SWAP Lucky Star

Wasze doświadczenia i pytania związane z quadami Access (dawniej Lucky Star)
Awatar użytkownika
Tomek_LS500cb
Posty: 1250
Rejestracja: czw 26 cze, 2014
Quad:: lucky star 500cb
Imię: Tomek

Re: SWAP Lucky Star

Post autor: Tomek_LS500cb » ndz 01 mar, 2015

Ja mam sporo jeszcze czasu... takze jak cos to boldlin mozesz smialo dla mnie zamowic...

Awatar użytkownika
STAMP
Posty: 224
Rejestracja: pn 02 lut, 2015
Quad:: ls 500 na dopingu :D
Imię: Paweł
Lokalizacja: Środkowa Wielkopolska

Re: SWAP Lucky Star

Post autor: STAMP » ndz 01 mar, 2015

Widziałem ze gdzieś był taniej ale nie od ręki. Bardzo zależało mi na czasie. Poza tym wole dać pare złotych więcej i mieć sprzęt na gwarancji. Nigdy nie wiesz czy licznik przyjdzie sprawny zwłaszcza jeżeli chodzi o chińskie kopie. A jak zamówicie z Chin i będzie coś nie tak to co wtedy. Pewnie przesyłka droższa niż licznik :)
MORE POWER!

Awatar użytkownika
Tomek_LS500cb
Posty: 1250
Rejestracja: czw 26 cze, 2014
Quad:: lucky star 500cb
Imię: Tomek

Re: SWAP Lucky Star

Post autor: Tomek_LS500cb » ndz 01 mar, 2015

Pal licho licznik ;) .... jak maszyna??
Testowales juz?

Awatar użytkownika
rafax300
Posty: 197
Rejestracja: pt 20 lut, 2015
Quad:: ACCESS 500+
Imię: Rafał
Lokalizacja: EBE

Re: SWAP Lucky Star

Post autor: rafax300 » ndz 01 mar, 2015

Witam morze wy mi doradzicie ostatnio wymieniałem pasek przejechałem 3000 km (orginał BANDO) i szlak go trafił czy to jest możliwa żywotność tego paska,tależę wariatora i sprzęgła są ok, ni i trzeba teraz kupić drugi tylko zastanawiam sie czy kupić BANDO czy DAYCO
---------------------------------------------------------------------
  • Wszędzie dobrze ale na quadzie najlepiej :I love ACCESS:

boldlin
Posty: 23
Rejestracja: śr 07 sty, 2015
Quad:: access 300UD
Imię: Bogdan
Lokalizacja: Liszki

Re: SWAP Lucky Star

Post autor: boldlin » ndz 01 mar, 2015

Tomku jeśli jesteś zdecydowany to wyślij mi adres. Od razu pójdzie na Twój. Wysyłka jest gratis.

Awatar użytkownika
Tomek_LS500cb
Posty: 1250
Rejestracja: czw 26 cze, 2014
Quad:: lucky star 500cb
Imię: Tomek

Re: SWAP Lucky Star

Post autor: Tomek_LS500cb » ndz 01 mar, 2015

A platnosc??

Awatar użytkownika
Tomek_LS500cb
Posty: 1250
Rejestracja: czw 26 cze, 2014
Quad:: lucky star 500cb
Imię: Tomek

Re: SWAP Lucky Star

Post autor: Tomek_LS500cb » ndz 01 mar, 2015

skad ty to zamawiasz i czy juz cos brales od nich? Pytam ze wzgledu czy sprzedawca i zrodlo jest wiarygodne...

Awatar użytkownika
Zibi83
Posty: 160
Rejestracja: śr 06 sie, 2014
Quad:: Access CB500
Imię: Zbyszek

Re: SWAP Lucky Star

Post autor: Zibi83 » ndz 01 mar, 2015

Marcin mam pytanie. Założyłem te amorki od LTZ i jednak przód siedzi trochę za nisko. Myślisz ze jest dobrym pomysłem przerobić mocowanie amortyzatorów na wahaczach, przyspawać wyższe? Pytałem mechanika co zajmuje się serwisem quadów i powiedział ze w ramę lepiej nie ingerować i nie przerobi mi ich. Ja szczerze mówiąc też bym wolał przerobić dolne mocowanie, tylko nie wiem czy to dobry pomysł żeby dźwignąć je o te 3cm.
Tył za to pasuje jak ulał, amorek jest taki sam jak w LS.

Marcin ATV SWAP Garage
Posty: 2275
Rejestracja: pn 23 cze, 2014
Quad:: Hulajnoga elektryczna
Imię: Marcin

Re: SWAP Lucky Star

Post autor: Marcin ATV SWAP Garage » pn 02 mar, 2015

Jeśli ja bym nie chciał ingerować w ramę to bym do dziś jeździł 180cc ;) co to w ogóle za głupie gadanie ?? wiadomo niech nie tyka sie za to ktoś kto nie ma pojęcia jeśli ktoś profesjonalnie podejdzie do tematu to możesz sobie nawet quada na wiatrakowiec przerobić :D ale jak juz nie chcesz nic odcinać od rami ani spawać to niech ci ten mądry mechanik dorobi tzw... adapter przykręcany do wahacza lub do górnego mocowania na ramie a dopiero na nim zrobic mocowanie amorka i wtedy to już masz pole do popisu chcesz podnieść 3 cm to niech dorobi taki adapter by quad podniósł sie o 3 cm kumasz o co biega?? tak jak dystanse na koła wydłużają oś tak taki adapter wydłuży amortyzator o tyle ile chcesz a co za tym idzie quad sie podniesie o wartość długości adaptera :) A jak ogólnie charakterystyka lepiej ci się jeździ ja z początku zanim nie pojechałem w konkretne kur..w...doły to specjalnej różnicy nie widziałem ale z biegiem czasu odczułem mega róznice najbardziej to to odczuwam jak robię testy qładów które SWAPUJE to jak stawiam na oske i opuszczam to jest takie dość mocne tąpnięcie u mnie opada jak na łóżko wodne różnic kolosalna ręce nie bolą mięciutko ląduje ;)
Zapraszam Na Moją stronę www.a*s*g*.pl Pozdrawiam .

boldlin
Posty: 23
Rejestracja: śr 07 sty, 2015
Quad:: access 300UD
Imię: Bogdan
Lokalizacja: Liszki

Re: SWAP Lucky Star

Post autor: boldlin » pn 02 mar, 2015

Obowiązuje przedpłata. Czyli najpierw płacisz, potem wysyłają. Zamawiam na tej stronie co Marcin wkleił linka kupiłem już tam jakieś 70 różnych rzeczy i problemu nie było. Sprzedawca ma dużo komentarzy wiec nie ma się czym martwić. Poza tym jeśli licznik nie przyjdzie, albo będzie uszkodzony zwracają całą kase, co prawda po 60 dniach, ale zwracają.

Zablokowany

Wróć do „ACCESS / Lucky Star”