No to zaczynamy...

Zanim zaczniesz przygodę z Quadzikiem, przywitaj się i napisz kilka słów o sobie...
ODPOWIEDZ
szymano199
Posty: 6
Rejestracja: pn 06 cze, 2011
Quad:: G7 :))
Imię: Grzegorz

Szymano wita!

Post autor: szymano199 » pn 06 cze, 2011

Cześć!
Jestem Szymano z Darłowa/Poznania. Latam quadem od 2004 roku z małą przerwą.
Posiadam dwa piękne G7 :)
Pozdrawiam

Awatar użytkownika
akamix21
Posty: 4
Rejestracja: wt 14 wrz, 2010
Quad:: G700
Imię: Damian

Re: No to zaczynamy...

Post autor: akamix21 » sob 11 cze, 2011

Witam!
Jestesmy z Sędziszowa Młp. (podkarpackie) smigamy na quadach juz kilka grubych lat ;)
Mamy 3 quady - 2x G700 i renie ;D. Jestesmy chetni do wspolnych wypadow ;D

liligreen
Posty: 1
Rejestracja: ndz 19 cze, 2011
Imię: Marta

Re: No to zaczynamy...

Post autor: liligreen » ndz 19 cze, 2011

Witam :)
Na imię mam Marta, mam 23 lata i jestem z Poznania. Moja fascynacja quadami rozpoczęła się już dawno, nie pamiętam kiedy, jednak kiedyś uznałam, iż jest to po za moim zasięgiem. Kilka miesięcy temu, postanowiłam kopnąć się w tyłek i realizować swoje marzenia ;) Jestem na początku drogi, także nie posiadam własnego quada. Obecnie jestem na etapie zbierania informacji oraz korzystania z każdej okazji aby tą pasję rozwijać :)
Pozdrawiam wszystkich :)

free4ride
Posty: 7
Rejestracja: pn 20 cze, 2011
Quad:: Yamaha Wolverine 350

Re: No to zaczynamy...

Post autor: free4ride » pn 20 cze, 2011

Ja również witam wszystkich!

krótko o sobie:
Programista, 28 lat, pochodze z krakowa (aktualnie mieszkam w luksemburgu).
Quadami interesuje sie odkad.... odkrylem ze to moja PASJA! Do niedawna wypozyczalem quady w roznych miejscach od roznych ludzi. Wczoraj adoptowalem Wolva (Yamaha Wolverine 350 z 2007) - wiem, ze nie jest to potwor, ale mam nadzieje ze jako pierwszy quad bedzie ok :)

pozdrawiam wszystkich!

marcin

adi965
Posty: 1
Rejestracja: ndz 26 cze, 2011
Quad:: 110 hummer

Re: No to zaczynamy...

Post autor: adi965 » ndz 26 cze, 2011

witam mam na imie Marcin 21lat posiadam quada 110 hummer od 3 lat moja przygoda sie zaczela od tego ze zaczalem ogladac quady z allegro i od tego czasu postanowilem ze musze miec quada

Gladiator74
Posty: 3
Rejestracja: ndz 26 cze, 2011
Quad:: Linhai 420
Imię: Krzysztof

Re: No to zaczynamy...

Post autor: Gladiator74 » ndz 26 cze, 2011

Wita wszystkich !
Na imię mam Krzysztof lat 37,mieszkm w Sieradzu.
Od 10-tego roku życia zarażony motoryzacją ,a tak dokładnie to moje hobby motoryzacyjne zaczęło się od go-kardów.
W kategorii popularnej po dosyć ostrej kontuzji moja kariera w tym sporcie dobiegła końca.
Przez parę lat razem z ojcem prowadziłem warsztat samochodowy,obecnie pomagam w sprowadzaniu ciekawych ofert samochodowych ze szwaicarii.
I tak właśnie sprowadziłem sobie dwa kłady.Linhaja 420 4x4 i uszkodzonego Cectek-a Gładiator 500 EFi.

Pozdrawiam
Krzysztof

anwis
Posty: 3
Rejestracja: wt 28 cze, 2011
Quad:: YAMAHA
Imię: Andrzej

Witam wszystkich

Post autor: anwis » wt 28 cze, 2011

Witam wszystkich
Mam na imię Andrzej,skończyłem 38 lat,pochodzę z Sępólna Krajeńskiego /Kujawsko Pomorskie/ przymierzam się do zakupu quada YAMAHA WARRIOR 750 z silnikiem Hondy VFR 750 , od 18 roku życia jeżdżę motorami a zawodowo mini ciężarówką .
Moja przygoda z quadami dopiero się zaczyna na razie jeździłem małymi pojemnościami typu 250 i 300 ccm i muszę przyznać że mi się spodobało.

anwis
Posty: 3
Rejestracja: wt 28 cze, 2011
Quad:: YAMAHA
Imię: Andrzej

Re: No to zaczynamy...

Post autor: anwis » wt 28 cze, 2011

Witam wszystkich
Mam na imię Andrzej,skończyłem 38 lat,pochodzę z Sępólna Krajeńskiego /Kujawsko Pomorskie/ przymierzam się do zakupu quada YAMAHA WARRIOR 750 z silnikiem Hondy VFR 750 , od 18 roku życia jeżdżę motorami a zawodowo mini ciężarówką .
Moja przygoda z quadami dopiero się zaczyna na razie jeździłem małymi pojemnościami typu 250 i 300 ccm i muszę przyznać że mi się spodobało.

Franko
Posty: 2
Rejestracja: śr 29 cze, 2011
Quad:: Yamaha Grizzly
Imię: Robert

Re: No to zaczynamy...

Post autor: Franko » śr 29 cze, 2011

Witam
Nazywam się Robert mam 36 lat. Mieszkam w Izabeli po Warszawą.
W roku ubiegłym przeprowadziłem się do tego lasu :) i musiałem sobie kupić maszynę do odśnieżania - padło na Yamahę Grizzly IRS 350 - kupiłem najmniejsze Grizzly bo jeździ na nim też mój 12 letni syn.
Często jeżdżę po okolicznych lasach, fajnie byłoby to robić w większym gronie.

Awatar użytkownika
shtoc
Posty: 1
Rejestracja: ndz 03 lip, 2011
Quad:: Yamaha Grizzly 660
Imię: Szymon
Lokalizacja: Gryfów/Legnica

Re: No to zaczynamy...

Post autor: shtoc » ndz 03 lip, 2011

Cześć nazywam się Szymon (26 l), mam w posiadaniu miśka 660 od ok 1,5 roku.
Na co dzień pracuje w branży Informatycznej. A weekendy staram się spędzać aktywnie w terenie. Chętnie poznam nowych ludzi z okolic Gryfowa, Świeradowa, Lwówka, itp.

Zapraszam na moją stronkę Quady Gryfów
Możecie na niej zobaczyć jak się bawimy ewentualnie skontaktować się z nami.


Pozdrawiam wszystkich i do zobaczenia w terenie.
:I love YAMAHA:

ODPOWIEDZ

Wróć do „Przywitaj się z nami Quadzikowcami”