóre postępowania osób które bym się nie spodziewał wyprowadziły mnie z równowagi - najlepiej pilnować siebie i własnego ogona a jak człowiek chce być "społecznikiem" to zaczynają się problemy.
U mnie wygląda to tak :

Mój wyjazd, moja organizacja, moje zarządzanie. Zawsze jeden Ojciec dyrektor, sprawiedliwy ale ostatecznie podejmujący decyzje i biorący odpowiedzialność za grupę.

Nie ma demokracji na wyprawie, chyba, że jadą wszyscy z dużym doświadczeniem wyprawowym i potrafią odpuścić kiedy trzeba.

Zdarzyło nam się kiedyś na wyprawie rozdzielenie grupy, bo panowała demokracja i każdy chciał jechać w inną stronę i nikt nie dawał się przekonać...

Dochodziło do tak śmiesznych sytuacji , że co do noclegu odbywała się dyskusja i kończyło się rozbijaniem obozu po ciemku w najgorszym możliwym miejscu bo każdy chciał inaczej.

Kiedy jadę z ludźmi ze sporym doświadczeniem, po kilku wyprawach i to nie koniecznie wspólnych - CAŁKOWITY BRAK PROBLEMÓW, KOMUNIKACJA WZOROWA i ojciec dyrektor NIEPOTRZEBNY :)
www.pingwinsquad.pl
www.pingwin.com.pl

Rumunia, Albania, Korsyka, Islandia, Czarnogóra, Chiny, Tadzykistan, Kirgistan, Uzbekistan, Kazachstan, Rosja, Białoruś

w trakcie szukania nowego kierunku...

Awatar użytkownika
Pingwin Legnica
PingwinSquad
Posty: 1891
Rejestracja: pn 17 lis, 2008
Quad:: osiołek :)
Imię: Daniel
Lokalizacja: Legnica dolnośląskie
Kontakt:

Re: Polar quadzika - nowy temat, skoro stary został zamknięt

Post autor: Pingwin Legnica » czw 23 kwie, 2015

sory za off topic

Tomek mogę wkleić swój projekt bluzy ?
www.pingwinsquad.pl
www.pingwin.com.pl

Rumunia, Albania, Korsyka, Islandia, Czarnogóra, Chiny, Tadzykistan, Kirgistan, Uzbekistan, Kazachstan, Rosja, Białoruś

w trakcie szukania nowego kierunku...

Awatar użytkownika
Pingwin Legnica
PingwinSquad
Posty: 1891
Rejestracja: pn 17 lis, 2008
Quad:: osiołek :)
Imię: Daniel
Lokalizacja: Legnica dolnośląskie
Kontakt:

Re: Polar quadzika - nowy temat, skoro stary został zamknięt

Post autor: Pingwin Legnica » czw 23 kwie, 2015

LEJEK pisze:Producent z Grafikiem się nie dogadali i chyba będzie male opóźnienie co do mojej bluzy..... raczej przyjdzie dopiero w poniedziałek...... też mi przykro, ale tak to jest.......
Nie wiem czy mi uwierzycie, ale najchętniej już dziś zaniechał bym tą bluzę, bo mam tego serdecznie dosyć. Nie dość, że non profit, to jeszcze każdą pierdołę trzeba samemu pilnować. Bardzo, ale to bardzo się cieszę, że moja bluza będzie pierwsza !! Potem wstawiam fotki, daję instrukcję jak zamówić i odcinam się od tego wszystkiego !! Po prostu, rzygam tym już i muszę od tego odpocząć !!!!!
Lejek nie ma lekko, wielkie rzeczy rodzą się w bólu :)
www.pingwinsquad.pl
www.pingwin.com.pl

Rumunia, Albania, Korsyka, Islandia, Czarnogóra, Chiny, Tadzykistan, Kirgistan, Uzbekistan, Kazachstan, Rosja, Białoruś

w trakcie szukania nowego kierunku...

Awatar użytkownika
LEJEK
Posty: 708
Rejestracja: ndz 16 gru, 2012
Quad:: G700 2014 EPS WTHC ZIELONA
Imię: Tomek
Lokalizacja: Wrocław

Re: Polar quadzika - nowy temat, skoro stary został zamknięt

Post autor: LEJEK » czw 23 kwie, 2015

Wklejajcie co chcecie.... !!!!!!!!!!!!! :-) (mówiłem, że się wyłączam)
Kurde, załozyciel tematu oraz wspłtwórca pomysłu bluzy pyta się czy może wkleić swój projek bluzy, który i tak sam zrobiłem :-) )))))))))))))))))))))))
(może to czas, żebyś się w końcu odezwał) :-)

Pewnie Daniello - Pochwal się jaką sobie piękną zamówiłeś..... każdy potem może wkleić swoją bluze - bedziemy wspólnie obserwowali na ile sposobów to wszystko ewaluowało..... :-)
Tomek- LEJEK - LTD 2014, Atomowa INTEGRACJA 1+2, W.I.L. Albania Adwenture 2014, Lejkowa Ekspedycja ADRIA 2015, ciekawe plany na 2016......

Awatar użytkownika
Pingwin Legnica
PingwinSquad
Posty: 1891
Rejestracja: pn 17 lis, 2008
Quad:: osiołek :)
Imię: Daniel
Lokalizacja: Legnica dolnośląskie
Kontakt:

Re: Polar quadzika - nowy temat, skoro stary został zamknięt

Post autor: Pingwin Legnica » pt 24 kwie, 2015

Obrazek

taką udało się zamówić :)
www.pingwinsquad.pl
www.pingwin.com.pl

Rumunia, Albania, Korsyka, Islandia, Czarnogóra, Chiny, Tadzykistan, Kirgistan, Uzbekistan, Kazachstan, Rosja, Białoruś

w trakcie szukania nowego kierunku...

Awatar użytkownika
LEJEK
Posty: 708
Rejestracja: ndz 16 gru, 2012
Quad:: G700 2014 EPS WTHC ZIELONA
Imię: Tomek
Lokalizacja: Wrocław

Re: Polar quadzika - nowy temat, skoro stary został zamknięt

Post autor: LEJEK » pt 24 kwie, 2015

No i wiedziałem, że wkleisz nie to co trzeba. Już wczoraj miałem zamiar wkleić za Ciebie :-)
Jak bedę w domu, to wkleję właściwą... tą z napisem PINGWIN na ramieniu i większym logo Pingwin Squad.

Obrazek
Tomek- LEJEK - LTD 2014, Atomowa INTEGRACJA 1+2, W.I.L. Albania Adwenture 2014, Lejkowa Ekspedycja ADRIA 2015, ciekawe plany na 2016......

ksemek
Posty: 50
Rejestracja: ndz 18 lis, 2012
Lokalizacja: Brzeg Dolny

Re: Polar quadzika - nowy temat, skoro stary został zamknięt

Post autor: ksemek » ndz 26 kwie, 2015

Ja też chcę :)

Awatar użytkownika
LEJEK
Posty: 708
Rejestracja: ndz 16 gru, 2012
Quad:: G700 2014 EPS WTHC ZIELONA
Imię: Tomek
Lokalizacja: Wrocław

Re: Polar quadzika - nowy temat, skoro stary został zamknięt

Post autor: LEJEK » ndz 26 kwie, 2015

Cofnij się o stronę, lub dwie - tam jest wersja standardowa..... :-)
Tomek- LEJEK - LTD 2014, Atomowa INTEGRACJA 1+2, W.I.L. Albania Adwenture 2014, Lejkowa Ekspedycja ADRIA 2015, ciekawe plany na 2016......

ODPOWIEDZ

Wróć do „Strona i Forum www.Quadzik.pl”