4WD kawasaki kvf 360

Wszelkie sprawy związane z eksploatacją, serwisowaniem, silnikiem, elektryką, skrzyniami biegów, przeniesieniem napędu, zawieszeniem, oponami, tuningiem oraz wszelkimi poradami technicznymi...
ODPOWIEDZ
skylinegtr
Posty: 3
Rejestracja: czw 07 sie, 2008
Lokalizacja: Zamość

4WD kawasaki kvf 360

Post autor: skylinegtr » czw 07 sie, 2008

Problem wygląda następująco. Miga kontrolka od napędu ( 4wd ). Z tego co mi wiadomo swieci się ona w przypadku gdy napęd na 4 jest zalączony. W mojej kawie swieci się ona non stop. Czy ktoś jest w stanie mi pomóc?? Chciałbym się pozbyć problemu póki sprzęt jest obrany z plastików i mam całą instalacje jak na dłoni :)

Pozdrawiam

Michał
Kvf 360 2002r.

Awatar użytkownika
JJasiek
Posty: 248
Rejestracja: pn 05 lut, 2007
Lokalizacja: WZGÓRZE KRÓLÓW...
Kontakt:

Post autor: JJasiek » czw 07 sie, 2008

U mnie było coś z przełączaniem napędu. Po moczeniu w wodzie załączył się na stałe i przełącznik nie rozpinał. Nie zdążyłem tego zrobić bo w błocie mi to nie przeszkadzało. Nowy właściciel został poinformowany ale w końcu nie wiem czy to zrobił :)

skylinegtr
Posty: 3
Rejestracja: czw 07 sie, 2008
Lokalizacja: Zamość

Post autor: skylinegtr » pt 08 sie, 2008

A wie ktoś coś moze o częstotliwości swieceina kontrolki?? Podobno to ma jakieś znaczenie i łatwiej zdiagnozować usterke.
Kvf 360 2002r.

mike89223
Posty: 62
Rejestracja: śr 13 sie, 2008
Lokalizacja: krzeszowice

Post autor: mike89223 » czw 14 sie, 2008

u mnie tez wystepuje taki problem ale gdy wylacze silnik i przekrece stacyjke na OFF i ponownie wlacze to juz mi nie miga gdzies wyczytalem w necie ze to jest tryb awaryjny ale pisza tez ze nie trzeba sie tym przejmowac bo nic sie nie dzieje zlego tylko miga spruboj wymienic olej w przednim dyfrze podobno do kawy pakuja teraz duzo czujnikow moze masz malo oleju i dlatego miga
mike

pawelwiecz
Posty: 76
Rejestracja: sob 18 kwie, 2009
Lokalizacja: Oława

Re: 4WD kawasaki kvf 360

Post autor: pawelwiecz » pn 31 sty, 2011

stary temat ale ja mam to samo u siebie w kvf 360 a w manualu nic nie wyczytałem.
a oprócz tego czasem swieci czerwony prostokąt po prawej. nie wiem od czego on jest bo opisy są pozacierane. może wiecie już oś nowego w temacie?
pozatym chciałem się dowiedzieć czy w tego typu gadzie można załączać i rozłączać przedni napęd na ruchu.
na bezdrożach

ODPOWIEDZ

Wróć do „Garaż quadowy”