No to zaczynamy...

Zanim zaczniesz przygodę z Quadzikiem, przywitaj się i napisz kilka słów o sobie...
ODPOWIEDZ
el-raf
Posty: 1
Rejestracja: wt 06 lip, 2010
Quad:: Polaris predator

Re: No to zaczynamy...

Post autor: el-raf » wt 06 lip, 2010

Witam wszystkich. Od dwóch lat jeżdze na polarisie predatorze.

boczus72
Posty: 12
Rejestracja: wt 06 lip, 2010
Quad:: Bashan 200
Imię: Bartek

Re: No to zaczynamy...

Post autor: boczus72 » wt 06 lip, 2010

Witam wszystkich!!!
Mam na imie Bartek i mam 19 lat. Dwa tygodnie temu kupilem sobie Quada Bashana 200 i chcial bym nauczyc paru trikow i dobrze smigac na Quadziku :D :P


koza10zmc
Posty: 15
Rejestracja: wt 06 lip, 2010
Quad:: ATV125CC
Imię: KAMIL

Re: No to zaczynamy...

Post autor: koza10zmc » wt 06 lip, 2010

Witam. Mam na imie Kamil, mieszkam w Zamościu i jeżdże od roku qadem 125ccm

Rider16
Posty: 2
Rejestracja: śr 07 lip, 2010
Quad:: 110 ATV

Re: No to zaczynamy...

Post autor: Rider16 » śr 07 lip, 2010

Witam :D
Mam na imię Paweł,mam 14 lat moja przygoda z quadami zaczęła się w wieku 11 lat.Mieszkam w małej miejscowości Trzcinno woj.pomorskie.Jak narazie jeżdżę quadem o pojemności 110,ale w planach mam zakupienie jakiejś większej maszyny :D

cinekkk2
Posty: 1
Rejestracja: sob 10 lip, 2010
Quad:: Suzuki LTZ 400
Imię: Marcin
Lokalizacja: Wrocław

Re: No to zaczynamy...

Post autor: cinekkk2 » sob 10 lip, 2010

Siemka :D

Mam na imię Marcin, mam 16 lat i jeżdżę Suzuki ltz 400 :I love SUZUKI: . Kupiłem go 4 miesiące temu , jest to mój pierwszy quad .

Vampir72
Posty: 4
Rejestracja: pn 12 lip, 2010
Quad:: nie posiadam
Imię: Szymon

Post autor: Vampir72 » pn 12 lip, 2010

Siemka.

Mam na imię Szymon chodzę do 1 gimnazjum. Moja przygoda z quadami dopiero się zaczyna. Gdy pojeździłem quadem w wypożyczalni odrazu we mnie coś zaiskrzyło do tych maszyn... Na razie szukam swojego pojazdu. Pozdrawiam

beretka
Posty: 3
Rejestracja: czw 15 lip, 2010

Re: No to zaczynamy...

Post autor: beretka » czw 15 lip, 2010

Witam wszystkich. Mam na imię Krystian i mam 27 lat. Od jakiegoś czasu rozglądam się za quadami na komercję więc na pewno nie raz o coś zapytam :) Jestem z podkarpacia.

baz_astral
Posty: 2
Rejestracja: wt 20 lip, 2010
Imię: Remik

Witajcie.

Post autor: baz_astral » wt 20 lip, 2010

Hej, mam na imię Remik - jestem ze Śląska Pszczyna i mam przyjemność dołączyć do Waszego grona:-)
Więc witam wszystkich serdecznie.
Jako, że jestem nowy mam wiele pytań, ale z tym przenoszę się juz do odpowiednich działów.

Awatar użytkownika
arcoski
Posty: 21
Rejestracja: pn 11 sty, 2010
Lokalizacja: Koszalin

Re: No to zaczynamy...

Post autor: arcoski » śr 21 lip, 2010

Czesc, witam wszystkich sympatykow 4x4, Nazywam sie Arek i pochodze ze Swidwina (woj. Zach-pom), ale jak to zycie plata nam rozny los, wiec tak i u mnie lokalizacja sie nieco zmienila. Mieszkam obecnie troche w Koszalinie, troche w Sianozetach kolo Kolobrzegu. Mam 34 lata. Moj pierwszy raz byl niestety na pierwszym kupionym quadzie. Nie mialem mozliwosci wczesniej ani siedziec, ani pojezdzic na maszynie jakiegos kolegi. Zauroczylem sie patrzac na innych. Kupilem sobie Lucky Stara 180 SP 250, i tak to sie zaczelo... po 2 sezonach stwierdzilem ze jest to dla mnie cos wiecej niz hobby. Szybko zaczalem sie uczyc, i rozgladac sie za profesjonalna maszyna. I tak w w 2009 roku sprzedalem Luckiego i dokonalem zakupu Yamahy Grizzly 700Fi z EPS. Jest to maszyna naprawde niezawodna, sprawdzajaca sie w kazdych warunkach. Mam za soba pierwsze rajdy i udane wypady z kolegami.
Załączniki
Niedźwiedź we własnej osobie
Niedźwiedź we własnej osobie
Zycie jest zbyt krotkie zeby spedzic je w fotelu...

ODPOWIEDZ

Wróć do „Przywitaj się z nami Quadzikowcami”