Nowy quad do 15 tys. - Prosze o porade

Co kupić, na co wymienić, jaki najlepszy na początek...
zendar
Posty: 9
Rejestracja: wt 24 cze, 2008
Lokalizacja: świętokrzyskie
Kontakt:

4x4 powyżej 300ccm do 15tyś.

Post autor: zendar » wt 24 cze, 2008

Witam

Poszukuję pewnej przeprawówki w cenie 10-15 tys., w miarę wygodnej dla 2 osób, poj. 300 i wyżej, napęd wał, w stanie bdb, koniecznie z opcją rejestracji.
Raczej japończyki, ale rozważam też Aeon i Kymco.

Info proszę na priv
Ostatnio zmieniony pn 18 sie, 2008 przez zendar, łącznie zmieniany 1 raz.

misiek
Posty: 6
Rejestracja: pt 25 kwie, 2008
Lokalizacja: dawwne Legnickie :))
Kontakt:

Post autor: misiek » śr 25 cze, 2008

no no powitać ,widzę że jest nas więcej tylko tyle że koledzy dosyć rzadko (chyba) zaglądają na to forum albo naprzwdę nikt nie ma nic do zaoferowania??? :shock: pozdrawiam :pożegnanie:

Awatar użytkownika
rymi
Posty: 14
Rejestracja: ndz 23 mar, 2008
Lokalizacja: W-wa / Maków Maz.

Post autor: rymi » czw 26 cze, 2008

Marne szanse przy takich wymaganiach [ktore sa OK i ja mialem dokaldnie takie same].

Wydaje mi sie, ze ludzie chyba sie nie pozbywaja sie sprzetow uzywanych.

No ale mi sie po dlugich poszukiwaniach [4 miesiace] udalo mi sie wreszcie kupic.


Musisz niestety nie liczyc na oferty kogos tylko sam aktywnie szukac gdzie sie da.

misiek
Posty: 6
Rejestracja: pt 25 kwie, 2008
Lokalizacja: dawwne Legnickie :))
Kontakt:

Post autor: misiek » czw 26 cze, 2008

ja tak robie tylko myślałem że po kilkutygodniach ktoś odpowie cokolwiek :lol: no i trach kolega rymi się odezwał i juz wiem ze jednak ktoś zagląda i czyta a nawet czasami odpowiada pozdrawiam was koledzy i życze powodzenia i miłej jazdy .Jak juz będe miał gada to dam znać <ja chciec ino pszeplawuwke> :wyśmiewacz: HAHA pozdrawiam was jeszcze raz :lol: :lol: 8)

zendar
Posty: 9
Rejestracja: wt 24 cze, 2008
Lokalizacja: świętokrzyskie
Kontakt:

Post autor: zendar » czw 26 cze, 2008

Moje typy:

600
660
LTR 400
Bruin kymco 300

Co Wy na to?
Ostatnio zmieniony czw 26 cze, 2008 przez zendar, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
szyka666
Posty: 242
Rejestracja: sob 23 lut, 2008
Lokalizacja: Zasadniczo okolice Częstochowy

Post autor: szyka666 » czw 26 cze, 2008

Pierwsza yamaha to 600 a nie 660. :myśl: z tej grupy osobiście to eiger moim zdaniem jest najlepszy. Najnowszy, bez przebiegu, na gwarancji, 400 spali mniej niż 660. Na początek będzie :ok:
Czerwona Honda Rancher 350 ES 4x4 - i styka bo musi ;P :I love HONDA: :I love HONDA:

zendar
Posty: 9
Rejestracja: wt 24 cze, 2008
Lokalizacja: świętokrzyskie
Kontakt:

Post autor: zendar » czw 26 cze, 2008

W tytule 660, w opisie 600 :shock:

Nabrałem się. No, ale jeżeli faktycznie ta 600 byłaby we "wzorowym stanie"? Ma wyciagarkę i hak, jest już zarejestrowana. Z tego co czytałem, to udany i niezawodny model. Warto?

Eiger - dzwoniłem, nie ma możliwości rejestracji.

misiek
Posty: 6
Rejestracja: pt 25 kwie, 2008
Lokalizacja: dawwne Legnickie :))
Kontakt:

Post autor: misiek » czw 26 cze, 2008

:oklaski: :oklaski: :ok: chuuuurrraaaaa odpowiedział HIHIHI ,nooo, kolego , propozycje godne uwagi a szczegulnie tak jak kolega 4_wheels napisał
suzuki bo najmłodsza ale jeszcze zastanawiam się nad G 600 ( bo większa)
oki panowie (i panie) lecę po kase dosłownie <Berlin> wracam za tydziem :jupi:
rzyczę powodzenia i mam nadzieję że jeszcze będzie aktualne pozdrawiam :pa pa:

klanta

First quad do 15 tyś.

Post autor: klanta » wt 22 lip, 2008

Witam
Po wnikliwej analizie postów na tym forum zrezygnowałem już z dofinansowywania najludniejszego kraju świata. A co za tym idzie musiałem podnieść poprzeczkę cenową. Rozpocząłem chaotycznie rozglądać się za quadem nie znając jeszcze jakie są różnice w wykorzystaniu quada. Wiem ze raczej nie interesuje mnie quad sportowy. Skłaniam się bardziej ku przeprawówce (na moje nieszczęście droższy wybór). Byłby to raczej quad używany. Moje zaplecze finansowe raczej waha się ok. 13-15 tyś. te dwa linki poniżej wpadły mi w oko, prosiłbym o ewentualną opinię o kierunku poszukiwań a może znajdzie się ktoś z mojego rejonu kto mógłby mi doradzić na żywo.
Pozdrawiam
http://moto.allegro.pl/item401046345_qu ... s_700.html
lub
http://moto.allegro.pl/item403918001_ho ... x350_.html
Ostatnio zmieniony pn 18 sie, 2008 przez klanta, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
TomekD
Posty: 299
Rejestracja: czw 08 maja, 2008
Lokalizacja: wawa i okolice

Post autor: TomekD » wt 22 lip, 2008

o rany! to juz SP 700 z 2004 r. za 12 i pół k mozna kupic?? jak w dobrym stanie, czego nie da sie stwierdzic bez dokladnego obejrzenia i wyprobowania to brac! ja sam nabylem takiego jako swoj pierwszy quad i jestem bardzo zadowolony. wyjezdza ze wszystkiego :lol: Bedziesz pewnie musiał powalczyc z przystosowaniem go de ew. rejestracji... Powodzenia
KQ750axi

ODPOWIEDZ

Wróć do „Jakiego quada wybrać...”