No to zaczynamy...

Zanim zaczniesz przygodę z Quadzikiem, przywitaj się i napisz kilka słów o sobie...
ODPOWIEDZ
marta
Posty: 1
Rejestracja: pn 12 sty, 2009
Lokalizacja: połczyno bis

Post autor: marta » pn 12 sty, 2009

Witam wszystkich!!
Mam na imię Marta, mieszkam w Połczynie ( pomorskie), quada mam a owszem, mały taki treningowy, patrol 150 :-) prezent od męża na imieniny :-) niestety mało używany :-( dlatego wystawiam go na sprzedaż, lepiej niech posłuży komuś innemu niż zastoi się u mnie przed domem :-) przy malutkim dziecku niestety jeździłam tylko gdy mąż był w domu, ale nie odpuszczę tematu, gdy córa podrośnie planuję zakupić jakiegoś dwuosobowego potwora i wtedy razem z malutką śmigać na nim :-) to tyle pozdrawiam wszystkich !!
martka

Mati777
Posty: 8
Rejestracja: ndz 04 sty, 2009
Lokalizacja: Skórzyn[lubuskie]
Kontakt:

Post autor: Mati777 » pn 12 sty, 2009

Witam! Mam na imie Mateusz, mam 16 lat(pewnie zaraz powiecie ze za malo). Quadami interesuje sie juz od jakis 2 lat. Jeszcze nie śmigam ale już w marcu planuje kupno jakiejs małej bestyjki :lol: . To tyle. pozdro
QUADY PONAD WSZYSTKO

Jamal87
Posty: 6
Rejestracja: śr 14 sty, 2009
Lokalizacja: Zelczyna
Kontakt:

Post autor: Jamal87 » sob 17 sty, 2009

Witam mam na imie Jacek w sumie jeszcze nie posiadam quada lecz staram sie go zakupic. Quad będzie moim pierwszym quadem wiec szukam jakiś opinii co na początek informacji itp.pozdrawiam
Ostatnio zmieniony pn 17 sie, 2009 przez Jamal87, łącznie zmieniany 1 raz.

klugos
Posty: 17
Rejestracja: pt 16 sty, 2009
Lokalizacja: Gronowo/Toruń

Post autor: klugos » sob 17 sty, 2009

Witam mam na imię Michał mam 15 lat ale dobrze jeżdzę na innych motorach.Mam zamiar kupić mojego pierwszego quada więc rosze was o opinie i informacje.
Pozdrawiam

Grzegorz
Posty: 5
Rejestracja: pn 19 sty, 2009
Lokalizacja: śląsk

Post autor: Grzegorz » wt 20 sty, 2009

Witam wszystkich
Mam na imię Grzegorz jestem z Mikołowa ,quadami zainteresowałem się 2 lata temu , swoją zabawkę kupiłem miesiąc temu ,i powiem szczerze super zabawa

tonual
Posty: 5
Rejestracja: czw 15 sty, 2009
Quad:: Yamaha Wolverine 450
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Post autor: tonual » śr 21 sty, 2009

Czesc jestem Rafał (29 lat). Na codzien zajmuje sie pisaniem aplikacji na urzadzenia mobilne i graniem w PS3. (Kiedy juz mi sie to znudzilo) Rok temu wybralem sie na wyjazd integracyjny / przeprawe - wtedy pierwszy raz zasiadlem za sterami QUADA(!). To bylo cos czego mi brakowalo. Teraz mysle o wlasnym sprzecie. Witam wszystkich :)

Obrazek
Troche w realu troche w PSN.

Awatar użytkownika
KOBI
Posty: 5
Rejestracja: ndz 18 sty, 2009
Lokalizacja: Odrzykoń

Post autor: KOBI » śr 21 sty, 2009

Witam wszystkich serdecznie!!!
Mam na imię Piotrek,mam 29 lat wyrozumiała żone i synka w drodze,z zawodu inż.mechanik,quadami interesowałem się od dłuższego czasu,natomiast przygode z nimi zacząłem w marcu 2008 od zakupu Polarisa Pheonix 200 mały sprzęcik ale dający dużo frajdy,niestety w miare jedzenia apetyt rośnie więc przyszedł czas na zmiany i od dwóch tygodni jestem szczęśliwym :haha: posiadaczem Yamahy Kodiak 400 :haha:

szinet
Posty: 3
Rejestracja: śr 26 lis, 2008
Lokalizacja: poznan
Kontakt:

Post autor: szinet » pn 26 sty, 2009

Witam Quadzikowców!

Mam na imię Sławek, mam 36 lat. Pochodzę z wielkopolski jednak od 4 lat mieszkam w Nowegii. Jestem tu z żoną, która popiera moją pasje i hobby czyli jazdę pojazdami z napędem 4x4 (i nie tylko). Inne moje hobby to narciarstwo, wędkarstwo i podróżowanie. Quadami interesuje sie od dość dawna choć w jego posiadaniu jestem od 3 miesięcy. Kupiłem bombkę outlander 400 MAX XT EFI (na zdjęciu poniżej) tu w Norwegii stąd też pospiesznie zadane pytanie na forum nie witając się - za co przespraszam i juz nadrabiam zaległości.

Moja przygoda z kładami dopiero się tak naprawdę zaczyna. Na forum liczę na nawiązanie nowych znajomości i wymianę pogladów na temat quadów.

Pozdrawiam moderatorów i forumowiczów!
Załączniki
Jedna z pierwszych jazd.
Jedna z pierwszych jazd.
Ostatnio zmieniony pn 26 sty, 2009 przez szinet, łącznie zmieniany 4 razy.

bad_dino
Posty: 76
Rejestracja: śr 21 sty, 2009
Quad:: g660
Lokalizacja: Wołomin

Post autor: bad_dino » wt 27 sty, 2009

Witam nazywam się Maciek mieszkam pod Wawka w Wołominie mam 25 lat
Swoja przygodę z quadami dopiero zaczynam i stałem się jak na razie szczęśliwym posiadaczem Hondy Foreman 400 .
Zajmuje się klimatyzacjami jak i sprzętem sportowym
Moje drugie hobby to wędkarstwo jeszcze do niedawna w lato każda wolną chwile spędzałem nad woda.
Pozdrawiam fascynatów czterech kółek :)
Ostatnio zmieniony śr 11 mar, 2009 przez bad_dino, łącznie zmieniany 1 raz.

folklor
Posty: 3
Rejestracja: wt 27 sty, 2009
Lokalizacja: Kołobrzeg

Post autor: folklor » wt 27 sty, 2009

Witam aallll :lol: planuje kipic quada

ODPOWIEDZ

Wróć do „Przywitaj się z nami Quadzikowcami”