Wrocław poligon

Ustawki, wypady, quadowanie i wszystkie nieformalne spotkania quadowe - informuj, szukaj, zapraszaj, zamieszczaj relacje i zdjęcia...
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Iguana Team
Moderator
Posty: 456
Rejestracja: wt 21 maja, 2013
Quad:: Miśki dwa - G7 & 350 IRS
Imię: Jaro
Lokalizacja: Grodzisk Maz.
Kontakt:

Re: Wrocław poligon

Post autor: Iguana Team » pt 30 sie, 2013

Quadowe bezdroża jadą :-) Dozo.
:I love Quadowe Bezdroża:
Najlepsze imprezy tylko z Quadowe Bezdroża. Wejdź i sprawdź

Awatar użytkownika
grzoj
Posty: 104
Rejestracja: ndz 16 cze, 2013
Quad:: Yamaha Grizzly 700 :)
Lokalizacja: Wrocław

Re: Wrocław poligon

Post autor: grzoj » pt 30 sie, 2013

Ja wybieram się do Cienina na Red Rally ale jako widz, jestem ciekaw jak taka impreza jest organizowana... :lol: Wybieracie się ????

Awatar użytkownika
grzoj
Posty: 104
Rejestracja: ndz 16 cze, 2013
Quad:: Yamaha Grizzly 700 :)
Lokalizacja: Wrocław

Re: Wrocław poligon

Post autor: grzoj » pt 30 sie, 2013

Kto ma ochotę na niedzielny wypad w teren? Punkt spotkania najchętniej Wrocław Leśnica. Lejek, jak tam Twój misiaczek? Poskładałeś go? Na pewno zamiast w warsztacie wolałby polatać w terenie.... :D Zapraszam wszystkich chętnych :lol:

Awatar użytkownika
LEJEK
Posty: 708
Rejestracja: ndz 16 gru, 2012
Quad:: G700 2014 EPS WTHC ZIELONA
Imię: Tomek
Lokalizacja: Wrocław

Re: Wrocław poligon

Post autor: LEJEK » sob 31 sie, 2013

KURDE... Z PRZYKROŚCIĄ STWIERDZAM, ŻE NIE GOTOWY.....
Cały tydzień szukałem uszczelniaczy do EPS i na razie czekam na odpowiedź od Niemca......
W międzyczasie zajmowałem się Grizzly mojego kolegi. Szkoda, że wczoraj ją zabrał, bo bym pojechał na jego Misiaczku.
o RedRally dowiedziałem się wczoraj wieczorem..... przespałem. Jak bym wiedział wcześniej, to bym Miska poskładał na tym co mam, żeby wystartować,dziś to już za późno. W tym roku wszystkie wyjazdy mi nie wypaliły....... :-( Pocieszające jest to, że jeszcze coś się może trafić....
Grzesiu, jedź do Cienina i popatrzysz sobie jak jeździ Kinia, Mayer i Syciu a APT Poznań. Dają radę. Postaram się wpaść, ale będzie ciężko bo do 14-15 jestem w pracy.
Startuje mój ziomek na Motorze KTM - Piotrek. Obstawiam że objedzie wszystkich w swojej klasie. Poza tym z wrocka, poligon zna jak własną kieszeń, więc nie da szans innym.
Życzę wszystkim udanej zabawy i dobrych wyników. !!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Tomek- LEJEK - LTD 2014, Atomowa INTEGRACJA 1+2, W.I.L. Albania Adwenture 2014, Lejkowa Ekspedycja ADRIA 2015, ciekawe plany na 2016......

ksemek
Posty: 50
Rejestracja: ndz 18 lis, 2012
Lokalizacja: Brzeg Dolny

Re: Wrocław poligon

Post autor: ksemek » sob 31 sie, 2013

A o której jest jutro ta impreza we Wroclawiu na poligonie? Ja też nic nie słyszałem włąsnie.

Awatar użytkownika
grzoj
Posty: 104
Rejestracja: ndz 16 cze, 2013
Quad:: Yamaha Grizzly 700 :)
Lokalizacja: Wrocław

Re: Wrocław poligon

Post autor: grzoj » sob 31 sie, 2013

Impreza byla wczoraj i dzisiaj. Pierwszy start wczoraj o 22 , a dzisiaj byl chyba o 9. Pozdrawiam

Awatar użytkownika
LEJEK
Posty: 708
Rejestracja: ndz 16 gru, 2012
Quad:: G700 2014 EPS WTHC ZIELONA
Imię: Tomek
Lokalizacja: Wrocław

Re: Wrocław poligon

Post autor: LEJEK » ndz 01 wrz, 2013

No i jak Grzesiu. Podobało Ci się ???
Tomek- LEJEK - LTD 2014, Atomowa INTEGRACJA 1+2, W.I.L. Albania Adwenture 2014, Lejkowa Ekspedycja ADRIA 2015, ciekawe plany na 2016......

Awatar użytkownika
kuba330
Posty: 64
Rejestracja: sob 27 paź, 2012
Quad:: yamaha grizzly 660
Imię: Kuba

Re: Wrocław poligon

Post autor: kuba330 » ndz 01 wrz, 2013

witam!
tak troche nie w temacie, jakby ktoś miał tylny dyfer do grizlaka 660 na cześci, mianowicie chodzi mi o wałek atakujący, ceny tego ustroństwa w serwisie mnie przeraziły dlatego jesli ktoś chce się pozbyć to z chęcią kupie...cały przód mam zrobiony na igłe to mi się musiał tył posypać kurde...

Awatar użytkownika
grzoj
Posty: 104
Rejestracja: ndz 16 cze, 2013
Quad:: Yamaha Grizzly 700 :)
Lokalizacja: Wrocław

Re: Wrocław poligon

Post autor: grzoj » pn 02 wrz, 2013

LEJEK pisze:No i jak Grzesiu. Podobało Ci się ???
Niestety żonie przypomniało się o remoncie w domu i nie dałem rady :evil:

Ale za to w niedzielę wyruszyłem na przejażdżkę i nawet bez nawigacji udało mi się dojechać do wyznaczonego celu , ba nawet wróciłem do domu :D

Mam nadzieję że uda Ci się misiaczka poskładać w tym tygodniu i wyskoczymy gdzieś w przyszły weekend...
Oczywiście zapraszam też innych quadowiczów.

Pozdrawiam

Awatar użytkownika
LEJEK
Posty: 708
Rejestracja: ndz 16 gru, 2012
Quad:: G700 2014 EPS WTHC ZIELONA
Imię: Tomek
Lokalizacja: Wrocław

Re: Wrocław poligon

Post autor: LEJEK » pn 02 wrz, 2013

Kurczaczek blady, obawiam się, że nie uda mi się. Ale jak Niemiec nie odpowie, to kupię na razie jakąś prowizorkę i poskładam, tak by do zimy trochę pojeździć.
Daleko dojechałeś ??
Tomek- LEJEK - LTD 2014, Atomowa INTEGRACJA 1+2, W.I.L. Albania Adwenture 2014, Lejkowa Ekspedycja ADRIA 2015, ciekawe plany na 2016......

ODPOWIEDZ

Wróć do „Ustawki quadowe”