No to zaczynamy...

Zanim zaczniesz przygodę z Quadzikiem, przywitaj się i napisz kilka słów o sobie...
Dodek
Posty: 2
Rejestracja: pt 10 sty, 2014

Re: No to zaczynamy...

Post autor: Dodek » pt 10 sty, 2014

Witam wszystkich, jestem Dominik mieszkam na sądeczyźnie. Chciałbym się ze wszystkimi serdecznie przywitac, i pozdrowić forumową brać Quadową.

prixpl
Posty: 4
Rejestracja: ndz 12 sty, 2014
Quad:: Brak
Imię: Piotrek

Re: No to zaczynamy...

Post autor: prixpl » pn 13 sty, 2014

Witam wszystkich maniaków Quadów. Mam na imię Piotrek i mieszkam w Stargardzie (40 km od Szczecina) w okolicy jest poligon i pare ładnych lasów w sam raz do jazdy quadem :P Ostatnio wpadłem na najlepszy pomysł w moim życiu a dokładnie żeby kupić Quada :) od paru dni zaczynam zbierać pieniądze i mam nadzieję że uda mi się uzbierać ok. 5 tyś na jakiegoś LucyStar'a lub 10 tyś na Suzuki LTZ 400 :) od paru dni oglądam YT z filmikami o quadach i chęć kupna jest z godziny na godzinę większa więc zrobię wszystko żeby go kupić :) Jak na razie znalazłem na yt najeprzy kanał https://www.youtube.com/user/bobekltz400/videos?flow=list&view=0&sort=da Jeżeli nagrywacie coś podobnego to możecie powysyłać na PW z chęcią obejrzę. Zakup planuję pod koniec wakacji jak będą pieniądze :) Pozdrowienia dla wszystkich

Awatar użytkownika
Ikar
Posty: 2449
Rejestracja: śr 10 paź, 2012
Quad:: Honda xxc
Imię: Artur

Re: No to zaczynamy...

Post autor: Ikar » pn 13 sty, 2014

Witaj, sprawdź link w moim podpisie :)
Ozo Drapers Squad

Moto-Enduro
Posty: 2
Rejestracja: pn 13 sty, 2014
Quad:: Dragon 200cc

Re: No to zaczynamy...

Post autor: Moto-Enduro » pn 13 sty, 2014

Witam wszystkich quado-maniaków na tym forum! :)

Nazywam się Piotr, jestem z okolic Warszawy. Jeżdżę amatorsko quadem niestety marki chińskiej :/ tzn. Dragon 200cc. Ale planuje zakup czegoś większego i konkretnego Na co dzień pracuje w firmie ochrony SOLID SECURITY. :)

Pozdrawiam!

dziubken
Posty: 7
Rejestracja: śr 01 sty, 2014
Quad:: Arctic Cat 700 Diesel 2008r. 4x4 Long.
Imię: Dziubken

Dzień-do-bry

Post autor: dziubken » pn 13 sty, 2014

Moja wina, moja wina, moja bardzo wielka wina... Napisałem już kilka postów na tym forum, a całkowicie zapomniałem, że należało by się przywitać :(, a więc...
Witam wszystkich bardzo serdecznie, cieszę się bardzo, że mogę dołączyć do już dość licznej grupy posiadaczy quadów w Polsce. Nazywam się Grzesiek, mieszkam w miejscowości Lesko, i wraz z żoną zaraziłem się quadami w okolicach kwietnia 2012 roku, wówczas kupiliśmy czerwonego Buyang'a FA-D300, czyli popularnego Allroad'a 300 (a'la Linhai), później był srebrny CF MOTO 500 long, obecnie jest Arctic Cat 700 diesel z 2008 i...szukam jakiegoś najmniejszego quada w automacie, ale koniecznie z napędem 4x4. Między innymi dlatego tutaj jestem. Pozdrowienia z Bieszczad!

DAROO
Posty: 5
Rejestracja: czw 16 sty, 2014
Quad:: SHINERAY XY300STE
Imię: Darek
Lokalizacja: Poraj woj.śląskie

Re: No to zaczynamy...

Post autor: DAROO » czw 16 sty, 2014

Witam mam na imię Darek mieszka w Poraju 20km od Częstochowy do tej pory ujeżdżałem motocykle (czopery ,a obecnie Yamaha TDM 850 ) i postanowiłem poszerzyć krąg zainteresowań o quada wprawdzie chińczyk (shineray xy 300 ste) ale myślę że na początek wystarczy i dostarcz mi miłych wrażeń
Pozdrawiam :mrgreen:

prezes2009
Posty: 1
Rejestracja: pt 17 sty, 2014
Quad:: cf moto 500
Imię: Marek
Lokalizacja: stargard szczeciński

Jestem nowy

Post autor: prezes2009 » pt 17 sty, 2014

Witam wszystkich serdecznie.Mam na imię Marek,mam 31lat.jestem ze Stargardu Szczecińskiego.

Jestem wielkim fanem quadów i motocykli crossowych,bawię się tymi zabawkami od 8 lat.
Przygodę z quadem zaczełem 3 lata temu na yamaha gryzzli 660.obecnie jezdze cf moto 500 long,korzystam z zabawek w każdej wolnej chwili i podejrzewam ze nigdy mi się to nie znudzi.Pozdrawiam :I love CF MOTO:

Awatar użytkownika
baca78
Posty: 16
Rejestracja: pt 17 sty, 2014
Quad:: cf x8

Re: No to zaczynamy...

Post autor: baca78 » pt 17 sty, 2014

Witam wszystkich bardzo serdecznie mam na imię Marcin okolice trójmiasta moja przygoda z quadem zaczęla się jakies 10 miechów temu wczesniej smigalem na enduro quadem zarazil mnie szwagier i tak już zostalo mam trójkę dzieciaków i tez bardzo wyrozumialą żonę pierwszym moim quadem jest cf x8 jak na razie jestem zadowolony pozdrawiam

Randol
Posty: 16
Rejestracja: ndz 12 sty, 2014
Quad:: Honda 450er
Imię: Mateusz

Re: No to zaczynamy...

Post autor: Randol » pn 20 sty, 2014

Witam wszystkich serdecznie mam na imię Mateusz mam 25 lat i pochodzę z Ostródy. Quadami zacząłem się interesować już dawno temu ale jak to często bywa brakowało funduszy no ale w końcu się udało zakupić Honde TRX 450 ER z quada jestem bardzo zadowolony zanim go okiełznam minie trochę czasu i dobrze bo szybko się nie znudzi :D
Załączniki
059.JPG

Łukaszek1992
Posty: 6
Rejestracja: pn 20 sty, 2014
Imię: Łukasz

Siema

Post autor: Łukaszek1992 » pn 20 sty, 2014

Siema:) Jestem Łukasz mam 22 lata pochodzę z okolic Siedlec woj mazowieckie :) całe życie kręcą mnie quady lecz dopiero teraz przymierzam się do kupna pierwszej maszynki :) jeżeli jest ktoś z Siedlec lub okolic kto już użytkuje jakieś maszynki proszę o kontakt :) Pozdrawiam.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Przywitaj się z nami Quadzikowcami”