Wgrywanie Trasy garmin62

Wszystkie informacje przydatne do jazdy w terenie, czyli niezbędnik quadowego przeprawowca...
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
bartek1080
Posty: 26
Rejestracja: pn 20 lip, 2015
Quad:: Outlander 800 xxc
Imię: Bartek
Lokalizacja: Warszawa

Wgrywanie Trasy garmin62

Post autor: bartek1080 » sob 04 mar, 2017

cześć
zakupiłem garmina 62
wyrysowałem sobie ślady od Warszawy do okolic Chynowa ok 61 km trasy

i mam problem nie mogę wgrać do nawi. wrzucam plik kmz. do folderu CustomMaps i nic to nie daje wchodzę w opcje mapy i tam nie widać tego pliku. ale jak wrzucę plik kmz samej mapy topo to ją widać i wczytuje.

Awatar użytkownika
mesel
V-ce Admin
Posty: 1179
Rejestracja: sob 17 lut, 2007
Quad:: Kymco MXU 500, SYM 200 TRUCK RUNNER, Piaggio X Evo 209
Imię: Marcin
Lokalizacja: Warszawa - Wawer
Kontakt:

Re: Wgrywanie Trasy garmin62

Post autor: mesel » sob 04 mar, 2017

Przepuszczenie (import i zapisanie jako ślad/trasa) tego pliku przez program np. Base Camp i wysłanie go do urządzenia właśnie z poziomu programu powinno temat rozwiązać. Miałem chyba właśnie podobny problem na początku z trakiem zrobionym w Google Earth.

Albo zapisz go w GE jako KML. I wrzucaj w inny folder bo ten co podałeś to jest miejsce gdzie są zapisane mapy a nie trasy/ślady.

Awatar użytkownika
oolsztyniak
Moderator
Posty: 4252
Rejestracja: wt 24 wrz, 2013
Quad:: xxc 1000r
Imię: Łukasz

Re: Wgrywanie Trasy garmin62

Post autor: oolsztyniak » ndz 05 mar, 2017

Ślad z ge w formacie kml przerób do gpx i po podłączeniu do kompa wrzuć plik w formacie gpx do folderu gpx. Odczytasz później ślad. Do konwertowania śladu ściągnij sobie program gps Babel albo szukaj w googlach kml to gpx konwerter
jest Renegade xxc 1000r
był krótki XTP 1000
był Renegade 800r xxc :(
był CF Moto 800
Prawdziwa przygoda zaczyna się tam .....
.... gdzie kończy się droga :twisted:

Team Father&Son
Człowiek ma dwa życia. To drugie zaczyna się wtedy, gdy zrozumiesz, że życie jest tylko jedno.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Poradnik terenowy”