Pogoń za lisem - zakończenie sezonu łódzkiego

Archiwum imprez sportowych takich jak: CC, QC, Enduro, maratony...
ODPOWIEDZ
winicjusz007
Posty: 11
Rejestracja: śr 22 lis, 2006

Zawody

Post autor: winicjusz007 » sob 18 lis, 2006

Mam pytanie kiedy odbędzie się pogoń za lisem na terenie łódzkiego ??

winicjusz007
Posty: 11
Rejestracja: śr 22 lis, 2006

Post autor: winicjusz007 » ndz 19 lis, 2006

Tak wiem że była ale mi chodzi o województwo łódzkie ostatnio były zawody Cros Cantry a pogoni kończącej sezon nie było. chodzi mi kiedy ona się odbędzie??

Awatar użytkownika
Grzegorz Głowienka
Administrator
Posty: 2030
Rejestracja: ndz 14 sie, 2005
Quad:: testowy :)
Imię: Grzegorz
Lokalizacja: mazowieckie
Kontakt:

Pogoń za lisem

Post autor: Grzegorz Głowienka » czw 23 lis, 2006

Pogoń za lisem oraz wręczenie nagród za mistrzostwa okręgu łódzkiego odbędziesię 26 listopada. Więcej informacji u organizatora 0-501-445-194 - JACEK, 608-260-002 - MARIUSZ

Wczoraj dotarł do naszej redakcji mail, ale niestety bez załączników, więc nie wiemy nic więcej... mam nadzieję, że dziś dostaniemy więcej informacj[/i]

FredEx
Posty: 13
Rejestracja: pt 24 lis, 2006

Post autor: FredEx » pt 24 lis, 2006

Wyczytałem w kalendarzu imprez na głównej stronie:
Miejsce: Łódź
Opis: Automobilklub łódzki zaprasza 26 listopada 2006 na POGOŃ ZA LISEM wraz z wręczeniem nagród za mistrzostwa okręgu łódzkiego CROSS-COUNTRY 2006. Impreza w rozegrana zostanie w formule rajdu enduro. Wpisowe 70 zł w tym posiłek dla zawodników + ubezpieczenie OC na czas zawodów, ze względów bezpieczeństwa dzieci do lat 16 mogą startować wyłącznie pod opieką rodziców. Baza zawodów zlokalizowana na krańcówce autobusowej przy ulicy DUBOIS.

Harmonogram:
8,30 - 10,00- ZAPISY
10,15 - ODPRAWA ZAWODNIKÓW
10,30 - START KLASY KDL- (WSK, JAWA ,MZ)+ MOTOCYKLE WETERAN
11,00 - START MOTOCYKI ENDURO+CROSS+QUAD
14,30 ZAKOŃCZENE + POSZUKIWANIE LISA
15,00 OFICJALNE ZAKOŃCZENIE SEZONU 2006 WRAZ Z WRĘCZENIEM NAGRÓD

Organizator:
Automobilklub Łódzki
TEL KONTAKTOWY Z ORGANIZATOREM:
0-501-445-194 - JACEK, 608-260-002 - MARIUSZ

Andrzej G.
Posty: 33
Rejestracja: sob 25 lis, 2006
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Post autor: Andrzej G. » sob 25 lis, 2006

czy ktoś z kolegów wybiera się na pogoń ? start 200metrów od mojego domu - wypada zajrzeć .

O!!! Widzę że, jednak jest jakieś forum na którym wolno pisać o jutrzejszym spotkaniu w Płocku. :D
pozdrawiam
Andrzej G.

Tak aby była jasność ! :-) Reprezentuję firmę która jest importerem i dystrybutorem opon.
Do quadów importujemy opony następujących marek Duro, Journey ( Wanda ) , Sunf, Pit bull, ITP . Zam dobrze opony do quadów ich wady i zalety. Oczywiście zawsze podkreślam zalety opon które importujemy i wady konkurencji , co nie zmienia faktu , że pisze o faktycznych wadach i zaletach.

Chciałem użyć takiego podpisu bo na forum widzę wpisy wielu osób które są zainteresowane wychwalaniem konkretnych marek a udają niezależnych ekspertów.Wg. mnie warto wiedzieć czyje posty się czyta i wyrobić sobie własne zdanie.

Awatar użytkownika
sXat
Posty: 134
Rejestracja: pn 23 paź, 2006
Lokalizacja: KCN
Kontakt:

Post autor: sXat » ndz 26 lis, 2006

z racji tego ze juz po imprezie to offowo pojade ;)

andrzej rozwalil mnie twoj podpis :) respect :)

a samo forum rozwija sie i oby tak dalej ;)
Jezdze z ssquadem ;)

FredEx
Posty: 13
Rejestracja: pt 24 lis, 2006

Post autor: FredEx » ndz 26 lis, 2006

sXat:
z racji tego ze juz po imprezie to offowo pojade ;)
Chyba pomyliłeś imprezy sXat, bo to jest kolejna pogoń za lisem, a ty zapewne myślałeś o tej pogoni co już były kilka tygodni wcześniej gdzieś pod Płockiem...

Pogoń za lisem w Łodzi jest właśnie dziś 26.11.2006...

Andrzej G.
Posty: 33
Rejestracja: sob 25 lis, 2006
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Post autor: Andrzej G. » ndz 26 lis, 2006

Niestety quady na pogoni nie dopisały : startowały tylko 3 sztuki -( wszyscy mają miejsce na pudle :D ) Motorków wystartowało kilkadziesiąt.
Niestety, nie przyjechał Krecik , a widziałem, że stał dla niego piękny puchar za dotychczasowe dokonania w naszym województwie.
pozdrawiam
Andrzej G.

Tak aby była jasność ! :-) Reprezentuję firmę która jest importerem i dystrybutorem opon.
Do quadów importujemy opony następujących marek Duro, Journey ( Wanda ) , Sunf, Pit bull, ITP . Zam dobrze opony do quadów ich wady i zalety. Oczywiście zawsze podkreślam zalety opon które importujemy i wady konkurencji , co nie zmienia faktu , że pisze o faktycznych wadach i zaletach.

Chciałem użyć takiego podpisu bo na forum widzę wpisy wielu osób które są zainteresowane wychwalaniem konkretnych marek a udają niezależnych ekspertów.Wg. mnie warto wiedzieć czyje posty się czyta i wyrobić sobie własne zdanie.

Awatar użytkownika
sXat
Posty: 134
Rejestracja: pn 23 paź, 2006
Lokalizacja: KCN
Kontakt:

Post autor: sXat » ndz 26 lis, 2006

heheh rzeczywiscie pomylilem daty ;)

patrzac w nocy na zegarek nie uswiadomilem sobie ze juz jest niedziela poprostu ;)

mea culpa :)
Jezdze z ssquadem ;)

Awatar użytkownika
Grzegorz Głowienka
Administrator
Posty: 2030
Rejestracja: ndz 14 sie, 2005
Quad:: testowy :)
Imię: Grzegorz
Lokalizacja: mazowieckie
Kontakt:

Post autor: Grzegorz Głowienka » pn 27 lis, 2006

Posty o podpisach użytkowników zostały przeniesione do tego tematu:
Podpisy użytkowników

ODPOWIEDZ

Wróć do „Imprezy sportowe”