sineray 250

Wszelkie sprawy związane z eksploatacją, serwisowaniem, silnikiem, elektryką, skrzyniami biegów, przeniesieniem napędu, zawieszeniem, oponami, tuningiem oraz wszelkimi poradami technicznymi...
leonidas
Posty: 2
Rejestracja: ndz 01 sie, 2010
Quad:: 250 JINLING JLA-21B
Imię: PIOTR

Re: sineray 250

Post autor: leonidas » ndz 01 sie, 2010

witam was wszystkich fanow motoryzacji quadow, krosow, scigow.

zaczne tak mam quada 250 jest to jinling typu jla-21b

moi drodzy po zakupie kuada powinno sie sprawdzic czy np w gazniku nie ma wody i czy jest czysty, zaluz filtr paliwa jak nie masz to podstawa jesli chcesz by twoj quad byl sprawny dlogo. po przejechaniu od100km do jakichs 300km powinienes wymienic olej ja kupilem castrol 10w40 1L do motocykli 38zl sa tansze np20zl kup sobie smar w spreju do lancucha od15zl do 30zl by lancuch sie szybko nie zuzyl, nie naciagal i nie grzal sie zbytnio jak to mowia jak dbasz tak masz powinienes przejechac 1500km to jest okolo 15bakow paliwa po 5l aby bawic sie w sciaganie blokad.
pewnie ciekawi was dlaczego poniewarz powinien byc dobrze dotarty aby go np nie przegrzac odrazu.

moim zdaniem jak juz chce ktos to zacznij zabawe od tlumika gdzie na roze od cylindra do tlumika jest zaspawane miejsce w kturym jest tak zwany katalizator ktory ja juz usunolem nastepnie odkrecilem tlumik i roznitowalem i rozciolem go od strony wylotu i usunolem okraglom blache z rurka teraz chodzi rewelacijnie fakt glosniejszy troszke ale juz go spaliny nie dusza.

nastepnie sa blokady na gaznikach i modulach lecz karzdy typ jest inny. gazniki roznia sie tylko wygladem zadania maja te same dawac taka mieszanke aby spalal ja tak jak ma byc, moduly sa przerozne z kablami od np4kabli do 7 czy 8 to jest zabawa jesli ktos ma problem powinien wstawic dobrej jakosci zdiecie i opis ta zecz dobreze pomoze w problemach

ps jestem po wypadku na scigu i narazie kupilem kuada;p

leonidas
Posty: 2
Rejestracja: ndz 01 sie, 2010
Quad:: 250 JINLING JLA-21B
Imię: PIOTR

Re: sineray 250

Post autor: leonidas » ndz 01 sie, 2010

jesli mowa o licznikach niektore typy sa nie kompletne w podlaczeniu np mam licznik od bashana 200, 250 w zlotej obudowie a model quada jinling moj pokazuje tylko biegi 1,2,3,4 R pali sie na pomarancz a luz N na zielono chociaz czasem cos sie dzieje i pokazuje nawet 5bieg a go nie ma;p nie pokazuje obrotow, predkosci, kilometrow przejechanych ani wskaznik paliwa bo nie ma czujnika w baku;p to sa tylko chinole ale jestem z zawodu mechanik-elektryk i lubie wyzwania ten quad kosztowal 4 000 a zabawy bedzie co nie miara jak przejade juz te 1500km bedzie maszyna latac hehe

ODPOWIEDZ

Wróć do „Garaż quadowy”