Yamaha G700 - do czego służy Override?

Wasze doświadczenia i problemy z quadami Yamaha Grizzly 550/660/700
ODPOWIEDZ
maciek56
Posty: 16
Rejestracja: wt 16 paź, 2007
Lokalizacja: Mława
Kontakt:

Yamaha G700 - do czego służy Override?

Post autor: maciek56 » ndz 18 maja, 2008

hej. kupiłem sobie G700 i za bardzo nie wiem do czwgo służy jedna opcja - override.Prosze o pomoc, z góry dziękuję za odpowiedzi ;) :oops:

Awatar użytkownika
ITAL
V-ce Admin
Posty: 1603
Rejestracja: ndz 18 mar, 2007
Quad:: Honda Rincon 680 :)
Imię: Adam
Lokalizacja: Zielona Góra
Kontakt:

Post autor: ITAL » ndz 18 maja, 2008

Jadąc na wstecznym biegu quad ma blokade żebyś sobie nie nabił guza.Po wciśnieciu i trzymaniu przycisku overide ,odzyskuje moc i trzeba uważać :shock:
Honda Rincon TRX 680 FA 2008! Red :I love HONDA:

maciek56
Posty: 16
Rejestracja: wt 16 paź, 2007
Lokalizacja: Mława
Kontakt:

Post autor: maciek56 » ndz 18 maja, 2008

dziękuję za odpowiedz, ale szczerze mówiąc nie za bardzo rozumiem o co chodzi...poprosze o jasniejsze wyjasnienie...:) :oops:

Awatar użytkownika
markus
Posty: 590
Rejestracja: pn 18 gru, 2006
Lokalizacja: SLASK
Kontakt:

Post autor: markus » ndz 18 maja, 2008

Zarówno jadac na blokadzie przedniego mostu, jak i na wstecznym przelozeniu ,ze wzgledów bezpieczestwa masz tzw. odciecie zaplonu czyli silnik nie wchodzi na pelne obroty. Objawia sie to lekkim szarpaniem silnika w czasie jazdy i takim jakby strzelaniem z tłumika.

Jeżeli nagle potrzebujesz pelnej mocy na kołach pomimo zapietego reduktora musisz nacisnac i przytrzymac wlasnie Override.

Póki nie ujarzmisz w pelni sprzeta proponuje chwilowo zapomniec o tym guziku zeby nie zrobic krzywdy sobie lub quadowi.
SUZUKI VINSON KING 500 4x4
BOMBARDIER RENEGADE X BLACK

maciek56
Posty: 16
Rejestracja: wt 16 paź, 2007
Lokalizacja: Mława
Kontakt:

Post autor: maciek56 » ndz 18 maja, 2008

teraz to już rozumiem...;) bardzo dziękuję za pomoc..:) mam jeszcze jedno pytanko: ile trzeba przejechac kilometrów zeby dobrze dotrzec silnik? czy mogę podczas docierana silnika rozwijac duza predkosc?

ODPOWIEDZ

Wróć do „Yamaha Grizzly 550/660/700”