No to zaczynamy...

Zanim zaczniesz przygodę z Quadzikiem, przywitaj się i napisz kilka słów o sobie...
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
TomekD
Posty: 299
Rejestracja: czw 08 maja, 2008
Lokalizacja: wawa i okolice

stary/nowy

Post autor: TomekD » wt 27 maja, 2008

Juz sie kiedys z Wami witałem ale jeszcze nie jako posiadacz quada. a od wczoraj juz.. TAK. Mam nadzieje że szczęsliwy nabywca Polarisa 700... Troche pracy musze w niego włozyc bo to nie nowa gadzina ale poczekamy i zobaczymy co z tego wyjdzie... Pozdrowienia. T

pawel2208
Posty: 6
Rejestracja: wt 27 maja, 2008
Lokalizacja: Puszcza Białowieska
Kontakt:

Post autor: pawel2208 » wt 27 maja, 2008

Cześć. Mam na imię Paweł, co można wywnioskować z nicku, mam 13 lat (wiem, trochę mało ). Quada na razie nie posiadam, może kiedyś, ale lubie to i się tym interesuję Mieszkam w pobliżu Puszczy Białowieskiej. Pozdrawiam.
Chcieć, a mieć to duża różnica.

yoko2
Posty: 1
Rejestracja: śr 28 maja, 2008
Lokalizacja: Warnice

Witam Gorąco!!!

Post autor: yoko2 » śr 28 maja, 2008

Mam na imię Ryszard, w marcu tego roku posiadłem mojego pierwszego Lucky Stara 250. Jazda jest niesamowita, w dwa miesiące zrobiłem 3 000 km, obecnie czeka na nowego Raptora 700R ( jeszcze pięc dni).Lubię szybką jazdę po terenach leśnych , których mam sporo do okoła siebie. Mieszkam w miejscowości Warnice, zachodniopomorskie, powiat Myślibórz. Jeśli ktoś jest z okolicy to zapraszam.
Pozdrawiam
Ryszard

sp3rmit
Posty: 3
Rejestracja: śr 28 maja, 2008
Lokalizacja: Korzensko/ Wroclaw

Post autor: sp3rmit » śr 28 maja, 2008

Ema :) jak by kto pytal to jestem Dominik :)
Wiek 20 lat :) nie karany :)
Quady hmm wpadly mi w oko 2 lata temu nad jeziorem :) milosc od pierwszego wejzenia :) nom ale niestety do dzis dzien nie posiadam takiego najpierw trzeba bylo zakupic cos do transportu a teraz pora na quada :)
co prawda stan mojego garazu to:
Suzuki GS500 oraz TGB sky pegasus 25
to wiadomo ze jeszcze quadzik wejdzie spokojnie

Mieszkam w malej wioseczce niedalego wroclawia i mam 1ha Pola ktore juz od kilkunastu lat stoi i sie nudzi :) co prawda nie jedno pole jest kolo domu do tego las ale jak ktos z okolic i by mial ciekawe pomysly na tor to zapraszam :)

nom i prosze o pomoc w doborze quada ale to juz w innym dziale :)

pozdrawiam i mysle ze na cos moze sie tu przydam :)

(posiadam angielski system i za brak polskich znakow diakretycznych przepraszam :( )

sp3rmit

Abuno
Posty: 1
Rejestracja: śr 28 maja, 2008
Lokalizacja: Siedlce

Post autor: Abuno » śr 28 maja, 2008

Czołem

Nazywam się Sebastian mam 34 lata i mam zamiar dopiero rozpocząć przygodę z quadem. Mieszkam w Siedlcach woj. Mazowieckie. Od ośmiu lat należę do bractwa rycerskiego, które aktualnie prowadzę, prawda jest taka że rycerstwo stało się dla mnie pasją, fajnie jest uciec od zwykłego szarego codziennego dnia w epokę XV wieku. Do tej pory jestem posiadaczem "większego quada" marki UAZ :), nim także mozna fajnie poszaleć. Generalnie staram się "chwytać" różnych rzeczy, aby tylko nie gnuśnieć w domu przed telewizorem. Niestety nie mogę wkleić fotki swego quada z wiadomych przyczyn, jednak mam nadzieję ze w niedługiej przyszłości będę mógł się pochwalić swoją maszynką ( sam jestem ciekaw co to będzie :myśl: , może dzięki forum quadzika znajdę swoją pierwszą maszynkę )

Pozdrawiam

kamon3
Posty: 1
Rejestracja: pt 30 maja, 2008
Lokalizacja: Ryki

Post autor: kamon3 » pt 30 maja, 2008

Witam wszystkich quadowiczów
Noszę sie z zakupem quada wiec mogę zadawać głupie pytania za co z góry przepraszam.

pozdrawiam wszystkich :D

Awatar użytkownika
Po3gan^^
Posty: 37
Rejestracja: pt 30 maja, 2008

Post autor: Po3gan^^ » pt 30 maja, 2008

Witam wszystkich forumowiczów.
Ja również sprowadzam się z zakupem quada i napewno będę zadawał pytania odnośnie jego jak i inne pogaduchy ale czas pokaże.

Pozdro quadzikowcy

marsboy
Posty: 2
Rejestracja: pt 30 maja, 2008
Lokalizacja: Radom

Post autor: marsboy » pt 30 maja, 2008

Siema mam na imię Marcin jestem po 30stce i jestem zafascynowany jak dla mnie egzotycznymi pojazdami :)
od zawsze ciągnęło mnie do czegoś co daje fun, myślę że zaczyna sie dla mnie nowa przygoda
Pozdrawiam wszystkich

KURAK
Posty: 7
Rejestracja: ndz 01 cze, 2008
Lokalizacja: Poznań

Post autor: KURAK » ndz 01 cze, 2008

Witam wszystkich użytkowników mam na imię Tomek pochodzę z Poznania,jestem po 30stce postanowiłem zająć się nowym hobby czyli turystyce qadowej.Mam zamiar zakupić tego typu pojazd i chciałbym uzyskać na tym forum wyczerpujących informacji na ten temat.Poza tym
zajmuję się rekonstrukcją Marines i zapraszam wszystkich do odwiedzania naszej strony
www.24meu.org
Pozdrawiam wszystkich

JefreYek
Posty: 3
Rejestracja: ndz 01 cze, 2008
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: JefreYek » ndz 01 cze, 2008

Witam Wszystkich Serdecznie! Mam na imię Kamil, jestem ze Szczecina, mam 17 lat. Quady jaki i MotoCross to moja pasja dlatego mam zamiar gościc na tym forum. Na pewno będę zadawał dużo pytań gdyż od dluzszego czasu chodzi mi po głowie powarzny projekt. Pozdrawiam!

ODPOWIEDZ

Wróć do „Przywitaj się z nami Quadzikowcami”