Quad za 5000 - 6000 zł

Co kupić, na co wymienić, jaki najlepszy na początek...
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Chochol
Posty: 80
Rejestracja: pt 03 wrz, 2010
Quad:: POLARIS
Imię: Michal
Lokalizacja: Ruda Śląska
Kontakt:

Re: Quad do 6000zł

Post autor: Chochol » pn 28 sty, 2013

Fajnie ze wpadles tutaj, proponowalbym jednak cos nieco wiekszego niz to co wkleiles.
Przeczytaj sobie ten temat od poczatku, wynotuj polecane quady, poszukaj ich na allegro, gratka, trader. Szukaj raczej coś bardziej firmowego i o wiekszej pojemnosci.

Awatar użytkownika
Marines
Moderator
Posty: 584
Rejestracja: pt 08 lip, 2011
Quad:: Czerwony...
Imię: Marcin
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: Quad do 6000zł

Post autor: Marines » pn 28 sty, 2013

Ten MXU jest fajny, jednak dosyć mały. Pojeździłbyś na nim, jednak w tej cenie znajdziesz Lucky Star 250, którego użytkownicy chwalą, ma homologację i nie jest mocno awaryjny. Jego atutem jest również wielkość i stabilność. Nie jest to demon prędkości, ale wystarczy, żeby sobie poszusować. W tym przedziale to chyba najpewniejsza maszynka. Przejrzyj jeszcze poprzednie strony jak napisał Chochol. Znajdziesz tam sporo informacji o różnych modelach m.in Luckym.
"Są rzeczy, które trzeba zrobić i robi się je, ale nigdy o nich nie mówi. Nie próbuje się ich usprawiedliwiać. Są nie do usprawiedliwienia. Po prostu się je robi. A potem zapomina."
NAPRAWIAM QUADY I MOTOROWERY - BYDGOSZCZ I OKOLICE

mayo68
Posty: 5
Rejestracja: pn 28 sty, 2013
Quad:: szukam
Imię: Grzegorz

Re: Quad do 6000zł

Post autor: mayo68 » wt 29 sty, 2013

Dziękuję za rady, na pewno dysponujecie o wiele większą wiedzą nie ja. Rozglądam się, szukam najlepszego wyjścia dla mnie i mojej kieszeni ;) Znalazłem coś takiego: http://moto.allegro.pl/egl-rush-250-quad-mocny-2-os-atv-eglmotor-eagle-i2960417538.html Co sądzicie o tym? Może ktoś ma dosświadczenie z tą firmą. Nowy to nowy, ale jeżeli mam kupić i kupić sobie kłopot... Skłaniam się ku firmowemu modelowi, ale jak pisałem wcześniej, rozglądam się...

Awatar użytkownika
Marines
Moderator
Posty: 584
Rejestracja: pt 08 lip, 2011
Quad:: Czerwony...
Imię: Marcin
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: Quad do 6000zł

Post autor: Marines » wt 29 sty, 2013

Kategorycznie nie! Chińskie i problematyczne. Nie kieruj się w tym przedziale cenowym, tym, że quad jest nowy, bo nowy = chiński i niedopracowany. EGL to jeden z lepszych chińczyków , ale nie wart takiej ceny. Eagle 350 miał ciekawsze silniki, jednak nie ma do nich części.
"Są rzeczy, które trzeba zrobić i robi się je, ale nigdy o nich nie mówi. Nie próbuje się ich usprawiedliwiać. Są nie do usprawiedliwienia. Po prostu się je robi. A potem zapomina."
NAPRAWIAM QUADY I MOTOROWERY - BYDGOSZCZ I OKOLICE

jaclub
Posty: 2
Rejestracja: sob 09 lut, 2013
Quad:: na etapie kupna
Imię: Jacek

Re: Quad do 6000zł

Post autor: jaclub » sob 09 lut, 2013

Witam, mam zamiar kupić nowego quada do 80000, pytanie jakiego wybrać na pewno wolałbym nowego, jaka skrzynia lepsza manual czy automat? Co sądzicie o firmie ATV Sweden?, czy pojemność 250 i moc 16km, wystarczy?, na niezbyt trudne tereny?
http://moto.allegro.pl/egl-farmer-250-q ... 27019.html

proszę o sugestie

Awatar użytkownika
Marines
Moderator
Posty: 584
Rejestracja: pt 08 lip, 2011
Quad:: Czerwony...
Imię: Marcin
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: Quad do 6000zł

Post autor: Marines » sob 09 lut, 2013

Do 80000 to kupisz dobrze doposażonego Canama Renegade :D
A do 8000 nie ma sensu kupować nic nowego, bo to awaryjne, małe chińczyki.
http://allegro.pl/listing.php/search?category=4079&change_view=1&order=p&sg=0&string=lucky+star
Tu masz kilka ciekawych propozycji, Lucky Star to fajna maszyna na początek. Strzeż się chińczyków, używanego eage dostaniesz za 3000zł.
"Są rzeczy, które trzeba zrobić i robi się je, ale nigdy o nich nie mówi. Nie próbuje się ich usprawiedliwiać. Są nie do usprawiedliwienia. Po prostu się je robi. A potem zapomina."
NAPRAWIAM QUADY I MOTOROWERY - BYDGOSZCZ I OKOLICE

jaclub
Posty: 2
Rejestracja: sob 09 lut, 2013
Quad:: na etapie kupna
Imię: Jacek

Re: Quad do 6000zł

Post autor: jaclub » ndz 10 lut, 2013

dziękuję za cenne informacje

qxqxkonradqxqx
Posty: 13
Rejestracja: śr 06 mar, 2013
Quad:: brak
Imię: jan

Re: Quad do 6000zł

Post autor: qxqxkonradqxqx » śr 06 mar, 2013

Cześć chce kupic quada do 6tys. zl mam 23 lata i tak mysle nad EGL SPORT 250 / Eglmotor LYDA203E-1

http://moto.allegro.pl/eglmotor-250-sport-i3053665088.html

warto? co radzicie na poczatek? jestem zielony w tych sprawach

qxqxkonradqxqx
Posty: 13
Rejestracja: śr 06 mar, 2013
Quad:: brak
Imię: jan

Re: Quad do 6000zł

Post autor: qxqxkonradqxqx » śr 06 mar, 2013

cd. interesuje mnie jazda po łatwym terenie i drogach

Awatar użytkownika
Ikar
Posty: 2449
Rejestracja: śr 10 paź, 2012
Quad:: Honda xxc
Imię: Artur

Re: Quad do 6000zł

Post autor: Ikar » śr 06 mar, 2013

Nie warto. Skarbonka pod względem awaryjności. Szukaj Lucky stara, ewentualnie jeśli nie zależy Ci na rejestracji to polecam

Na szuter i lajtowy teren quad idealny.
Ozo Drapers Squad

ODPOWIEDZ

Wróć do „Jakiego quada wybrać...”