Coś na temat lucky star'a

Wasze doświadczenia i pytania związane z quadami Access (dawniej Lucky Star)
Awatar użytkownika
chuligan
Posty: 260
Rejestracja: wt 02 wrz, 2008
Quad:: Lucky Star 250
Imię: Mariusz
Lokalizacja: Warszawa/Kozienice

Post autor: chuligan » śr 27 sty, 2010

Oprócz Kawasaki KFX, LS największy quad wśród osiek.
Lucky Star Sp 250 S
http://www.youtube.com/watch?v=6yKqLKipDXg

kuchar
Posty: 1
Rejestracja: śr 17 mar, 2010
Lokalizacja: Żyrardów- Mazowieckie

Re: Coś na temat lucky star'a

Post autor: kuchar » śr 17 mar, 2010

ja na swoim ls 300 przejechałem już 2300 km bez żadnej awarii a katuje go bardzo, tylko wymieniam oleje co 300, 500 km.

Awatar użytkownika
KERMIT000
Posty: 5
Rejestracja: wt 23 lut, 2010
Lokalizacja: Warszawa ( Babice )

Re:

Post autor: KERMIT000 » sob 27 mar, 2010

kamil36 pisze:Sorry że sie dołącze do tematu , mam 195 cm wzrostu i przymieżam się do kupna quada , ze względu na mój wzrost szukam wiekszego . Mam pytanie czy Lucky star będzie na mnie za mały czy dobry . Lucky Star SP 300 wysokość 1140 - 1210 mm , wysokość siedziska 800 mm , siedziałem na bashan 250 był ciut mały .

Ja jestem podobnego wzrostu 2 cm mniej , siedzi sie wygodnie LS jest jednym z wiekszych quadow wiec uwazam ze smialo mozesz brac LS
Lucky Star SP 400

Kriss0125
Posty: 3
Rejestracja: wt 06 kwie, 2010
Lokalizacja: Kalisz

Re: Coś na temat lucky star'a

Post autor: Kriss0125 » wt 13 kwie, 2010

Ja zamierzam dostać LS'a, ale mam pewne pytanie w sprawie tego quada, a mianowicie plastiki. Podobno są dosyć sztywne, a boje się że się mi połamią. Dajmy na to taki przykład- Czy jak by ktoś oparł się PRZYPADKIEM na tylne plastyki quada to połamały by się? Dałem tylko taki głupi przykładzik, bo po prostu chcę wiedzieć czy wytrzymały by taki mały wypadek.:D

adrianbaser
Posty: 34
Rejestracja: śr 29 gru, 2010
Quad:: lucky star sp 250
Imię: adrian

Re: Coś na temat lucky star'a

Post autor: adrianbaser » pn 10 sty, 2011

co do przebiegu mi mineło 6 tys km i mam wymienione tylko łożysko kierunkowe reszta orginał łącznie z oponami i łańcuchem jezdze na mineralnym oleju w tarenie i na trasie motokrosowej głogów jak coś się zepsuje to napisze na pewno

Awatar użytkownika
kubixor
Posty: 22
Rejestracja: ndz 23 sty, 2011
Quad:: Lucky Star SP-250
Imię: Kuba
Lokalizacja: Zgierz

Re: Coś na temat lucky star'a

Post autor: kubixor » śr 26 sty, 2011

Lucky star to dobry wybór, jeżeli będziesz o niego dbał to ci posłuży. Podstawa to dobre paliwo, olej i świeca zapłonowa. Ja mam takiego od 3 miesięcy z przebiegiem 3.800 i chodzi bez zarzutu.

ODPOWIEDZ

Wróć do „ACCESS / Lucky Star”