SWAP Lucky Star

Wasze doświadczenia i pytania związane z quadami Access (dawniej Lucky Star)
Awatar użytkownika
Ikar
Posty: 2449
Rejestracja: śr 10 paź, 2012
Quad:: Honda xxc
Imię: Artur

Re: SWAP Lucky Star

Post autor: Ikar » pn 23 cze, 2014

Poprawiles mi humor kolego ;) stąd nie wylecisz ale będąc bezczelnym nic nie sprzedaż.

P.s. lucek sie do tego nie nadaje
Ozo Drapers Squad

Emhyr
Posty: 48
Rejestracja: pt 22 paź, 2010
Quad:: Banshee03 3502T

Re: SWAP Lucky Star

Post autor: Emhyr » pn 23 cze, 2014

zaraz Cie przekona ze się nadaję, ale najpierw musisz 4.5k wysupłać, i napisać nie do niego bo przecież to nie on tylko inny Marcin ;-)

Marcin ATV SWAP Garage
Posty: 2275
Rejestracja: pn 23 cze, 2014
Quad:: Hulajnoga elektryczna
Imię: Marcin

Re: SWAP Lucky Star

Post autor: Marcin ATV SWAP Garage » pn 23 cze, 2014

emhyr przyjedz dam ci szkołę rzemiosła i kunsztu warsztatowego bo dużo gadasz ale żadnych konkretów może pokaż jakieś swoje dzieło a może ci kiedys ktoś w podstawówce dokuczał i teraz próbujesz sobie to zrekompensować przypierniczając się do innych bo ja tego nie rozumię i z matmy to chyba też mierna bo gadasz 4,5 a nawet nie wiesz co jak i za ile jeden coś palną a ty chodzisz i powtarzasz silnik do cb kompletny z instalacją chłodnicą + nowy napęd wydech nowy olej swiece dystanse i sporo innych pierdół daje kwotę 4 tyś a ty myslałeś że wszystko to co wymieniłem to za darmo daja jak poprosisz a może nie jesteś zorientowany w cenach i tak chodzisz z jednego forum do drugiego i nadajesz jak baba na jarmarku pokaż coś zrób coś daj od siebie a potem sie oglądaj na innych skończyłem z toba tą głupią rozmowę niech sami zainteresowani sie wypowiedzą ja nikogo do niczego nie zmuszam a może warto spytać o zdanie zadowolonych użytkowników
Zapraszam Na Moją stronę www.a*s*g*.pl Pozdrawiam .

Emhyr
Posty: 48
Rejestracja: pt 22 paź, 2010
Quad:: Banshee03 3502T

Re: SWAP Lucky Star

Post autor: Emhyr » pn 23 cze, 2014

no sorry ale to nie ja napisalem:D

marcin kurek
2 miesiące temu

jesli ma być zrobione to tak jak na filmie to całość ok 4,5 tysia wszystko możę wydaje sie sporo ale podam ceny przykładowe niektórych gratów np. wydech od raptora ok 350 zł łańcuch konieczny stary nie pasuje 230zł tylna lampa ok 150-200 dystanse tył 290 z przesyłką zestaw silnika z chłodnicą i niezbędnymi rzeczami ok 1700 zł i troche drobnicy takiej jak linki kolanka opaski xenon skarpety, naklejki malowanie jest sporo tego i oczywiście + robocizna 1500 zł więc jak by to pozbierać to ok 4,5 tyś oczywiście wtedy wygląda identycznie jak te z filmiku można zrezygnować z paru rzeczy na początku np xenon ,skarpety tylna lampa dystanse malowanie to koszt będzie mniejszy :) zapraszam na moje aukcje na tablica pl tam jest jeden już gotowy do sprzedania pozdro.

rozumiem ze cena juz wzrosła:D:D

a co ja tam zrobiłem nic w sumie tylko dużo pisze :buziak: , a w wolnym czasie remontuje swój złom :D

Obrazek

Emhyr
Posty: 48
Rejestracja: pt 22 paź, 2010
Quad:: Banshee03 3502T

Re: SWAP Lucky Star

Post autor: Emhyr » pn 23 cze, 2014

zreszta troche moze byś o mnie wiedział gdyby nie to ze wbiłeś na atvpolska tylkow celach handlowych:D

ps

ta 5'setka coś słabo pod te górki ciągnie ;-)

Marcin ATV SWAP Garage
Posty: 2275
Rejestracja: pn 23 cze, 2014
Quad:: Hulajnoga elektryczna
Imię: Marcin

Re: SWAP Lucky Star

Post autor: Marcin ATV SWAP Garage » wt 24 cze, 2014

no widzisz kaumuku jak byś umiał liczyć to policzył bys że 70 % tej kwoty to części i dodatki to jak można zrobic coś chcąć nie wydać nic żałosny lamus z ciebie ;)
Ostatnio zmieniony ndz 02 lis, 2014 przez Marcin ATV SWAP Garage, łącznie zmieniany 1 raz.
Zapraszam Na Moją stronę www.a*s*g*.pl Pozdrawiam .

Awatar użytkownika
Ikar
Posty: 2449
Rejestracja: śr 10 paź, 2012
Quad:: Honda xxc
Imię: Artur

Re: SWAP Lucky Star

Post autor: Ikar » wt 24 cze, 2014

"Żetelnie" to wygląda praca Emhyra którą włożył w tworzenie quadowego świata. Każdy ma swoje problemy i każdy potrzebuje pieniędzy, ale nie każdy reklamuje się w tak bezczelny sposób jak Ty.

Świat quadowy jest mały, większość osób się zna i to dość dobrze, o Tobie niestety pierwsze słyszę więc z tą samooceną to proponuje zejść na ziemię. Tutaj nie ma strefy komercyjnej, jest kultura i dobre wychowanie - Tobie jak widać brakuje jednego i drugiego. Rejestracja, a później bezczelna reklama jest typowo nie na miejscu, nie na tym forum.
Ozo Drapers Squad

Emhyr
Posty: 48
Rejestracja: pt 22 paź, 2010
Quad:: Banshee03 3502T

Re: SWAP Lucky Star

Post autor: Emhyr » wt 24 cze, 2014

"żetelna" powiadasz :) to mnie teraz rozbawiłeś

i ja żadnych wypowiedzi nie usuwam, ba nawet nie jestem administratorem na żadnym forum :) rozumiem ze boli Cię to że w niektórych miejscach panują zasady których należy przestrzegać

mleko zabieram córce? czyli jednak robisz to zarobkowo a zapierałeś się ze nie... mogłeś mieć ponad 30 000 użytkowników pod nosem do swej dyspozycji, no ale u nas tak to jest ze najlepiej za darmo się reklamować, rozumiem ze bez posiadania działalności gospodarczej ciężko było by zostać właścicielem strefy komercyjnej :D

niby dwu "sów"(dobrze ze nie suv) a wdrapuję się pod górki bez zbędnych kombinacji z silnikiem nie przystosowanym do offroadu

ja tam do Twojej roboty nic nie mam, po prostu sposób lokowania produktu zostawia wiele do życzenia, tam sie Ciebie pozbyli i przylatujesz odrazu tutaj, a jako ze obserwuję oba fora to jestem i ja niczym magik, bo taka rola jest magika, że pojawia się i znika ;-)

Awatar użytkownika
Ikar
Posty: 2449
Rejestracja: śr 10 paź, 2012
Quad:: Honda xxc
Imię: Artur

Re: SWAP Lucky Star

Post autor: Ikar » wt 24 cze, 2014

Dziwnie to zabrzmiało - oczywiście mówiłem o tym jak dużo włożyłeś pracy w cały światek quadowy :)

Pozdrawiam
Ozo Drapers Squad

czarek13
Posty: 11
Rejestracja: sob 31 sie, 2013
Quad:: Lucky Star/Honda 500

Re: SWAP Lucky Star

Post autor: czarek13 » wt 24 cze, 2014

marcinSWAP, proponuję Ci abyś kompletnie zignorował Pana emhyr i nie wdawał się z nim w dyskusję. Jest to facet (może kolega tego galant2000 z forum atvpolska), który wziął sobie z punkt honoru "wyeliminować" Cię z gry i chodzi za Tobą wszędzie.
Teraz nie mam czasu, ale dziś lub jutro wieczorem wypowiem się na temat marcinSWAP (pozytywnie) i postaram się zrelacjonować sytuację jako użytkownik swap'a cb 500.

Zablokowany

Wróć do „ACCESS / Lucky Star”