Usterki - Polaris RZR 800

Wasze doświadczenia i pytania związane z pojazdami Side by Side
ODPOWIEDZ
ziolo1986
Posty: 6
Rejestracja: śr 13 lis, 2013
Quad:: POLARIS RZR 800
Imię: Maciej

Usterki - Polaris RZR 800

Post autor: ziolo1986 » śr 13 lis, 2013

Witam,
nabyłem polarisa z 2008r. RZR. Wiedziałem ,że ma wady przy zakupie. Teraz chcę to naprawić.
Po pierwsze skończyły się odbojniki/gumy na amortyzatorach - RZR mocno dobija na diurach przez to.
Druga sprawa - poci się tylny dyferencjał jak na zdjęciach po prawej stronie przy wejściu półosi.
Kolejna sprawa - luz na kierownicy na krzyżaku.
Dodatkowo dziwna sprawa - jak jadę z osobą towarzyszącą to ścią go na prawo i tak samo jest przy puszczeniu gazu - na wprost z gazem jedzie prosto, może delikatnie go ściąga w prawo ale to bardzo się pogłębia gdy się puści gaz lub gdy ktoś obok siedzi - mam wrażenie, że prawa strona siada mocniej od lewe - walnięty amor czy sprężyna? - dodatkowo zauważyłem, że po jednej stronie drążek kierowniczy jest przykręcony od góry a po drugij stronie od dołu. To samo z drążkiem stabilizatora - po jednej stronie jest od wewnątrz na górze przykręcony a po drugiej od zewnątrz.
Wszystkie zdjęcia do tego dołączam.
Kolejna sprawa - nie wiem dlaczego ale czasami przy puszczeniu gazu strzela z tłumika - one tak mają? moc ma poprawną - jedzie do 100km/h ale na niskich obrotach potrafi go przymulać.

Bardzo proszę o poradę co do czego może być - głównie chodzi mi o drążki i strzelanie oraz ściąganie - resztę wiem na 100% co jest do wymiany.

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

ODPOWIEDZ

Wróć do „Side by Side”