No to zaczynamy...

Zanim zaczniesz przygodę z Quadzikiem, przywitaj się i napisz kilka słów o sobie...
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
palig1
Posty: 167
Rejestracja: pn 14 lut, 2011
Quad:: KTM 525 i Honda
Imię: Wojtek
Lokalizacja: Ogrodzieniec

Re: No to zaczynamy...

Post autor: palig1 » pn 14 lut, 2011

A więc cześć wszystkim. :D Od dawna przeglądam stronę, kupuje Quadzika, jedynie nie byłem na forum, teraz i na to przyszedł czas....

Latam praktycznie co weekend, a jak jest z kim to nawet częściej, można mnie spotkać na Pustyni Błędowskiej, Piaskowni i kamionce w Ogrodzieńcu i ogólnie w tych okolicach.

Dwa sezony przejeździłem na :I love HONDA: TRX' ie 420 teraz zakupiłem 400 EX. W tym roku jeśli nauczę się w miare quada zamierzam wystartować w jakimś amatorskim CC. :)

A i jeszcze bym zapomniał mam prawie 16 lat i jestem uczniem. :bezradny:
Jesteś z okolic Jury? Umów się z nami na wspólną jazdę!
http://www.enduro-jura.czo.pl

Awatar użytkownika
WENDZIN
Posty: 3
Rejestracja: śr 26 sty, 2011
Quad:: Kamerzysta
Lokalizacja: Kraków

Re: No to zaczynamy...

Post autor: WENDZIN » pn 14 lut, 2011

Obrazek



Witam!

Nie posiadam własnych czterech kółek :evil:
Lecz czasem quadem się jeździ :lol: .

W dziale ( Media o quadach/FILM Z KRAKOWA O QUADACH) zamieściłem film z niektórych wypraw po Krakowie.
(Nie zapraszam :mrgreen: )

Jestem tylko operatorem kamery :!:



Ps: Pochodzę z Krakowa 8)

Awatar użytkownika
Martin
Posty: 17
Rejestracja: wt 19 paź, 2010
Quad:: Yamaha YFM700R SE

Re: No to zaczynamy...

Post autor: Martin » wt 15 lut, 2011

Witam wszystkich serdecznie.

Jestem z Mierzyna koło Szczecina, rocznik '73 (mówią, że najlepszy), żonaty, jedno dziecko, nie karany (jak narazie ale przy jeździe bez homologacji wszystko sie może zdarzyc).
Mój sprzęt to Yamaha YFM 700 SE Raptor model 2009.
Zawód: marynarz - wiec mam nawet do 180 wolnych dni w roku aby rozbijac sie wszystkim co mam w garażu (a uzbierało sie już troche).
Zainteresowania: wszystko co ma 4 koła i silnik łącznie ze spalinowymi kosiarkami do trawy:)

:I love YAMAHA:
Załączniki
avatar2.jpg

kroki98
Posty: 2
Rejestracja: pn 14 lut, 2011
Quad:: Yamaha Raptor 700R
Imię: Mateusz

Re: No to zaczynamy...

Post autor: kroki98 » śr 16 lut, 2011

Witam, mam na imię Mateusz i mam 16 lat. Przygodę z ATV zacząłem 2 lata temu. Teraz posiadam Grizzliego 550 i Raptora 700R.

cebek
Posty: 5
Rejestracja: śr 16 lut, 2011
Quad:: Yamaha gryzlly 450

Re: No to zaczynamy...

Post autor: cebek » śr 16 lut, 2011

Witam , jestem Krzysiek , mieszkam w kowarach. Mój quad to yamaha grizzly 450 i służy mi głównie do pracy

Awatar użytkownika
Rogal_KQ750
Posty: 4
Rejestracja: czw 17 lut, 2011
Quad:: KQ750AXi
Imię: Rogal
Lokalizacja: Łódź

Witka

Post autor: Rogal_KQ750 » czw 17 lut, 2011

siema

w skrócie: Miasto Łódź... "z miasta Łodzi sie pochodzi - czy jakoś tak"
Pesel wskazuje na 34 lata, zużycie biologiczne 96 koma 3 %
quad w garażu jak w nicku, parę lat innymi dwukołowymi urządzeniami do
poruszania sie zaowocowało myślą o 4x4 w mniejszym wydaniu, bo to większe tez fajne.. ale dla emerytów.
Często jeżdżę na poligonie na Brusie ale z racji, ze moi koledzy wola kapcie i tv i zabawę w "Tatusiów w Jeepach" ;> "ostałem" się sam ;D
Wiec cala ta moja quadowa zabawa to zabawa w niedziele.
pozdrawiam
Rogal_KQ750

Pietr
Posty: 11
Rejestracja: czw 17 lut, 2011

Re: No to zaczynamy...

Post autor: Pietr » czw 17 lut, 2011

Witam wszystkich quadowców!

Mam na imię Piotr i 28 lat. Mieszkam w okolicach Poznania, blisko lasu, gdzie często spotykam kierowców quadów lub ślady ich pobytu.
Nigdy nie kręciła mnie jazda na quadzie, ryk silników w lesie denerwuje mnie jak mało co. Od najmłodszych lat interesuję się przyrodą i bardzo boli mnie jak ktoś bezmyślnie depcze to co dla mnie ma olbrzymią wartość.
Z tego powodu postanowiłem podyskutować z wami aby z jednej strony poznać wasz punkt widzenia a z drugiej przedstawić mój i uświadomić wam jak bardzo wasza obecność w lesie (a jeszcze bardziej obecność motorów crossowych) przeszkadza ludziom, że nie wspomnę o zwierzętach.
Żeby było jasne - nie mam zamiaru nikomu niczego zabraniać. Uważam, że ludzie nawet tak bardzo różni mogą się dogadać i znaleźć rozwiązanie, które zadowoli wszystkich. Potrzebne jest tylko wzajemne zrozumienie i szacunek, który należy się każdemu człowiekowi. No i oczywiście dobra wola!
Stalowe nerwy też się przydadzą...

Piotr

radoslavvv
Posty: 5
Rejestracja: sob 05 lut, 2011

Re: No to zaczynamy...

Post autor: radoslavvv » pn 21 lut, 2011

Cześć wszystkim.
Jestem Radek, "niedawno" skończyłem 18 lat ;]
Mam quada ATV Offroad A250, w terenie relaksuję się weekendami. Pochodzę ze Szczyrku, ale mieszkam w Krakowie - chętnie jednak wracam w rodzinne strony na małe przejażdżki :D

adam123457
Posty: 2
Rejestracja: śr 23 lut, 2011

Re: No to zaczynamy...

Post autor: adam123457 » śr 23 lut, 2011

jestem adam mieszkam na slasku mam raptora 660

TOMITA
Posty: 18
Rejestracja: pt 25 lut, 2011
Quad:: 110cc maly chinski ale wytrzymały

WITAM

Post autor: TOMITA » pt 25 lut, 2011

WITAM Mam 12 lat i mam malego quada 110 .Jeżdże na nim już 4 rok. A quadami interesowałem się już wcześniej.Osobiście bardzo lubię jezdzic na quadach.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Przywitaj się z nami Quadzikowcami”