Mam was serdecznie dość!!! :)

Tutaj możecie napisać wszystko co nie jest związane z quadami...
ODPOWIEDZ
Antyfan
Posty: 50
Rejestracja: czw 24 wrz, 2009
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Mam was serdecznie dość!!! :)

Post autor: Antyfan » czw 24 wrz, 2009

Witam wszystkich użytkowników quadów. Chciałbym poruszyć nietypowy temat waszej obecności na szlakach turystycznych, w lasach i innych miejscach, gdzie wam nie wolno jeździć. Zaznaczam od razu, ze jestem zaciekłym antyfanem waszej jakże ciekawej pasji, jaką jest za*******anie na quadach. Zapytacie może skąd we mnie tyle jadu i złości na was. Otóż w miniony weekend po raz wtóry niemalże zostałem rozjechany na szlaku w Beskidach. Dodam również, że po spotkaniu z waszym szanownym kolegą został mi na czole sporej wielkości guz zrobiony, jakże by inaczej, przez kamień spod koła owego pojazdu. Bynajmniej nie było to pierwsze moje spotkanie z quadem na beskidzkich szlakach, o nie! W Beskidy chodzę regularnie od niepamiętnych czasów prawie co weekend i za każdym razem spotykam waszych kolegów (nie ukrywam że crrossowców również). Bezczelność i nonszalancja, z jaką poruszacie się po szlakach pełnych turystów rośnie z roku na rok coraz bardziej. Nic dla was nie znaczą zarówno przyroda jak i ludzie przychodzący w góry żeby odpocząć. A wiecie dla czego?? Bo nie umiecie patrzeć dalej niż koniec waszego zakichanego nosa. Jesteście tylko wy i wasze zachcianki. To, że robicie ze szlaków bajora to przecież nic. To, że straszycie ludzi pędząc bez umiaru, to też nic. To, że bezradna zwierzyna ucieka w popłochu to też nic. To, że wjeżdżając na tereny parków przyrodniczych niszcząc roślinność to nic. To, że co roku miliony złotych idą na odtwarzanie bezcennych siedlisk przyrody które wraz ze swoimi kolegami na motocyklach zniszczyliście to też k***a nic!!!!!!!! Najważniejsi jesteście wy!!! Panowie i władcy. Nowobogaccy. Bo uważacie że wam się k***a należy!!!! Mówicie, że to tylko czarne owce, że w każdej grupie są tacy co łamią prawo. To ja się pytam dlaczego nigdzie nie widać tych co tego prawa przestrzegają?? Dlaczego gdzie się człowiek nie obejrzy to napotyka na te czarne owce?? Dlaczego idąc w góry, żeby odpocząć od zgiełku miasta, ludzie muszą wąchać spaliny i słuchać ryku silników?? Bo to nie żadne czarne owce panowie. Prawda jest taka, że te "czarne owce" to większość waszej społeczności. Nie trzeba daleko szukać. Wystarczy na waszym forum wejść do działu ustawki. Tam macie dowody na to jak oryginalnie wasi koledzy interpretują przestrzeganie prawa i szacunek do przyrody. Kolejny przykład?? Wystarczy wziąć do ręki pierwszą lepsza gazetę, albo pogrzebać w internecie. Ślady waszej działalności są bardzo szeroko komentowane, niestety w niezbyt pozytywnym, w stosunku do was, tonie. Przeczytajcie sobie również komentarze do tych artykułów. To nagonka mówicie. Oczywiście. Ci niedobrzy internauci, stronniczy dziennikarze, podli leśnicy uwzięli się na was bidulków, czystych i bez skazy. A może nie. Może to z wami jest coś nie tak?? Nie zastanawialiście się nad tym?? A wiecie co mnie roz*******a njbardziej?? Wasze tłumaczenie, najdurniejsze tłumaczenie jakie słyszałem: "To gdzie mamy jeździć??" Powiem wam panowie gdzie sobie pojeździjcie: W d***e Panowie, w d***e sobie pojeździjcie. To że nie ma gdzie jeździć nie jest żadnym powodem do tego żeby demolować lasy i przeganiać ludzi. Mówicie, że państwo powinno stworzyć wam możliwości do uprawiania waszej pasji. G****o prawda!!!!! Państwo nie jest od tego, żeby finansować wasze pi*****ne zachcianki. Jeśli kupujecie quada i nie macie gdzie jeździć to tylko i wyłącznie wasz problem. Ja bardzo lubię pływać w morzu, ale na Podbeskidziu nie ma morza, wobec czego państwo powinno przekopać kanał, żeby Podbeskidzie też miało dostęp do morza i żebym mógł sobie popływać. Jak was stać na quada, to powinno was też być stać na dojazd do miejsc przeznaczonych do jazdy quadami. Jak was nie stać, to nie kupujcie quadów. Proste. To tyle w tym temacie. Mam nadzieję, że może co poniektórzy z was zastanowią się po lekturze mojego postu nad zaistniałym problemem. Mój post nie jest skierowany do osób, które realizują swoja pasję w zgodzie z naturą i innymi użytkownikami łąk i lasów, a sądzę, że tacy też tu się znajdują. I na koniec moje rozwiązanie sprawy. Każdemu gnojkowi złapanemu w miejscu niedozwolonym powinno się wrzepić sowity mandat i/lub porządnie nakopać do d**y, co też ja już parę razy uczyniłem i z ogromną ochotą powtórzę to jeszcze. Z wyrazami zwątpienia i nieszczerego szacunku. Antyfan :)

PS: I przepraszam za słownictwo.
Ostatnio zmieniony pt 25 wrz, 2009 przez Antyfan, łącznie zmieniany 2 razy.

iras61
Posty: 1093
Rejestracja: pn 11 gru, 2006
Lokalizacja: stargard szcz.

Post autor: iras61 » pt 25 wrz, 2009

chłopie ten jad może ci zaszkodzić zobacz jaki syf na szlakach zostawiają pseudo turyści i spoczywaj w spokoju amenn
[size=75]extrema jest dobra na wszystko[/size]

kade
Posty: 3
Rejestracja: sob 09 sie, 2008
Lokalizacja: Wrocaw

Post autor: kade » pt 25 wrz, 2009

chyba za słabo dostałeś tym kamieniem , zastanów się co wypisujesz

Awatar użytkownika
domin11
Lucky ATV Team
Posty: 642
Rejestracja: ndz 04 mar, 2007
Quad:: 800 HO
Imię: Dominik
Lokalizacja: szczecin
Kontakt:

Post autor: domin11 » pt 25 wrz, 2009

Ale dużo przeklęstw :dobani: To forum czyta również młodzież moim zdaniem calkowity brak kultury.

Awatar użytkownika
Ruszko
Moderator
Posty: 2014
Rejestracja: pt 06 kwie, 2007
Quad:: Suzuki LTR 450 sprzedam
Imię: Bartosz
Lokalizacja: Drezdenko
Kontakt:

Post autor: Ruszko » pt 25 wrz, 2009

Dominik młodzież też wie, że takie słownictwo jest "be".

Powiem Ci tak, jesteś zakompleksionym kolesiem, który nie potrafi w sposób kulturalny wyrazić swojej niechęci do quadów.
Przekleństwem nic nie zyskasz, możesz stracić - jedno klikniecie i masz po temacie, drugie klikniecie - nie ma Cie na forum. Jeżeli tego nie chcesz, zejdź z tonu inaczej wylecisz szybciej niż Ci się wydaje.

A wracając do samego sedna sprawy, może Ty nam przeszkadzasz w lesie?
Zwierzynę tak czy siak płoszysz, co za różnica czym...
Jeżeli chcesz się kłócić to uwierz, że do niczego nie dojdziesz, las jest dla wszystkich.
Zatrzymaj takiego delikwenta i porozmawiaj z nim ale na spokojnie, dam ci 100% gwarancji, że będzie lepiej niż było.

My Ci przeszkadzamy w lesie, Ty nam, proste. Trzeba umieć się dzielić.

Żeby nie było, że tak bronie quadowców, oczywiście jestem przeciwko tego typu zachowań, każdy quadowiec powinien stosować się do KODEKSU QUADOWCA.
Ale jak wszyscy wiemy, wszędzie są idioci.

Pozdrawiam.
Udało mi się dojść z niczego do czegoś, wystarczy silna wola, pasja i marzenia, to one motywują mnie do działań.
W życiu nie ma rzeczy niemożliwych, pieniądze są nieważne, liczysz się Ty - sam!
110ccm->SMC 250->LTZ 400->LTR 450->...?...DAKAR!

Awatar użytkownika
ITAL
V-ce Admin
Posty: 1603
Rejestracja: ndz 18 mar, 2007
Quad:: Honda Rincon 680 :)
Imię: Adam
Lokalizacja: Zielona Góra
Kontakt:

Post autor: ITAL » pt 25 wrz, 2009

Antyfan

PS: I przepraszam za słownictwo.
Na początek dobre i to... :bezradny:
Honda Rincon TRX 680 FA 2008! Red :I love HONDA:

Awatar użytkownika
domin11
Lucky ATV Team
Posty: 642
Rejestracja: ndz 04 mar, 2007
Quad:: 800 HO
Imię: Dominik
Lokalizacja: szczecin
Kontakt:

Post autor: domin11 » pt 25 wrz, 2009

Ciekawe komu anonimowy twardziel dał kopa w du.. ???? chyba dziesiecolatkowi na chińczyku :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: i uciekł przed tatą :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
... inne hobby to tylko wymówka :)

Antyfan
Posty: 50
Rejestracja: czw 24 wrz, 2009
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Post autor: Antyfan » pt 25 wrz, 2009

Na wstępie przepraszam, że tak długo musieliście czekać na moją odpowiedź, ale na innym forum poświęconym quadom toczę analogiczną dyskusję: http://www.quad.org.pl/viewtopic.php?t=1824

Również po raz kolejny przepraszam za słownictwo, trochę mnie poniosło.

Po kolei:
chłopie ten jad może ci zaszkodzić zobacz jaki syf na szlakach zostawiają pseudo turyści i spoczywaj w spokoju amenn
Co do argumentu o syfie, pozwolę sobie skopiować swoją wypowiedź z innego forum:
Czasami bywam w górach i latem i zimą , moje spostrzeżenia są następujące:
- dlaczego na szlakach turystycznych i obok leży pełno śmieci?Czy to quadowcy śmiecą i endurowcy?

-dlaczego jak stopnieją śniegi to odkrywają tony śmieci po narciarzach i spacerowiczach?
Nie wk***** cię to?


Argument godny przedszkolaka. Przyznam, że nie pierwszy raz słyszę takie tłumaczenie. Jest to dyżurna wymówka, prawie każdego quadowicza, którego miałem okazję opierdolić na szlaku. Bo inni śmiecą... ha ha..... no proszę.... bo inni śmiecą.... Czyż to nie cudowne?? Idąc tym tropem, można stwierdzić, że włamania do samochodów spowodowane są przyklejaniem zużytych gum do żucia pod siedzeniami autobusów, zaś napady na banki są zapewne spowodowane przez wzrost liczby małoletnich palaczy. No kurde.... skoro inni kradną to ja też od jutra będę kradł, albo wybijał szyby w oknach. Skoro inni wyprzedzają na podwójnej ciągłej, to ja od jutra będę rozjeżdżał staruszki na ulicach. Przepięknie :) A co do odpowiedzi na twoje pytanie o śmieci skąd ich tyle. A no dlatego, że po szlakach porusza się coraz więcej pseudoturystów i zwykłych chamów. Ludzie niestety nie wynoszą z domów elementarnych zasad kultury i to również, tak jak i quady na szlakach jest poważny problem. Czy mnie to wk*****?? Otóż wk***** i to bardzo, tak samo jak wk***** mnie telewizory wyrzucane do rowów, czy obs**** chodniki, ale jest to forum o quadach, wiec poruszyłem na nim problem quadów, na forum o pseudoturystach, jeśli takie by się znalazło, poruszyłbym pewnie sprawę chamstwa i śmieci, zaś na forum śmieciarzy problem wyrzuconych telewizorów.
Miło mi, że mój spokój jest dla ciebie tak ważny.

Antyfan
Posty: 50
Rejestracja: czw 24 wrz, 2009
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Post autor: Antyfan » pt 25 wrz, 2009

Ale dużo przeklęstw :dobani: To forum czyta również młodzież moim zdaniem calkowity brak kultury.
Jeszcze raz przepraszam.
chyba za słabo dostałeś tym kamieniem , zastanów się co wypisujesz
Zapewniam cię, że moja wypowiedź była starannie przemyślana. No może oprócz mięcha.

Antyfan
Posty: 50
Rejestracja: czw 24 wrz, 2009
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Post autor: Antyfan » pt 25 wrz, 2009

Powiem Ci tak, jesteś zakompleksionym kolesiem, który nie potrafi w sposób kulturalny wyrazić swojej niechęci do quadów.
Zapewniam cię, że jestem pozbawiony kompleksów dotyczących mojej osoby :)

Wiele razy próbowałem kulturalnie. Nie poskutkowało.
Ostatnio zmieniony sob 26 wrz, 2009 przez Antyfan, łącznie zmieniany 1 raz.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Na luzie”