Podpisy użytkowników

Działanie strony i forum. Chcesz nas pochwalić :) coś nie działa? masz jakieś opinie, uwagi lub propozycje? Pisz śmiało...
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
stahoo
Posty: 802
Rejestracja: pn 28 lis, 2005
Lokalizacja: mazowieckie

Podpisy użytkowników

Post autor: stahoo » pn 27 lis, 2006

Podpis Andrzeja G.
Mam hurtownie ATV. Zachowaj czujność czytając moje posty, może przypadkiem próbuję zareklamować kiepski produkt. Znam się trochę na sprzęcie , mam możliwości testowania różnych rzeczy i chcę się tą wiedzą podzielić.
Andrzej G. masz bardzo fajny podpis, wydaje mi sie tylko, iz nie pasuje on do tego forum, na tym forum, przynajmniej na razie jest wszystko jasne, co, kto, dlaczego, jest ogolne przyzwolenie w granicach dobrego rozsadku i smaku na pisanie o tym, co sie robi zarowno prywatnie jak i zawodowo...

wiem, kim jestes i co robisz i wzbudzasz szacunek wsrod ludzi, ktorych znam... :)
.:GALEON:.

Awatar użytkownika
Krzysztof Wronowski
Posty: 1339
Rejestracja: pn 29 sie, 2005
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Krzysztof Wronowski » pn 27 lis, 2006

Marcin , masz rację że to forum jest ludzkie i cieszę sie z tego , ale uważam pomysł Andrzeja za podpis jednoznacznie mówiący że mamy w quadach interes za postępowanie godne naśladowania. Jest to fer wobec czytelników , którzy mają jasną sytuację czytając posty traktujące o sprzęcie.
3fun - bo quady są naszą pasją

Sycyl1970
Posty: 58
Rejestracja: sob 12 lis, 2005
Lokalizacja: mazowieckie

Post autor: Sycyl1970 » pn 27 lis, 2006

Moim zdaniem to jest bardzo dobry pomysł z tymi podpisami - prosto i uczciwie. Wiem wtedy, że czytając posty np. zacytowanego tu Andrzeja G. mam doczynienia z osobą, której zależy na rozwoju quadów w Polsce, choćby dlatego, że jak quadów będzie więcej to Andrzej G. będzie na tym więcej zarabiał. Ale będę również podchodził z lekkim dystansem do jego postów, które będą zbyt cukrowe, choć nie będę ich przekreślał. Uważam że jest to jak najbardziej uczciwe. Bo z drugiej strony, jeżeli ktoś się w pewnych rzeczach specjalizuje, to można się dużo ciekawych rzeczy od niego dowiedzieć.

Marcinie masz rację, że na tym forum panują inne zasady, ale po prostu ludzi już tak zraziło forum ATV Polska, że zabezpieczają się teraz na wszystkie możliwe sposoby.

Andrzej G.
Posty: 33
Rejestracja: sob 25 lis, 2006
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Post autor: Andrzej G. » pn 27 lis, 2006

Liczę, że to forum będzie się dynamicznie rozwijać, że z każdym dniem będzie przybywać nowych forumowiczów. Część z nich to będą ludzie zaczynający swoją przygodę z quadami , nie będą wiedzieli kto jest kim. Wolę aby każda osoba czytająca mój post wiedziała czym się zajmuję, tak jest uczciwie. Mam nadzieję, że właśnie to forum będzie tym na którym można pisać prawdę nawet jeżeli tekst będzie jednoczesnie reklamą. Nie może być tak, że nie można pochwalić dobrego produktu ( bo to reklama ). Z drugiej strony jeżeli ktoś pozwoli sobie na wychwalanie pod niebiosa jakiejś tandety to na 100% na forum znajdzie się ktoś kto wykaże mu, że oszukuje i gość tylko się ośmieszy.
pozdrawiam
Andrzej G.

Tak aby była jasność ! :-) Reprezentuję firmę która jest importerem i dystrybutorem opon.
Do quadów importujemy opony następujących marek Duro, Journey ( Wanda ) , Sunf, Pit bull, ITP . Zam dobrze opony do quadów ich wady i zalety. Oczywiście zawsze podkreślam zalety opon które importujemy i wady konkurencji , co nie zmienia faktu , że pisze o faktycznych wadach i zaletach.

Chciałem użyć takiego podpisu bo na forum widzę wpisy wielu osób które są zainteresowane wychwalaniem konkretnych marek a udają niezależnych ekspertów.Wg. mnie warto wiedzieć czyje posty się czyta i wyrobić sobie własne zdanie.

Awatar użytkownika
Grzegorz Głowienka
Administrator
Posty: 2030
Rejestracja: ndz 14 sie, 2005
Quad:: testowy :)
Imię: Grzegorz
Lokalizacja: mazowieckie
Kontakt:

Post autor: Grzegorz Głowienka » pn 27 lis, 2006

Andrzej G. napisał:
Z drugiej strony jeżeli ktoś pozwoli sobie na wychwalanie pod niebiosa jakiejś tandety to na 100% na forum znajdzie się ktoś kto wykaże mu, że oszukuje i gość tylko się ośmieszy
Moje posty świadczą o mnie i tego będziemy się tu trzymać.

A z drugiej strony tak jak już napisałem w temacie (Reklama na forum Quadzik.pl) nie dajmy się zwariować:)

Awatar użytkownika
stahoo
Posty: 802
Rejestracja: pn 28 lis, 2005
Lokalizacja: mazowieckie

Post autor: stahoo » wt 28 lis, 2006

ok, wlasciwie, to macie racje, w moj odpis tez ktos klinkie, i bedzie wiedzial od razu, co robie...
.:GALEON:.

Awatar użytkownika
sXat
Posty: 134
Rejestracja: pn 23 paź, 2006
Lokalizacja: KCN
Kontakt:

Post autor: sXat » śr 29 lis, 2006

czyzby wreszcie zdrowy rozsadek zaczal panowac? :)

jesli chodzi o podpisy to sa bardzo trafne ;) aczkolwiek dla osob ktore spedzily jakis czas na ATVPolska, a przynajmniej dla mnie, jak tylko je przeczytalem, paszcza mi sie rozesmiala od ucha do ucha :D

czyli jednym slowem - forum Quadzik.pl jedyne liberalne miejsce wymienienia nazw firm bez wykropkowania :)
Jezdze z ssquadem ;)

cichy
Posty: 278
Rejestracja: pt 29 wrz, 2006
Lokalizacja: mazowieckie
Kontakt:

Post autor: cichy » śr 29 lis, 2006

Generalnie chyba o to chodzi w forum,ze dzielimy sie doswiadczeniami, dlatego brak mozliwosci napisania o moich doswiadczeniach z firma A lub brak mozliwosci porownania firmy a z firma B byloby sprzeczne z funkcja forum.
Mysle,ze perfidne reklamowanie Firmy a typu : kupujcie tam i tylko tam bo ja tak mowie to juz wielka przesada.
Dzieki dostepowi do wiedzy kto sie czym zajmuje, jakie firmy dzialaja na naszym rynku lub gdzie sa zlokalizowane latwiej jest uzytkownikom znalezc pomoc, ale to tylko moje osobiste zdanie, ktore nikomu moze sie nie podobac, bo macie do tego prawo ;)
.:GALEON:.

Awatar użytkownika
prezziguzzi
Posty: 2851
Rejestracja: wt 28 lis, 2006
Lokalizacja: Józefów koło Otwocka
Kontakt:

Post autor: prezziguzzi » czw 30 lis, 2006

:? poza tym to na atv polska ci co maja cos zareklamować i tak to robią a "nowym" dają ostrzeżenia.... podpisy podpisami a na strone autora zawsze można wejsc i zobaczyć z czym ma doczynienia :)
.:GALEON:.

Awatar użytkownika
sXat
Posty: 134
Rejestracja: pn 23 paź, 2006
Lokalizacja: KCN
Kontakt:

Post autor: sXat » czw 30 lis, 2006

nie no oczywiscie najlepiej porownywac produkty wymienione z nazwy a nie wykropkowywac. Dobry produkt i dobra firma bedzie miala na tyle dobra renome ze obroni sie przed nieuczciwymi uzytkownikami. Dodatkowo, mowienie o firmach wzmaga poprawe jakosci uslug a tym samym bedzie to lepsze dzialania dla nas wszystkich ;)
Jezdze z ssquadem ;)

ODPOWIEDZ

Wróć do „Strona i Forum www.Quadzik.pl”