No to zaczynamy...

Zanim zaczniesz przygodę z Quadzikiem, przywitaj się i napisz kilka słów o sobie...
Awatar użytkownika
landryna
ATV-Team Sulechów
Posty: 69
Rejestracja: czw 26 wrz, 2013
Quad:: Yamaha Raptor 700se
Imię: Krzysiek

Re: No to zaczynamy...

Post autor: landryna » czw 26 wrz, 2013

Witam wszystkich serdecznie!!!
Nazywam się Krzysiek mam 30 lat, żonaty 2 dzieci prowadzę swoją firmę razem z bratem - zajmujemy się sprzedażą węgla i kruszyw.
Moja przygoda z quadami zaczęła się jakieś 10 lat temu kiedy zakupiony został quad 110 "chinol" na potrzeby i zabawy rodziny... :D,po tygodniu użytkowania niestety padła skrzynia biegów, która była wielokrotnie reanimowana lecz z mizernym skutkiem. Od tej pory 110-tka stoi w garażu i łapie kurz. Lecz sama frajda z jazdy została zaszczepiona we krwi. Trwało to troszeczkę bo 10 lat i kupiłem sobie Kawasaki KFX 700 z 2006r. jestem jego posiadaczem dopiero 7dni i cieszę się niezmiernie z jazdy i wiatru we"włosach" czytaj: kasku :D

Próbuje teraz nawiązać jakiś kontakt z osobami, które jeżdżą w okolicach Sulechowa, Zielonej Góry ośkami, bo koledzy 4x4 mówią, że nie pojadę takim sprzętem tam gdzie oni :mrgreen: a jeżdżą po moich dziurach :D

pozdrowienia dla GRO-CANION oraz QUAD CARTEL Zielona Góra

Mam nadzieję, że nie raz spotkamy się na bezdrożach i dowiecie się czegoś więcej o mojej osobie.

P. S. Zdjęcia będą później
BĘDZIE ZABAWA, BĘDZIE SIĘ DZIAŁO I ZNÓW PALIWA BĘDZIE MAŁO ... :)

bubson
Posty: 2
Rejestracja: ndz 29 wrz, 2013
Quad:: Yamaha Warrior 350
Imię: Jarek

Re: No to zaczynamy...

Post autor: bubson » ndz 29 wrz, 2013

Witam wszystkich mam na imię Jarek jestem z okolic Garwolina. od roku jeżdżę Yamaha Warrior 350.

vens123
Posty: 2
Rejestracja: pt 04 paź, 2013
Kontakt:

Re: No to zaczynamy...

Post autor: vens123 » pt 04 paź, 2013

Witam wszystkich !

Bimbrownik
Posty: 4
Rejestracja: wt 08 paź, 2013
Quad:: na kupnie
Imię: Jaro

Re: No to zaczynamy...

Post autor: Bimbrownik » wt 08 paź, 2013

Witam Wszystkich

pRZeMoo
Posty: 8
Rejestracja: wt 08 paź, 2013
Imię: Przemoo
Lokalizacja: Pacanow

Swierzynka

Post autor: pRZeMoo » wt 08 paź, 2013

Witam Wszystkich Bardzo serdecznie.Mam na imie Przemek mam 29 lat, Przygoda z quadem dopiero sie nam zacznie - obecnie wraz z synem , a nawet czasem i zonka. Mieszkam w malej wiosce w woj.swietokrzyskim Pacanow i okolice - tak tak to tam gdzie kazdy zna Koziolka matolka. Licze ze kazdy z Was tu jest obeznany w tematach juz kupna marek i tp. Mysle ze bedzie nam sie milo gawedzilo.
Pozdrawiamy
Przemoo i Kevinek

Awatar użytkownika
Ikar
Posty: 2449
Rejestracja: śr 10 paź, 2012
Quad:: Honda xxc
Imię: Artur

Re: Swierzynka

Post autor: Ikar » wt 08 paź, 2013

Witamy :)
Ozo Drapers Squad

Awatar użytkownika
ryjek kodiak
Posty: 9
Rejestracja: ndz 06 paź, 2013
Quad:: YAMAHA KODIAK
Imię: Jarosław
Lokalizacja: Dzierżązno Małe

Re: No to zaczynamy...

Post autor: ryjek kodiak » pn 14 paź, 2013

no to witam na Quadziku ! mam na imię Jarek 32lata pochodzę z wielkopolski z małej miejscowości Dzierżązno Małe od 2 lat posiadam yamahe kodoak 450 rok 2006 zaraziłem się Quadami oglądając filmiki na necie i postanowiłem spróbować wzięło mnie od razu .Nie znam nikogo ponieważ pracuje zagranicą jestem nowy i niestety mam mało czasu ale jak tylko mam okazje to śmigam . pozdrawiam!

przemoo1987
Posty: 2
Rejestracja: wt 15 paź, 2013
Quad:: Kymco 500 IRS
Imię: Przemek

Re: No to zaczynamy...

Post autor: przemoo1987 » wt 15 paź, 2013

Witam

Nazywam się Przemek, lat 26, mieszkam w Świdniku. Od zeszłej soboty, jestem w posiadaniu Kymco 500 IRS. Do usłyszenia, bądź zobaczenia :)

matis007
Posty: 1
Rejestracja: pt 18 paź, 2013
Quad:: jeszcze nie posiadam
Imię: Mateusz

Re: No to zaczynamy...

Post autor: matis007 » pt 18 paź, 2013

Witam wszystkich mam na imię Mateusz rocznik 82 :D aktualnie mieszkam i pracuje w Oslo od jakiegoś czasu interesuje się quadami, troszkę jezdziłem na wypożyczonych, w niedalekiej przyszłości (kwiecień)planuję kupić Kawasaki KFX 700 i dołączyć do waszego zwariowanego grona.

Awatar użytkownika
Bilu.
Posty: 213
Rejestracja: ndz 20 paź, 2013
Quad:: Arctic Cat 700, XTP 1000 2016
Imię: Krzysiek
Lokalizacja: Krzyżowice / Wrocław

Re: No to zaczynamy...

Post autor: Bilu. » ndz 20 paź, 2013

Witam, mam na imię Krzysiek, 30 lat, mieszkam w okolicach Wrocławia gm. Kobierzyce.
Posiadam Arctica 700tkę.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Przywitaj się z nami Quadzikowcami”