www.stopquadom.pl - widzieli ? :)

Ciekawe linki atv, prasa o quadach, filmy o quadach, gry i wszystko co medialnie związane z quadami...
Awatar użytkownika
domin11
Lucky ATV Team
Posty: 642
Rejestracja: ndz 04 mar, 2007
Quad:: 800 HO
Imię: Dominik
Lokalizacja: szczecin
Kontakt:

Re: www.stopquadom.pl - widzieli ? :)

Post autor: domin11 » śr 12 paź, 2011

... inne hobby to tylko wymówka :)

Awatar użytkownika
Martin
Posty: 17
Rejestracja: wt 19 paź, 2010
Quad:: Yamaha YFM700R SE

Re: www.stopquadom.pl - widzieli ? :)

Post autor: Martin » sob 07 sty, 2012

Drogi Pietrze! Jak widzisz ostatnio rzadko zagladam tu na forum ale po dosc dlugiej przerwie od razu "uderzyla" mnie w oczy Twoja wypowiedz skierowana do mnie. Jakos nie moge znalezc przytoczonego przez Ciebie cytatu w swoich wypowiedziach... Prosze wiec czytaj uwazniej posty. Osobiscie bardzo lubie lowic ryby, lubie cisze, wypoczynek ale i poszalec na quadzie! Jedno nie musi kolidowac z drugim. Jest czas na szalenstwo i czas na odpoczynek. Chodzi jak najbardziej o kompromis o ktorym mowisz wiec sprobuj byc bardziej tolerancyjny dla quadowcow. I zeby rozwiac wszystkie watpliwosci: jazda quadem w lesie jest zabroniona a nie powina byc zabroniona jak piszesz podobnie jak glosna balanga u sasiada po polnocy. Tu sie powtorze: kazdy bierze odpowiedzialnosc za swoje czyny - cala grupa nie moze odpowiadac za jakiegos goscia ktory zlosliwie smrodzi i halasuje komus pod sama wedka ze splawikiem. No i rozumu wydale mi sie nie postradalem (jeszcze:)).
Pozdrawiam.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Media o quadach”