Superwinch Terra 35 jest Made in China

Serwisy, mechanicy oraz akcesoria godne polecenia... Czyli wasze złe lub dobre doświadczenia...
ODPOWIEDZ
Andrzej G.
Posty: 33
Rejestracja: sob 25 lis, 2006
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Superwinch Terra 35 jest Made in China

Post autor: Andrzej G. » ndz 10 paź, 2010

Niedawno przeczytałem test wyciągarki Terra 35 w Quadziku nr 5 . Chciałbym tylko zwrócić uwagę gazecie, że test rozpoczyna się od nieprawdziwej informacji jakoby wyciągarki te były produkcji angielskiej. Znając co nieco firmę Superwinch zadałem sobie odrobinę trudu na sprawdzenie tej informacji. Okazało się że jest to produkt Made in China. Oczywiście nie oznacza to że musi to być zły produkt. Jestem nawet skłony stwierdzić że jest to produkt dobry jakościowo i że firma Superwinch dobiera starannie swoich dostawców, świadczyć o tym może np to że część wyciągarek dostarcza im tajwański Come Up. Oczywiście jeżeli chodzi o cenę to jest ona wyższa od produktów tajwańskich ( np: Come Up ) lub tym bardziej innych Chińskich wyciągarek. Myślę że znaczący wpływ na tą sytuację ma fakt że aby wyciągarka Superwinch dotarła do polskiego klienta musi przejść przez większą ilość pośredników ( każdy musi coś zarobić ) oraz odbywa dłuższą podróż z Chin przez USA do Europy a to też drożej kosztuje . Suma summarum mamy produkt tylko nieco tańszy od Warna.
pozdrawiam
Andrzej G.

Tak aby była jasność ! :-) Reprezentuję firmę która jest importerem i dystrybutorem opon.
Do quadów importujemy opony następujących marek Duro, Journey ( Wanda ) , Sunf, Pit bull, ITP . Zam dobrze opony do quadów ich wady i zalety. Oczywiście zawsze podkreślam zalety opon które importujemy i wady konkurencji , co nie zmienia faktu , że pisze o faktycznych wadach i zaletach.

Chciałem użyć takiego podpisu bo na forum widzę wpisy wielu osób które są zainteresowane wychwalaniem konkretnych marek a udają niezależnych ekspertów.Wg. mnie warto wiedzieć czyje posty się czyta i wyrobić sobie własne zdanie.

guayre_4x4
Posty: 3
Rejestracja: wt 17 cze, 2014

Re: Superwinch Terra 35 jest Made in China

Post autor: guayre_4x4 » wt 17 cze, 2014

Andrzej G. pisze:Myślę że znaczący wpływ na tą sytuację ma fakt że aby wyciągarka Superwinch dotarła do polskiego klienta musi przejść przez większą ilość pośredników ( każdy musi coś zarobić ) oraz odbywa dłuższą podróż z Chin przez USA do Europy a to też drożej kosztuje . Suma summarum mamy produkt tylko nieco tańszy od Warna.
Nie do końca rozumiem co sugerujesz... że niby Warn jest lepszy i produkowany w USA? Wolne żarty... Na każdym Warnie możesz znaleźć odbicia chińskich rączek.

Jeśli chodzi o jakość to zarówno opinie użytkowników, jak i zagraniczne testy (nie opłacane) pokazują, że te wyciągarki raczej od siebie nie odstają, Terra jest często uważana za najlepszą serię. Poza tym 'nieco tańszy', to wciąż tańszy, a przy tym na pewno nie gorszy. Co do pośredników w drodze do polskiego Klienta, to chyba Warn ma ich więcej... Superwinch ma jednego oficjalnego dystrybutora w Polsce.

pzdr

Awatar użytkownika
oolsztyniak
Moderator
Posty: 4252
Rejestracja: wt 24 wrz, 2013
Quad:: xxc 1000r
Imię: Łukasz

Re: Superwinch Terra 35 jest Made in China

Post autor: oolsztyniak » śr 18 cze, 2014

Andrzej G. pisze:Wysłany: Nie 10 Paź, 2010
To żeś odgrzał kotleta :lol:
jest Renegade xxc 1000r
był krótki XTP 1000
był Renegade 800r xxc :(
był CF Moto 800
Prawdziwa przygoda zaczyna się tam .....
.... gdzie kończy się droga :twisted:

Team Father&Son
Człowiek ma dwa życia. To drugie zaczyna się wtedy, gdy zrozumiesz, że życie jest tylko jedno.

guayre_4x4
Posty: 3
Rejestracja: wt 17 cze, 2014

Re: Superwinch Terra 35 jest Made in China

Post autor: guayre_4x4 » śr 18 cze, 2014

Za długo się tu smażył bez odpowiedzi.;p
A tak serio - małe takie te literki, że nie zauważyłem daty... ;)

ODPOWIEDZ

Wróć do „Godne lub niegodne polecenia”