quad smc 250

Co kupić, na co wymienić, jaki najlepszy na początek...
ODPOWIEDZ
rafalek
Posty: 11
Rejestracja: ndz 10 lut, 2013

quad smc 250

Post autor: rafalek » ndz 10 lut, 2013

Witam wszystkich.
Moj znajomy ma quada smc 250 na sprzedaz, prosze o wasze opinie i czy warto jego zakupic?

Awatar użytkownika
Marines
Moderator
Posty: 584
Rejestracja: pt 08 lip, 2011
Quad:: Czerwony...
Imię: Marcin
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: quad smc 250

Post autor: Marines » pn 11 lut, 2013

To bardzo fajny quad na początek, dobra tajwańska maszyna, która bije na łeb i na szyję chińskie quady. Jest duża, pewnie się prowadzi i nie jest jakoś strasznie awaryjna. Jeździłem i mogę polecić! Jaka cena?
"Są rzeczy, które trzeba zrobić i robi się je, ale nigdy o nich nie mówi. Nie próbuje się ich usprawiedliwiać. Są nie do usprawiedliwienia. Po prostu się je robi. A potem zapomina."
NAPRAWIAM QUADY I MOTOROWERY - BYDGOSZCZ I OKOLICE

rafalek
Posty: 11
Rejestracja: ndz 10 lut, 2013

Re: quad smc 250

Post autor: rafalek » pn 11 lut, 2013

3 tys. ale sprowdzony jest i nie wiem jak przebiega rejestracja takiej maszyny bo bylem u diagnosty i mowil ze musi miec tablice a nie wiem czy wogole sa bo papiery wszystkie sa do niego

Awatar użytkownika
Marines
Moderator
Posty: 584
Rejestracja: pt 08 lip, 2011
Quad:: Czerwony...
Imię: Marcin
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: quad smc 250

Post autor: Marines » wt 12 lut, 2013

3k to dobra cena, nawet gdyby nie miał wymaganych do rejestracji papierów. Za tyle dostaniesz Bashana, który jest gorszy jakościowo, mniejszy i słabszy.
"Są rzeczy, które trzeba zrobić i robi się je, ale nigdy o nich nie mówi. Nie próbuje się ich usprawiedliwiać. Są nie do usprawiedliwienia. Po prostu się je robi. A potem zapomina."
NAPRAWIAM QUADY I MOTOROWERY - BYDGOSZCZ I OKOLICE

szydlos
Posty: 2
Rejestracja: pt 23 sie, 2013
Quad:: szukam

Re: quad smc 250

Post autor: szydlos » ndz 25 sie, 2013

podepnę się pod temat. Koledzy ma niedaleko do obejrzenia quada SMC crs200,co wiecie na temat tych maszyn bo w necie nie za dużo informacji na ich temat.bedę wdzieczny za każda sugestię.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Jakiego quada wybrać...”