Grizzly 450 - Piła - Nie polecam !!

Serwisy, mechanicy oraz akcesoria godne polecenia... Czyli wasze złe lub dobre doświadczenia...
ODPOWIEDZ
patryk4544
Posty: 41
Rejestracja: ndz 24 kwie, 2011

Grizzly 450 - Piła - Nie polecam !!

Post autor: patryk4544 » wt 08 lip, 2014

Witam. Byłem dziś obejrzeć :
http://olx.pl/oferta/quad-yamaha-grizzl ... 4cxbt.html

Miało być pięknie, wszystko sprawne itp.

1. Quad z przodu miał przykręcone lampy do plastików jakimiś nieoryginalnymi wkrętami, zderzak z przodu odstawał i sobie luźno latał.

2. Quad właściwie nie miał hamulców. Hamulec tylni całkowicie nie działał, przód właściwie lekko łapał jak człowiek się mocno wysilił.

3. Zawieszenie z przodu bardzo głośno skrzypiało, o ile słyszałem to był to amortyzator.

4. Boczne plastiki przy siedzeniu luźno sobie latały.

5. Bardzo ciężko było wbić Parking oraz bieg LOW. Trzeba było quada popchnąć do tyłu / przodu aby zaskoczył.

6. Jak nim jechałem to coś blokowało któreś z kół, prawdopodobnie hamulec.

Telefonicznie zostałem poinformowany że wszystko działa - wsiadać i jeździć. Straciłem jeden dzień na przyjazd. Obiecywali że bardzo dbają, co rok robią serwis, jak poprosilem o papiery to niczego nie mieli.
Jeżeli chodzi o silnik to chodził wg. mnie dobrze. Bazowali raczej na tym, ze skoro daleko jade to pewnie go już zabiorę. Quad od Maja już stoi na OLX i nikt go nie bierze.

Awatar użytkownika
oolsztyniak
Moderator
Posty: 4252
Rejestracja: wt 24 wrz, 2013
Quad:: xxc 1000r
Imię: Łukasz

Re: Grizzly 450 - Piła - Nie polecam !!

Post autor: oolsztyniak » wt 08 lip, 2014

patryk4544 pisze:Quad od Maja już stoi na OLX i nikt go nie bierze.
Już wiesz dlaczego
jest Renegade xxc 1000r
był krótki XTP 1000
był Renegade 800r xxc :(
był CF Moto 800
Prawdziwa przygoda zaczyna się tam .....
.... gdzie kończy się droga :twisted:

Team Father&Son
Człowiek ma dwa życia. To drugie zaczyna się wtedy, gdy zrozumiesz, że życie jest tylko jedno.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Godne lub niegodne polecenia”