Akumulator do quada

Wszelkie sprawy związane z eksploatacją, serwisowaniem, silnikiem, elektryką, skrzyniami biegów, przeniesieniem napędu, zawieszeniem, oponami, tuningiem oraz wszelkimi poradami technicznymi...
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Grzegorz Głowienka
Administrator
Posty: 2030
Rejestracja: ndz 14 sie, 2005
Quad:: testowy :)
Imię: Grzegorz
Lokalizacja: mazowieckie
Kontakt:

Akumulator do quada

Post autor: Grzegorz Głowienka » pt 12 kwie, 2013

Jak zadbać o akumulator w Quadzie?
Zima w końcu się skończyła. Sprawdziłeś już akumulator w quadzie? Być może wymaga naładowania, albo wymiany na nowy. W najnowszym wydaniu Quadzika (24) 1/2013, który będzie dostępny w sprzedaży od 24.04.2013 przetestowaliśmy ładowarkę Oxford Maximiser 3800, która podpowie, czy Twój akumulator jeszcze do czegoś się nadaje i w razie potrzeby, naładuje go.

A wy z jakich ładowarek korzystacie, ile wytrzymują akumulatory w waszych quadach?

Info Sklep Quadzik.pl: W naszym quadzikowym sklepie dostępne są Akumulatory do quada w różnych pojemnościach
Załączniki
Jak zadbać o akumulator w quadzie?
Jak zadbać o akumulator w quadzie?
Póki co quadowa emeryturka :)

3kuba
Posty: 6
Rejestracja: śr 30 maja, 2012
Quad:: kupuje
Imię: Kuba

Re: Akumulator do quada

Post autor: 3kuba » sob 28 cze, 2014

A ja mam takie pytanie bo nie moge nic znaleźć w książce na ten temat..

Mam Quada raptor 350 i jak po stoi kilka dni moze tydzien to akumulator jest rozladowany czy to normalne czy gdzieś mi ucieka prad ?

Drugie pytanie to jakie powinno byc napiecie ? Bo mam ok 13 a powinno byc chyba w granicach 14 ? może mam słabe ładowanie ?

I trzecie pytanie czy jest szansa żeby założyć sobie jakieś odcięcie "hebel" ?

Prosiłbym o pomoc w tym względzie i z gory dziękuje.

Jeśli nie ten dział to przepraszam.

3kuba
Posty: 6
Rejestracja: śr 30 maja, 2012
Quad:: kupuje
Imię: Kuba

Re: Akumulator do quada

Post autor: 3kuba » ndz 29 cze, 2014

ktoś w ogóle potrafi tu coś pomóc nie wiem nikt nie zagląda na to forum czy co bo nie można za bardzo uzyskać jakiś odpowiedzi... :(

Awatar użytkownika
Glodzilla
Posty: 38
Rejestracja: czw 05 wrz, 2013
Quad:: Can am Outlander
Imię: Marcin

Re: Akumulator do quada

Post autor: Glodzilla » czw 29 sty, 2015

Może po prostu akumulator już zakończył swój żywot i czas na nowy ? .
Tak miałem w busie po nocy aku rozładowane do wymiany ogolnie aku długo trzymał bo miał około 6 lat.
Hebel zawsze możesz sobie założyć na kabel plusowy a gdzie to zamontujesz to twoja sprawa

ODPOWIEDZ

Wróć do „Garaż quadowy”