Quad dla dzieca na początek-proszę o pomoc w wyborze

Co kupić, na co wymienić, jaki najlepszy na początek...
ODPOWIEDZ
nick
Posty: 1
Rejestracja: pt 29 lut, 2008
Lokalizacja: Poznań

Quad dla dzieca na początek-proszę o pomoc w wyborze

Post autor: nick » pt 29 lut, 2008

Witam wszystkich,
Proszę was o pomoc w dokonaniu wyboru jakiego quada kupić dla syna (7lat) - to co się naczytałem o chińczykach nieco ostudziło moje zapały do tego "sprzętu" chociaż kuszą ceną, ostatnio byliśmy w sklepie keeway i gość przysięgał że jest pełen serwis łącznie z częściami-i znowu mam mętlik w głowie.
Na quada chcę przeznaczyć max. 6000 więc albo nowey np.keeway 50 dwusów (podobno one się psują aż tak często a gdyby to są części) lub jakaś używka.
Pomuście coś wybrać, a może znacie kogoś kto sprzedaje lub sprowadza quady używane w dobrym stanie?
Z góry dziękuję za odpowiedzi.

Awatar użytkownika
szyka666
Posty: 242
Rejestracja: sob 23 lut, 2008
Lokalizacja: Zasadniczo okolice Częstochowy

Post autor: szyka666 » pt 29 lut, 2008

Teoretycznie synek w błoto/wodę nie będzie sie zapuszczał więc elektryka powinna dac radę. Z silnikiem u chinoli bywa różnie, ogólnie pojazd wygląda jak zabawka (co akurat w tym przypadku nie jest zaskakujące). Na pewno warto pogrzebac w sieci, może poczekac na jakies ciekawe oferty używanych quadów. Generalnie sugerowałbym jakąś używana maszynę.
SUZUKI LT50
Czerwona Honda Rancher 350 ES 4x4 - i styka bo musi ;P :I love HONDA: :I love HONDA:

Awatar użytkownika
Masyl
Posty: 9
Rejestracja: sob 09 lut, 2008
Lokalizacja: Zawoja

Post autor: Masyl » wt 04 mar, 2008

Tak dla Syna w wieku 7 lat to może tak jak powiedział 4_wheels suzuki Lt50 albo LT80

Co do tych Chińczyków to ja mam ATV 110 Hummer chińska maszyna po dokręceniu wszystkich śrub po sprawdzeniu zawieszenia po spaleniu trzech baków wymiana oleju a potem jazda te maszyny może nie są takie dobre ale zato tanie tak na 2-3 lata to może wytrzymie ale z początku trzeba być bardzo ostrażnym i po każdej jeźdźe sprawdzać wszystko tak samo jak przed. Tyle o tych Chińskich maszynach.

Ale jak chcesz kupić coś lepszego do 6000 to już coś lepszego

Pozdrawiam Masyl.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Jakiego quada wybrać...”