No to zaczynamy...

Zanim zaczniesz przygodę z Quadzikiem, przywitaj się i napisz kilka słów o sobie...
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
dawidson13
Posty: 1
Rejestracja: czw 13 gru, 2007
Lokalizacja: sejerslev
Kontakt:

Post autor: dawidson13 » sob 26 lip, 2008

Siemka -D
Jestem Dawid mam 14lat, Jestem z Radomia, lecz mieszkam w miejscowości Sejerslev w Danii.
Jeżdżę Bashanem 200cc.
Jeśli nie zrozumiałeś mojego posta, przeczytaj go jeszcze raz, lub spytaj mamy, co miałem do przekazania. :-D

krisu10
Posty: 6
Rejestracja: ndz 27 lip, 2008
Lokalizacja: Tarnobrzeg
Kontakt:

witam serdecznie wszyskich

Post autor: krisu10 » ndz 27 lip, 2008

Na poczatku napisze cos o sobie,mam na imie Jarek,mieszkam w Tarnobrzegu,mam 27 lat,mam rownierz zone oraz dwie cudne coreczki,jedna 2 latka a stasza prawie 5,quadami zarazilem sie jak kupilem dziecku(dziewczynce lat 4) mini paceta,a nawet zatarlem sprzeglo,nastepnie na 1-dno dniowej wycieczce przejechalem sie juz wiekszym w zakopanym w wypozyczalni,to bylo dokladnie 5 malych okrazen,trwalo to moze 5 minut,i wlasnie od tego momentu zapragnole miec cos takiego tylko dla siebie,krotko po przyjezdzie z wycieczkizakupilem honde trx 250 ex(ktora jest aktualnie wystawiona w dziale SPRZEDAM),pojezdzilem nia okolo 3 miesiecy i doszlem do wniosku ze terazx przyszla pora na wymiane,na cos wiekszego,po zapoznaniu sie z wieloma modelami wybor padl na Yamahe Grizzli 700 z eps,jeszcze jej nie dosiadalem bo dopiero za okolo 2 tygodnie jest termin odbioru,mam nadzieje ze bede z niej zadowolony i szybko sie jej nie pozbede,moja pasja zarazilem rowniez moja super zonke,teraz mam problem kto i kiedy ma jezdzic a kto zostac z dziecmi hahaha,pozdrawiam wszystkich quadowcow a w szczegolnosci z podkarpacia i okolic TARNOBRZEGA

kasztelan
Posty: 5
Rejestracja: ndz 27 lip, 2008
Lokalizacja: Nysa

Post autor: kasztelan » ndz 27 lip, 2008

Witam :) i pozdrawiam Grzegorz z Nysy
szerszen

bibek83
Posty: 13
Rejestracja: pn 28 lip, 2008
Lokalizacja: Jastrzebie
Kontakt:

Post autor: bibek83 » pn 28 lip, 2008

Witam.Jestem ze Śląska a dokładnie Jastrzębie Zdrój.Mam na imie Zbyszek.Latek 25:).Pracuje na Kopalni.Quadami zaraziłem sie będąc na piknik zakładowym.Niestety jeszcze nic nie kupiłem ponieważ mam 4tyś.A jak wiadomo za tą kase(dzięki wam)nic normalnego co będzie bezpieczne nie można kupić.No nic zbieram dalej kaske no i może w przyłym roku coś używanego zakupie.Pozdrawiam wszystkich

trak
Posty: 4
Rejestracja: wt 17 cze, 2008
Lokalizacja: Poznań

Post autor: trak » wt 29 lip, 2008

Witam
Mam na imię Jarek, jestem z Poznania mam 22 lata quadem latam od tego sezonu mam LS 300 ( narazie jestem z niego zadowolony) wcześniej latałem na KTMie EXC 450 którego mam do dzisiaj ale wsiadam na niego sporadycznie.
Pozdrawiam wszystkich forumowiczów i ekipe z Poznania.
LS 300S

nawiedzona
Posty: 6
Rejestracja: wt 29 lip, 2008
Lokalizacja: z własnych 4 kółek

Post autor: nawiedzona » wt 29 lip, 2008

Cześć, mam na imię Dorota.
Od niecałych 3 tyg mamy z mężem quada- Polarisa 800.
Mąż kupił z tylnym siedzeniem dla mnie ale już wiem, że to nie wystarczy 8)

xmoto
Posty: 3
Rejestracja: wt 29 lip, 2008
Lokalizacja: Wadowice

Post autor: xmoto » śr 30 lip, 2008

Witam
Mam na imię Piotr reprezentuje firmę Xmoto jest to salon z quadami i nie tylko. Mieszkam w Wadowicach. Quadami interesuję się od dawna (nawed dokładnie to już nie pamiętam). Zapraszamy na naszą stronę www.x-moto.pl.

Awatar użytkownika
Nadarzyn dr.Max
Posty: 27
Rejestracja: śr 30 lip, 2008
Lokalizacja: Nadarzyn
Kontakt:

Nadarzyn dr.Max , Witam wszystkich.

Post autor: Nadarzyn dr.Max » śr 30 lip, 2008

Witam wszystkie koleżanki i kolegów quadowców. Od kilkunastu miesięcy jestem pasjonatem quadów. Aktualnie dosiadam Polarisa 500. Mieszkam obok Nadarzyna (trasa Katowicka). Wiem, że w tych okolicach jest kilka osób o podobnych zainteresowaniach. Mamy tutaj bardzo fajne miejsca warte odwiedzenia na quadach. Warto rónież zorganizować dalsze rtasy. Moje wyjazdy sięgnęły już Góry Kalwarii i raz dojechałem z kolegą blisko Rawy Mazowieckiej. Ostatnie wyjazdy z namiotami dostarczyły dużo fajnych wrażeń. Bardzo chętnie zjmę się organizacją quadowej społeczności z okolic Nadarzyna. Pozdrawiam wszystkich.
dr.Max.
Załączniki
ja1a.JPG
dr.Max

adagal
Posty: 2
Rejestracja: pt 01 sie, 2008
Lokalizacja: Śląsk

Witam wszystkich

Post autor: adagal » pt 01 sie, 2008

Witam wszyskich. Nowy właściciel quada (a raczej syn 9 lat). Miejsce zamieszkania Śląsk. Pozdrawiam.

rado
Posty: 4
Rejestracja: sob 02 sie, 2008
Lokalizacja: okolice krakowa

Post autor: rado » sob 02 sie, 2008

Witam, mam na imie radek, mieszkam kolo krakowa. Qudami interesuje sie stosunkowo od niedawna takze narazie jestem kompletnie zielony w tych sprawach ale zamierzam to zmienic:). Pozdrawiam wszystkich
We are players We are fans NBA

ODPOWIEDZ

Wróć do „Przywitaj się z nami Quadzikowcami”