Witam i pozdrawiam wszystkich na tym forum j rozpoczynam znajomość z qladem, będę was prosił jeszcze nie raz o poradę

Zanim zaczniesz przygodę z Quadzikiem, przywitaj się i napisz kilka słów o sobie...
ODPOWIEDZ

Adik1980
Posty: 5
Rejestracja: sob 08 lut, 2020
Quad:: Żadnym
Imię: Adrian

Re: Witam i pozdrawiam wszystkich na tym forum j rozpoczynam znajomość z qladem, będę was prosił jeszcze nie raz o pora

Post autor: Adik1980 » sob 08 lut, 2020

Nie mam jeszcze quada chciał bym pojeździć trochę po lesie i błocie ,ale z moją pracą pewnie będzie ok 4 godzin raz w tygodniu ,i tak naprawdę nie mam pojęcia co kupić, proszę o poradę, ps chciał bym też wyjechać na ulicę, jeżeli możecie coś podpowiedzieć będę wdzięczny

Awatar użytkownika
tede74
Administrator
Posty: 1033
Rejestracja: sob 19 maja, 2007
Quad:: Scrambler XP 1000 S
Imię: Tomek
Lokalizacja: Stargard
Kontakt:

Re: Witam i pozdrawiam wszystkich na tym forum j rozpoczynam znajomość z qladem, będę was prosił jeszcze nie raz o pora

Post autor: tede74 » pn 10 lut, 2020

Pierwsze podstawowe pytanie - budżet?
Drugie sportowy (ośka), czy przeprawowy?
:I love POLARIS:

Adik1980
Posty: 5
Rejestracja: sob 08 lut, 2020
Quad:: Żadnym
Imię: Adrian

Re: Witam i pozdrawiam wszystkich na tym forum j rozpoczynam znajomość z qladem, będę was prosił jeszcze nie raz o pora

Post autor: Adik1980 » ndz 23 lut, 2020

Cześć tak do 10 tyś. Myślę przeprawowy raczej nie ,ale tak naprawdę to dopiero zaczynam i proszę , o podpowiedzieć,

Awatar użytkownika
tede74
Administrator
Posty: 1033
Rejestracja: sob 19 maja, 2007
Quad:: Scrambler XP 1000 S
Imię: Tomek
Lokalizacja: Stargard
Kontakt:

Re: Witam i pozdrawiam wszystkich na tym forum j rozpoczynam znajomość z qladem, będę was prosił jeszcze nie raz o pora

Post autor: tede74 » pn 24 lut, 2020

W tym budżecie ośka na pewno będzie lepszym wyborem. Fają opcją może być Suzuki LTZ
:I love POLARIS:

Adik1980
Posty: 5
Rejestracja: sob 08 lut, 2020
Quad:: Żadnym
Imię: Adrian

Re: Witam i pozdrawiam wszystkich na tym forum j rozpoczynam znajomość z qladem, będę was prosił jeszcze nie raz o pora

Post autor: Adik1980 » wt 25 lut, 2020

Dzięki za podpowiedź, oglądałem,jednak najpierw wyskocze na tor co można wypożyczyć i poszaleć zobaczę co los, ale naprawdę dziękuję za podpowiedź.😉

ODPOWIEDZ

Wróć do „Przywitaj się z nami Quadzikowcami”