No to zaczynamy...

Zanim zaczniesz przygodę z Quadzikiem, przywitaj się i napisz kilka słów o sobie...
ODPOWIEDZ
STRONG-MAN
Posty: 1
Rejestracja: sob 25 wrz, 2010
Quad:: ZIŁ SP800

Re: No to zaczynamy...

Post autor: STRONG-MAN » ndz 26 wrz, 2010

Witam
Swoją przygodę z Quadowaniem rozpocząłem w marcu 2009 roku . Ponieważ nie wiedziałem co chciałbym użytkować troszkę to trwało na początku miał być Grizzly 660 i takowego poszukiwałem juz od stycznia choć wybór był spory z każdym było coś nie tak .Pewnego dnia zadzwonił kumpel ze pilnie musi sprzedać Polarisa SP800 pojechałem ,zobaczyłem ,przejechałem się i tak juz został. Moje doświadczenie w jezdzie na Quadzie nie było zbyt duże a właściwie nie było go wcale więc początki były naprawdę trudne . Sięgając pamięcią wstecz ogarnia mnie śmiech co ja na nim robiłem a właściwie czego nie robiłem bo miałem stracha
W życiu codziennym zajmuje się serwisem wózków widłowych a ostatnio naprawiam też troszkę maszyn kolegów z A.P.T-POZNAŃ Jestem szczęśliwym mężem i ojcem najwspanialszego urwiska na świecie .
Mam też to szczęście ze moja żona jako jedna z nielicznych kobiet podziela moją pasje i jest rowież uczestniczką wypraw Quadowych, co wyprawe odgrażając się że gdy tylko syn podrośnie i zajmie jej miejsce na Quadzie, będzie trzeba nabyć gada dla niej .Przed czym oczywiście nie oponuje (quadów nigdy nie za dużo)
Ze względu na to że rodzina jest dla mnie najważniejsza śmigam głównie w weekendy są to wyprawy raczej średnio extremalne i raczej z dużym zapasem bezpieczeństwa choć głębokie błoto mi nie straszne . :D
Jestem dumny z tego że należe do A.P.T.POZNAŃ i mogę być przykładem dobrego quadowca
Jedno też wiem że jeśli tylko zdrowie i finanse dopisywać będą quad zawsze będzie stał w moim garażu

Awatar użytkownika
MaxWroclaw
Posty: 27
Rejestracja: sob 25 wrz, 2010
Quad:: Yamaha Raptor 350R
Imię: Maks

siemaa

Post autor: MaxWroclaw » pn 27 wrz, 2010

Witam :)
Mam na imię Maks, mam 16 lat i pochodzę z Wrocławia. Od zawsze kręciły mnie silniki, a pierwszego quada kupiłem dopiero w tym roku a mianowicie Yamahe Raptor 350R z roku 2008. Delikatny tuning silnika (wymiana tłoków na większe), dodanie więcej zębatek z tyłu i lekki tuning tłumika sprawił, że na tory wyścigowe na 1 maszynke jest jak znalazł :). Bardzo lubie jeździć na offroadzie, duzo ostrych zakrętów piastkowych, wiraży i skoków. Quadem jeżdżę również po ulicy, aktualnie na prawko jazdy kat. B1 :)
Pozdrawiam quadowiczów! :I love YAMAHA:
nie ma co zwlekać!

Marinox
Posty: 2
Rejestracja: pn 27 wrz, 2010
Quad:: brak

Re: No to zaczynamy...

Post autor: Marinox » pn 27 wrz, 2010

Witam mam na imię Marcin.
Mam 15 lat i niestety nie posiadam quada jestem wielkim fanem :Quadów,Crossów,ścigaczy oraz Buggy. Poza Offrodem interesują mnie również komputery i konsole :)

Awatar użytkownika
k8w8
Posty: 21
Rejestracja: pn 27 wrz, 2010
Quad:: KingSuzuki 750
Imię: Krzysztof
Lokalizacja: W. Wesoła 502629858

Re: No to zaczynamy...

Post autor: k8w8 » pn 27 wrz, 2010

Cześć,
Mam na imię Krzysztof mam prawie 4-dyszki i nie bedę Was zanudzał, co lubię i kocham.
Od kwietnia śmigam nowym Kingquadem w okolicach poligonu w Wesołej
(w tych rejonach też mieszkam).
Do zobaczenia w terenie.
Załączniki
2010 003.jpg
KQ 750 EPS

Awatar użytkownika
gomez
Posty: 4
Rejestracja: ndz 04 lis, 2007
Quad:: Czarny
Lokalizacja: Nysa

Re: No to zaczynamy...

Post autor: gomez » wt 28 wrz, 2010

Gomez ANT Nysa Wita!!!
Witam wszystkich Quadzikowców. Nie jestem początkującym posiadaczem quada, ale jestem początkującym forumowiczem na tym forum.

Mam na imię Gomez i jestem DRAPEREM !!!!!!!!!!!!!!!
TRIAL ENDURO DRAPING EXTREME
DRAPER

Awatar użytkownika
Ruszko
Moderator
Posty: 2014
Rejestracja: pt 06 kwie, 2007
Quad:: Suzuki LTR 450 sprzedam
Imię: Bartosz
Lokalizacja: Drezdenko
Kontakt:

Re: No to zaczynamy...

Post autor: Ruszko » wt 28 wrz, 2010

Witam Gomeza! Witamy profesionalistów!
Udało mi się dojść z niczego do czegoś, wystarczy silna wola, pasja i marzenia, to one motywują mnie do działań.
W życiu nie ma rzeczy niemożliwych, pieniądze są nieważne, liczysz się Ty - sam!
110ccm->SMC 250->LTZ 400->LTR 450->...?...DAKAR!

robinson
Posty: 1
Rejestracja: ndz 03 paź, 2010
Quad:: polaris sportsman 800

Re: No to zaczynamy...

Post autor: robinson » ndz 03 paź, 2010

alex ze Szczecina ( Dobra Szczecinska ) = czesc wszystkim , najpierw byly chinczyki ( zreszta jak wszystko najpierw bylo chinskie - papier , proch itd ;-) a pozniej dwa polarisy 800, ktore nas rozkochaly ; na razie dzielnie sekunduja nam jedynie 5-letnie dzieci , 37 - ICE AGE

saper
Posty: 1
Rejestracja: ndz 03 paź, 2010
Quad:: polaris sportsman 500ho
Imię: robert

Witam wszystkich

Post autor: saper » ndz 03 paź, 2010

Witam, mam na imię Robert 40 lat mieszkam w miejscowości Czeska Wieś(okolice Brzegu Opolskiego) posiadam Polarisa sportsman 500ho, syn Jakub pomyka na chińczyku 200. Z zawodu jestem żołnierzem zawodowym.

marcco
Posty: 1
Rejestracja: ndz 03 paź, 2010
Quad:: gryzlli700
Imię: marek

Re: Witam wszystkich

Post autor: marcco » ndz 03 paź, 2010

WITAM MAM NA IMIE MAREK WIEK 31LAT UJEŻDAM YAMAHA GRYZLLI 700 JESTEM Z OKOLIC NOWEGO TOMYŚLA WIELKOPOLSKA :I love YAMAHA:

Muzio1996
Posty: 317
Rejestracja: wt 17 sie, 2010
Quad:: ...
Imię: Karol
Lokalizacja: Sosnowiec
Kontakt:

Re: Witam wszystkich

Post autor: Muzio1996 » ndz 03 paź, 2010

Witamy się w No to zaczynamy... a nie robimy nowych tematów!
Takich 2-óch, jak nas 3-ech, niema ani 1

ODPOWIEDZ

Wróć do „Przywitaj się z nami Quadzikowcami”