Proszę o pomoc z wybraniem Quada

Co kupić, na co wymienić, jaki najlepszy na początek...
Awatar użytkownika
kucyk
Posty: 975
Rejestracja: śr 15 wrz, 2010
Quad:: 4 koła ma
Lokalizacja: Zadupie małe zapomniane przez PL

Re: Proszę o pomoc z wybraniem Quada

Post autor: kucyk » pn 24 sty, 2011

Allegro, otomoto.pl - tam znajdź i jedź zobaczyć. Rozumiem że w terenie jeszcze nie jeździłeś skoro nie chcesz "krótkiej" yamahy ;)
tu miał być zaje***** tekst, ale mi się nie chciało, wiec zostaje tylko: http://www.kucyk.pl
Czytać dzieciaki Quadzika bo matołami będziecie :)

mar1218x
Posty: 8
Rejestracja: pn 13 gru, 2010
Imię: mariusz

Re: Proszę o pomoc z wybraniem Quada

Post autor: mar1218x » pn 24 sty, 2011

Dzięki za porade jerzeli będziesz coś wiedział to napisz . ajamahe nie dlatago ze jest zła tylko mam dwóch chłopców w domu jeszcze i czasami też chcieli by sie przejechać a nie stać mnie na t-rzy QUADY dzięki kolego .

nowyleszcz
Posty: 2
Rejestracja: pt 01 sie, 2014
Imię: Krzysiek

Re: Proszę o pomoc z wybraniem Quada

Post autor: nowyleszcz » pt 01 sie, 2014

Witam,
Podpinam się pod temat zgodnie z regulaminem.
Planuję zakup pierwszego quada i nie chciałbym paść "ofiarą oszusta/naciągacza". Na zakup chciałbym przeznaczyć maksymalnie 10000pln. Przeglądałem forum i zgodnie z większością opinii wykluczyłem już dawno chińskie zabawki. Najbardziej jestem zainteresowany Blasterem. Teraz jest pytanie jeśli on, to który rocznik i gdzie nabyć egzemplarz w stanie całkiem dobrym. Przeglądam od jakiegoś czasu portale z aukcjami i ostatnio pojawiło się coś takiego:
http://otomoto.pl/yamaha-yfz-blaster-2007r-stan-j-fabryczny-M3877841.html
Na fotkach wygląda przyzwoicie, jednak ja poza wyglądem zewnętrznym nie jestem w stanie nic innego ocenić. Rozglądałem się również na zagranicznych. Jednak to również zostało stwierdzone jakiś czas temu, że ściągnąć coś co jest widoczne tylko na fotografiach to jak kupno przysłowiowego kota w worku. Przeczytałem również temat o co pytać przy zakupie quada i są tam fajne wskazówki. Być może ktoś z Was będzie w stanie polecić coś innego lub podpowiedzieć o kilku istotnych rzeczach na jakie trzeba jeszcze zwrócić uwagę. Dodam, że quadem chciałbym pojeździć po polnych drogach i trochę po lesie.
Z góry dzięki za wszystkie pomocne wpisy, pozdrawiam Krzysiek!

ODPOWIEDZ

Wróć do „Jakiego quada wybrać...”