RedRally

Archiwum bezciśnieniowych imprez turystycznych, integracyjnych i zlotowych.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Pingwin Legnica
PingwinSquad
Posty: 1891
Rejestracja: pn 17 lis, 2008
Quad:: osiołek :)
Imię: Daniel
Lokalizacja: Legnica dolnośląskie
Kontakt:

Re: RedRally

Post autor: Pingwin Legnica » wt 26 lut, 2013

Faktycznie, zapomnialem o tych wyciagarkach. Może gdyby były hydrauliczne w opisie to bym zajarzyl. Tak czy inaczej jutro ostatni dzień na podjęcie decyzji.
www.pingwinsquad.pl
www.pingwin.com.pl

Rumunia, Albania, Korsyka, Islandia, Czarnogóra, Chiny, Tadzykistan, Kirgistan, Uzbekistan, Kazachstan, Rosja, Białoruś

w trakcie szukania nowego kierunku...

Awatar użytkownika
LEJEK
Posty: 708
Rejestracja: ndz 16 gru, 2012
Quad:: G700 2014 EPS WTHC ZIELONA
Imię: Tomek
Lokalizacja: Wrocław

Re: RedRally

Post autor: LEJEK » wt 26 lut, 2013

No to gdzie się zapisałeś Daniel.. ??
Tomek- LEJEK - LTD 2014, Atomowa INTEGRACJA 1+2, W.I.L. Albania Adwenture 2014, Lejkowa Ekspedycja ADRIA 2015, ciekawe plany na 2016......

mayerx
Posty: 102
Rejestracja: śr 18 lip, 2012
Quad:: Niekończąca się opowieść

Re: RedRally

Post autor: mayerx » śr 27 lut, 2013

Daniel a nie łatwiej było zadzwonić do orga i nie snuć teorii :P ??
Klasa CC dla gadów - tor o pętli ok 15 km i jazda przez 2 godz. Kto więcej kółek ten wygrywa.

Klasa Quad extreme - nie połączony w żadnym momencie z CC, trasa 70 km (z dojazdówkami), pieczątki do zebrania na kartę drogową + limit czasowy.

Terenówki - a co nas to obchodzi skoro to forum quadowe :wyśmiewacz: :figielek:

Awatar użytkownika
Pingwin Legnica
PingwinSquad
Posty: 1891
Rejestracja: pn 17 lis, 2008
Quad:: osiołek :)
Imię: Daniel
Lokalizacja: Legnica dolnośląskie
Kontakt:

Re: RedRally

Post autor: Pingwin Legnica » śr 27 lut, 2013

mayerx pisze:Terenówki - a co nas to obchodzi skoro to forum quadowe
jak będziesz w moim wieku - sam się przekonasz, że ofłord nie kończy się na kładach ;)

dla mnie redrally pozostaje tylko w terenówce :)
www.pingwinsquad.pl
www.pingwin.com.pl

Rumunia, Albania, Korsyka, Islandia, Czarnogóra, Chiny, Tadzykistan, Kirgistan, Uzbekistan, Kazachstan, Rosja, Białoruś

w trakcie szukania nowego kierunku...

Awatar użytkownika
LEJEK
Posty: 708
Rejestracja: ndz 16 gru, 2012
Quad:: G700 2014 EPS WTHC ZIELONA
Imię: Tomek
Lokalizacja: Wrocław

Re: RedRally

Post autor: LEJEK » pn 04 mar, 2013

Nagła zmiana decyzji z mojej strony. Jadę na GER. Na Raków, wpadne, może nawet Quadem pokibicować...... ))))))))
Tomek- LEJEK - LTD 2014, Atomowa INTEGRACJA 1+2, W.I.L. Albania Adwenture 2014, Lejkowa Ekspedycja ADRIA 2015, ciekawe plany na 2016......

Awatar użytkownika
LEJEK
Posty: 708
Rejestracja: ndz 16 gru, 2012
Quad:: G700 2014 EPS WTHC ZIELONA
Imię: Tomek
Lokalizacja: Wrocław

Re: RedRally

Post autor: LEJEK » czw 07 mar, 2013

Znów nagła zmiana decyzji. Może mi się nie udać z tym wpadaniem, ale postaram się. Mój stan zdrowia się pogorszył i łykam antybiotyki do środy. Od tego wtorku to pamiętam tylko łóżko, chusteczki.... i to, że mnie zaje.........cie gardło boli... dziś dopiero się ocknąłem i wróciłem do żywych....
Tomek- LEJEK - LTD 2014, Atomowa INTEGRACJA 1+2, W.I.L. Albania Adwenture 2014, Lejkowa Ekspedycja ADRIA 2015, ciekawe plany na 2016......

mayerx
Posty: 102
Rejestracja: śr 18 lip, 2012
Quad:: Niekończąca się opowieść

Re: RedRally

Post autor: mayerx » pn 11 mar, 2013

No wiec troszeczkę opiszę w wielkim skrócie jak było :)
Trasa liczyła 41 km, przejechana w ciągu ok. 5 godz, pieczątek od zaje*****...., było na prawdę co zbierać. W pewnych momentach gubiliśmy się w tym, czy daną pieczątkę mamy czy jeszcze nie. Ja jechałem w teamie z Kinią. Niestety moja karta gdzieś w połowie rajdu urwała się i tym samym odgórna dyskwalifikacja. Ale nie pojechałem tam się ścigać tylko dobrze się bawić no i sprawdzić jak działają moje usprawnienia gada. Więc swój plan zrealizowałem w 100%. Kasa sport na MT nie będzie mi groźna ;) A i towarzystwo spisało się w 100% ;)
Co do trasy: dużo błota, trzeba było sprytnie i umiejętnie do niektórych pieczątek podchodzić. Bez ciśnienia - bo można było szybko się utopić w głębokich czasami wodach (dwa razy niemal utopiłem gada ale jakoś dałem radę). Moja team partnerka własnie wykazała się takimi umiejętnościami czego wynikiem jest zajęcie przez nią 1 miejsca w klasie nie lady, tylko ogólnej Quady Extreme. Drugie miejsce zajęła Alina. Dla dziewczyn wielkie gratulacje, zbierały te pieczątki jedna po drugiej i w żadnym stopniu nie ustępowały facetom, ba nawet tym co mieli cieśninie (nie wiedzieć dla czego) dały radę.
Organizatorzy w bardzo prosty sposób uniknęli tzw korków przy pieczątkach. Dla samochodów były inne niż dla quadów, wiec nikt nikomu nie przeszkadzał. Wg mnie bardzo dobre rozwiązanie.
Podsumowując: rajd zakończony, przetrwałem, po zimie rozruszane kości, impreza godna polecenia. Co więcej ... podczepiam się pod główną wygraną Kini i mam weekend w SPA w Karpaczu hi hi hi w końcu to zaproszenie dla dwóch osób. Więc teraz czas na relaks :)

gonsso
Posty: 45
Rejestracja: pn 29 paź, 2007
Lokalizacja: Poznan

Re: RedRally

Post autor: gonsso » pn 11 mar, 2013

Relaksuj sie relaksuj. :twisted:
tak czy inaczej gratulacje dla dziewczyn, ja co prawda nie moglem wystartowac :bezradny: ale widzialem jak panienki jechaly i nie bylo lipy, zasłużone pierwsze dwa miejsca dla Aliny i Kingi. :oklaski:

Awatar użytkownika
LEJEK
Posty: 708
Rejestracja: ndz 16 gru, 2012
Quad:: G700 2014 EPS WTHC ZIELONA
Imię: Tomek
Lokalizacja: Wrocław

Re: RedRally

Post autor: LEJEK » wt 12 mar, 2013

Gratulacje !!!! Alina, Kinia jesteście dla mnie wielkie....!!! Podziwiam.....
Tomek- LEJEK - LTD 2014, Atomowa INTEGRACJA 1+2, W.I.L. Albania Adwenture 2014, Lejkowa Ekspedycja ADRIA 2015, ciekawe plany na 2016......

mayerx
Posty: 102
Rejestracja: śr 18 lip, 2012
Quad:: Niekończąca się opowieść

Re: RedRally

Post autor: mayerx » czw 14 mar, 2013

Po wpłynięciu wielu protestów do organizatora ukazała się nowa, nie podlegająca dyskusji lista wyników. Trochę to namieszało - organizator tłumaczył to "czynnikami zewnętrznymi", ale teraz po dokładnym przejrzeniu wszystkich kart i zliczaniu od nowa wszystkich pieczątek wszystko jest już jasne.
www.redrally.pl/index.php/strona-glowna/192-wyniki-lir2

ODPOWIEDZ

Wróć do „Imprezy turystyczne, integracyjne i zloty”