Polar quadzika - nowy temat, skoro stary został zamknięty :(

Działanie strony i forum. Chcesz nas pochwalić :) coś nie działa? masz jakieś opinie, uwagi lub propozycje? Pisz śmiało...
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Pingwin Legnica
PingwinSquad
Posty: 1891
Rejestracja: pn 17 lis, 2008
Quad:: osiołek :)
Imię: Daniel
Lokalizacja: Legnica dolnośląskie
Kontakt:

Polar quadzika - nowy temat, skoro stary został zamknięty :(

Post autor: Pingwin Legnica » wt 03 mar, 2015

Łukasz niestety jako moderator możesz sobie zamykać tematy, które sam sobie otwierasz. jest regulamin chyba jakiś i skoro nikt nikogo nie obraża NIE MASZ PRAWA SIĘ TAK ZACHOWYWAĆ.

Temat, który zamknąłeś jest tematem Sławka i nie widzę ŻADNEGO powodu ku temu aby ot , tak sobie zamknąć temat.

W to miejsce jak widzę otworzyłeś sobie swój własny z własną propozycją ?

Widzę to tak - skoro nie chcecie mojej propozycji - nie będziecie mieli żadnej...

Nie tędy droga kolego.



Jako moderator nie możesz robić fochów typu :

Skoro każdy sobie rzepkę skrobie, projekt z "dla wszystkich" przerodził się w "zrobię sobie sam", stwierdzam że dalszą wspólna dyskusja nie ma absolutnie żadnego sensu.

Temat raczej został wyczerpany i żadnych nowości nie będzie.
Wspólny polar, soft, koszulka, czapka, gacie, kalesony i tak nie powstanie więc bez sensu bić pianę.

Dziękuję za uwagę.


I TEMAT ZAMYKASZ !!!!!

Możesz dziękować za uwagę i nie zabierać więcej głosu - Twój wybór, ale nie możesz zamykać tematu innym, bo coś Ci się nie podoba !



Bardzo Cię proszę o nie kasowanie tego tematu, który teraz założyłem.


Proszę pozostałych zainteresowanych o dalszą dyskusję w tym temacie.

Mam nadzieję, że już niebawem Lejek wklei swoją propozycję i temat w końcu pójdzie własną drogą.
Ostatnio zmieniony wt 03 mar, 2015 przez Pingwin Legnica, łącznie zmieniany 1 raz.
www.pingwinsquad.pl
www.pingwin.com.pl

Rumunia, Albania, Korsyka, Islandia, Czarnogóra, Chiny, Tadzykistan, Kirgistan, Uzbekistan, Kazachstan, Rosja, Białoruś

w trakcie szukania nowego kierunku...

Awatar użytkownika
LEJEK
Posty: 708
Rejestracja: ndz 16 gru, 2012
Quad:: G700 2014 EPS WTHC ZIELONA
Imię: Tomek
Lokalizacja: Wrocław

Re: Polar quadzika - nowy temat, skoro stary został zamknięt

Post autor: LEJEK » wt 03 mar, 2015

Co do zamknięcia tematu - jestem zasmucony i też mi się to nie podoba. Było już tak blisko. Z drugiej strony, ja pękłem już przy 15-16 stronie, podziwiam Qlsztyniaka, że wytrzymał do 30-tej.... do tego udzielił się bardzo pozytywanie w całym temacie. Ty Danielu też miałeś pewne uwagi na temat wszystkiego co się tam działo, i nie dziwię się wcale. Lecz mimo to, było bardzo blisko i czuję, że jeszcze mała chwila i powstało by coś, na co wszyscy czekali. Trzy miesiące czekali !! Jak ja, Daniel i inni !! Nie oceniam i nie pouczam. Nie mój cyrk nie moje małpy. Wolałem siedzieć cicho i przejść do działania, a nie bić pianę. Dlatego poszedłem swoją drogą!! Podzielam zdanie Daniela. Staję w obronie tematu o bluzie i proszę o jej wznowienie.....

Wkleję zdjęcia gotowego polaru na sobie i kolegach. Może nie będzie to zaraz, ale na 100 % polar powstanie. Powtarzam polar !! Nie soft, nie koszulka, nie śliniaczek, tylko polar. Dlaczego tak, bo nie mogłem już czytać tego co tam się działo, a bardzo chcieliśmy mieć takowe bluzy i czekaliśmy - ja, Daniel, paru kolegów z kręgów Legnicko-Wroclawskich, którzy również nie mogli się doczekać. Zrobiliśmy własny projekt. Nikt nie musi go kupować. Powiem więcej. Jak koledzy z forum Quadzika zmodzą fajny polarek, czy soft. to też go kupię i będę miał dwa. Oby tylko mi się spodobał. To co stworzyliśmy wspólnie z Danielem bardzo nam się podoba. Nikomu więcej nie musi. Więc do czasu zanim przedstawimy gotowy produkt, koledzy z tematu bluzy mają czas na swoje projekty i wykonanie. To co stworzyliśmy potraktujcie jak wszystko inne co było: chwalone, wyśmiane, nie udane i odrzucone. Być może będzie inaczej ?? Kto to wie ?? Może się wam spodoba. Na razie nic nikomu nie pokażę, bo to źle wpłynie na poprzedni temat i na ten projekt, który mamy. Zaraz ktoś coś będzie chciał go zmieniać, a ja nie chcę się denerwować. Będzie gotowy polar, to pokażemy, a do tego czasu temat Quadzikowej bluzy może żyć własnym życiem.
Tomek- LEJEK - LTD 2014, Atomowa INTEGRACJA 1+2, W.I.L. Albania Adwenture 2014, Lejkowa Ekspedycja ADRIA 2015, ciekawe plany na 2016......

Awatar użytkownika
DKfan
Posty: 1979
Rejestracja: wt 21 sty, 2014
Quad:: Smark 200,MXU500i IRS,KingKaczka 750, Koczkodan 800X, XXC, R850XXC
Imię: Jacek

Re: Polar quadzika - nowy temat, skoro stary został zamknięt

Post autor: DKfan » wt 03 mar, 2015

My rozwiązaliśmy temat nieco inaczej, można powiedzieć że na skróty. Zamówiliśmy naszywki do instalacji na gorąco z naszym teamowym logo. Czekamy co się urodzi ze wspólnej pracy koncepcyjne i do forumowe go polaru/softshella dokleimy nasze naszywki za całe 9zł sztuka
Zapraszamy do wspólnej jazdy. Jesteś z okolic Warszawy,samotna jazda Cię nuży, chcesz poznać ludzi których łączy pasja quadowania? Napisz do nas na PW
M&M sQuad

Awatar użytkownika
Czoper
Posty: 696
Rejestracja: wt 02 gru, 2014
Quad:: can am outlander XTP 1000
Imię: Piotr

Re: Polar quadzika - nowy temat, skoro stary został zamknięt

Post autor: Czoper » wt 03 mar, 2015

:D Przecież temat polara nie został usunięty post jest w tym dziale nieco niżej w chwili obecnej pozycjonowany więc Pingwin bez urazy ale zanim zaczniesz konfabulować otwórz łaskawie oczęta dziękuję za uwagę
Wolność każdego Człowieka jest wartością nadrzędną......
<www.atvmoto.pl>

Awatar użytkownika
Zmora1966
Quadowa Grupa Południe
Posty: 2467
Rejestracja: pt 30 sie, 2013
Quad:: CanAm 800XT - była CFka X8, Keeway 300 GTX, Honda
Imię: Sławek
Lokalizacja: Czernichów k. Krakowa
Kontakt:

Re: Polar quadzika - nowy temat, skoro stary został zamknięt

Post autor: Zmora1966 » wt 03 mar, 2015

Generalnie wszyscy macie rację choć nie spodobało mi się że Łukasz zamknął nie swój temat bez pytania mnie o zdanie.
Nie chciałem tego poruszać no ale jak wyszedł temat to wyrażam swoje niezadowolenie z takiego postępowania.
A zamiast skakania sobie do gardeł lepiej było wykazać więcej chęci współpracy - dotyczy wszystkich.
Ja chciałem być otwarty na propozycje to się dowiedziałem że "nie wiadomo dlaczego zacząłem się wycofywać z własnego pomysłu" i przez mojej postępowanie wyszły "flaki z olejem".
Generalnie okazuje się że w tym towarzystwie trzeba postępować tak jak Pani D z innego forum, bo jak chcesz być demokratyczny to obraca się to przeciwko tobie.

Ale to taki moje przemyślenia na sam koniec które skatalizowaliście swoimi wypowiedziami - i jak toi już raz napisałem olewam co kto o tym sądzi.
Zmora
www.quadowagrupapoludnie.pl
www.sqgp.pl

:I love QUADOWA GRUPA POŁUDNIE:

Awatar użytkownika
Czoper
Posty: 696
Rejestracja: wt 02 gru, 2014
Quad:: can am outlander XTP 1000
Imię: Piotr

Re: Polar quadzika - nowy temat, skoro stary został zamknięt

Post autor: Czoper » wt 03 mar, 2015

Sławek ty też nie czytasz TWÓJ TEMAT NIE ZOSTAŁ ZAMKNIĘTY - jest w tym dziale - zmiana pozycjonowania to nie ZAMKNIĘCIE !!!! Jak z Wami dyskutować jak Wy czytacie chyba wybiórczo i to co chcecie !!
Po 33 stronach czytania poprzedniego tematu ja również doszedłem do wniosku ,że wspólnie to nic nikt tu nie zrobi

http://quadzik.pl/forum/polar-quadzika-t12811.html
Wolność każdego Człowieka jest wartością nadrzędną......
<www.atvmoto.pl>

Awatar użytkownika
oolsztyniak
Moderator
Posty: 4252
Rejestracja: wt 24 wrz, 2013
Quad:: xxc 1000r
Imię: Łukasz

Re: Polar quadzika - nowy temat, skoro stary został zamknięt

Post autor: oolsztyniak » wt 03 mar, 2015

Pingwin Legnica pisze:NIE MASZ PRAWA SIĘ TAK ZACHOWYWAĆ.
Mam.
Pingwin Legnica pisze:jako moderator
Pingwin Legnica pisze:Temat, który zamknąłeś jest tematem Sławka i nie widzę ŻADNEGO powodu ku temu aby ot , tak sobie zamknąć temat.
A ja i inni widzieliśmy.
Ten temat wzbudził więcej kontrowersji na tym forum jak żaden inny.
Było tam więcej skakania do gardeł, kłótni i bicia piany niż konkretów.
Każdy pisał ale nie każdy robił.

Jak widzisz posty nad moim, uważasz, że ten temat nadal jest ok? Nie ma problemu?
Czy widzisz kolejne "hejty" związane właśnie z polarem?
Pingwin Legnica pisze: W to miejsce jak widzę otworzyłeś sobie swój własny z własną propozycją ?
W to miejsce otworzyłem kolejny z propozycją Czopera - to jest temat KONKRETNY z KONKRETNYM PROJEKTEM a nie z kolejnym biciem piany przez 33 strony.
Mogłeś zaproponować swój wzór i Twój temat również zostałby podwieszony.
Dyskusja nie musi być tematem "globalnym" bo jest w niej więcej kontrowersji niż jakiegokolwiek konkretu.
Pingwin Legnica pisze: Widzę to tak - skoro nie chcecie mojej propozycji - nie będziecie mieli żadnej...
Sorry Daniel, w takim razie źle widzisz.
Każda inna PROPOZYCJA, o której sam wspomniałeś również będzie "podwieszona" ale PROPOZYCJA a nie 33 strony bzdur i wylewania swoich frustracji.
Pingwin Legnica pisze:Bardzo Cię proszę o nie kasowanie tego tematu, który teraz założyłem.
Nie mam zamiaru go kasować, poprzedniego też nie kasuje, mogę nawet scalić dyskusję ale jak widzisz kolejny temat założony o Polarze znów wzbudza kontrowersje i również Ty wylałeś swoje frustracje na jego temat pisząc ten post.
Pingwin Legnica pisze:Mam nadzieję, że już niebawem Lejek wklei swoją propozycję i temat w końcu pójdzie własną drogą.
Również mam taką nadzieję :ok:

I proszę się nie gniewać na nikogo, po prostu temat został wyczerpany, zaproponujcie projekty - konkrety - bo nie jest nam potrzebny kolejny temat, w którym tylko "hejtujemy" a nie podajemy konkretów.
Do poprzedniego tematu zostały dołożone cztery ankiety i co?
I nadal zero konkretów.
Wszystko zostało zmieszane z błotem.

Sama nazwa tematu "Polar Quadzika" nawiązuje do polaru a nie do dyskusji, co, jak, gdzie, kiedy, dlaczego, z kim, po co, na co i czemu nie różowy ....
Czoper pisze:TWÓJ TEMAT NIE ZOSTAŁ ZAMKNIĘTY
Został. Zamknięcie tematu polega na wyłączeniu możliwości dodawania postów przez użytkowników.

Wylejcie swoje frustracje dalej, później na WASZE ŻYCZENIE połączę obydwa tematy.

Propozycje niech zostaną pokazywane w nowych tematach i tyle.
jest Renegade xxc 1000r
był krótki XTP 1000
był Renegade 800r xxc :(
był CF Moto 800
Prawdziwa przygoda zaczyna się tam .....
.... gdzie kończy się droga :twisted:

Team Father&Son
Człowiek ma dwa życia. To drugie zaczyna się wtedy, gdy zrozumiesz, że życie jest tylko jedno.

Awatar użytkownika
Pingwin Legnica
PingwinSquad
Posty: 1891
Rejestracja: pn 17 lis, 2008
Quad:: osiołek :)
Imię: Daniel
Lokalizacja: Legnica dolnośląskie
Kontakt:

Re: Polar quadzika - nowy temat, skoro stary został zamknięt

Post autor: Pingwin Legnica » wt 03 mar, 2015

Ja widzę to tak. Z Lejkiem sie dogadalismy. On zrobil projekt, zamawia polar i zostanie Wam pokazany w jedynej wersji, bez możliwości zmian. Komu sie spodoba ten zamowi. Ot i cale rozwiazanie.

Tak tez zostalo to przedstawione. Bedzie fotka gotowego polarka.

Tobie sie to wyraźnie nie spodobało i zamiast zabrac swoje zabawki z naszej piaskownicy zabrales nam piaskownice.
Ostatnio zmieniony wt 03 mar, 2015 przez Pingwin Legnica, łącznie zmieniany 1 raz.
www.pingwinsquad.pl
www.pingwin.com.pl

Rumunia, Albania, Korsyka, Islandia, Czarnogóra, Chiny, Tadzykistan, Kirgistan, Uzbekistan, Kazachstan, Rosja, Białoruś

w trakcie szukania nowego kierunku...

Awatar użytkownika
Dimi
Quadowa Grupa Południe
Posty: 579
Rejestracja: ndz 09 lis, 2014
Quad:: Yamaha Grizzly 700 FI
Lokalizacja: Jaworzno

Re: Polar quadzika - nowy temat, skoro stary został zamknięt

Post autor: Dimi » wt 03 mar, 2015

JA Panowie już mówiłem, nawet pod koniec tematu powtórzyłem, zrobić polar i czekać na chętnych, bo jak każdy będzie wtrącał swoje 3 grosze co by zmienił a co nie to wyjdą kolejne 30 stron czystej teorii :oklaski:
Są ludzie, którzy lepiej bawią się na oktanach niż na promilach...
:I love QUADOWA GRUPA POŁUDNIE:

Awatar użytkownika
Zmora1966
Quadowa Grupa Południe
Posty: 2467
Rejestracja: pt 30 sie, 2013
Quad:: CanAm 800XT - była CFka X8, Keeway 300 GTX, Honda
Imię: Sławek
Lokalizacja: Czernichów k. Krakowa
Kontakt:

Re: Polar quadzika - nowy temat, skoro stary został zamknięt

Post autor: Zmora1966 » wt 03 mar, 2015

Czoper pisze:Sławek ty też nie czytasz TWÓJ TEMAT NIE ZOSTAŁ ZAMKNIĘTY .........
http://quadzik.pl/forum/polar-quadzika-t12811.html
Jeśli nie jest zamknięty to napisz nowego posta.
Zmora
www.quadowagrupapoludnie.pl
www.sqgp.pl

:I love QUADOWA GRUPA POŁUDNIE:

ODPOWIEDZ

Wróć do „Strona i Forum www.Quadzik.pl”