Cf moto 520 C force

Wasze doświadczenia i pytania związane z quadami CF Moto
ODPOWIEDZ
Dawid1992
Posty: 2
Rejestracja: śr 13 cze, 2018
Quad:: CF moto 520 C force

Cf moto 520 C force

Post autor: Dawid1992 » śr 13 cze, 2018

Witam was jestem nowy. Mam problem z cfką. Otóż problem wygląda tak, jak chce zapalić quada kontrolki się wszystkie zapalają i wszystko się resetuje i ładuje od nowa, słychać takie dziwne stukanie jakby po prostu akumulator był rozładowany z przekaźnika rozrusznika, kolega doradzić żebym kupił nowy ale problem ten sam dodam że jak złącze te dwie śruby na przekazniku to quad odpala inaczej nie zapali. I de tego pojawiła mi się kontrolka czerwona OPC, nie wiem o co chodzi i jest taki nie przerwany sygnał. Ktoś wie O co chodzi ? pomocy

Dawid1992
Posty: 2
Rejestracja: śr 13 cze, 2018
Quad:: CF moto 520 C force

Re: Cf moto 520 C force

Post autor: Dawid1992 » śr 13 cze, 2018

Dawid1992 pisze:Witam was jestem nowy. Mam problem z cfką. Otóż problem wygląda tak, jak chce zapalić quada kontrolki się wszystkie zapalają i wszystko się resetuje i ładuje od nowa, słychać takie dziwne stukanie jakby po prostu akumulator był rozładowany z przekaźnika rozrusznika, kolega doradzić żebym kupił nowy ale problem ten sam dodam że jak złącze te dwie śruby na przekazniku to quad odpala inaczej nie zapali. I de tego pojawiła mi się kontrolka czerwona OPC, nie wiem o co chodzi i jest taki nie przerwany sygnał. Ktoś wie O co chodzi ? pomocy
Dobra problem chyba rozwiązany okazał się po prostu akumulator ;)

Przemek CF MOTO
Posty: 5
Rejestracja: pt 09 lis, 2018
Quad:: CF MOTO 520L
Imię: Przemek

Re: Cf moto 520 C force

Post autor: Przemek CF MOTO » pt 09 lis, 2018

Wina akumulatora słaby aku. rozwali Ci rozrusznik u mnie tak było.

ODPOWIEDZ

Wróć do „CF Moto”