Latanko w Śniegu 27,01,13r.

Tu możesz zobaczyć jak bawi się DIABLO TEAM ZGIERZ
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
DIABLO_W
DIABLO TEAM ZGIERZ
Posty: 1539
Rejestracja: sob 23 maja, 2009
Quad:: CF MOTO 1000 OVERLAND,CF MOTO 1000 ,CF MOTO 850. CAN-AM 1000XTP & CF MOTO X8 EPS ,ACCESS 700EFI , CECTEK 500EFI I CF MOTO500
Imię: Andrzej
Lokalizacja: Gdzieś w centrum

Latanko w Śniegu 27,01,13r.

Post autor: DIABLO_W » ndz 27 sty, 2013

Siema
Dziś troszeczkę żeśmy polatali :)
w składzie :
Ja , Bochen i Piotrek
Chłopaki przyjechali do mnie na 10-tą i obraliśmy kierunek Łęczyca , oczywiście na kreskę 8) małe przeprawy były ale bez problemowo poszły :mrgreen: dotarliśmy i potem kierujemy się w stronę Zgierza po drodze obiadek 8) lecimy dalej oczywiście też na kreskę i po drodze podjeżdżamy pod taki nasyp coś w stylu kolejowego lecz mniejszy nieco i mnie zniosło jadąc jako pierwszy poszedłem trawersem w dół z powrotem i aż się dziwię iż gad się nie przewrócił :roll: i dalej dotarliśmy do Sokolnik tam między działkami do Rosanowa i dalej już do celu :mrgreen: podjechaliśmy na stację aby obmyć gady z śniegu bo oblepione całe były :| jazda w głębokim śniegu , okazuje iż jest go wszędzie no nic myjemy kasa wrzucona a tu ciśnienie takie że ja chyba większe mam jak sikam :myśli: no nic 5 zyla poszło moment i prawie nic nie umyte :twisted: olewamy dalsze mycie i lecimy w stronę domów :mrgreen: chłopaki odprowadzili mnie kawałek i potem już każdy w swoją stronę :) km zrobiliśmy prawie 130km :mrgreen:
DIABLO TEAM ZGIERZ & ATV SWEDEN :) https://www.facebook.com/pages/CF-MOTO-Polska/833411190006502?fref=ts

Awatar użytkownika
Pingwin Legnica
PingwinSquad
Posty: 1891
Rejestracja: pn 17 lis, 2008
Quad:: osiołek :)
Imię: Daniel
Lokalizacja: Legnica dolnośląskie
Kontakt:

Re: Latanko w Śniegu 27,01,13r.

Post autor: Pingwin Legnica » ndz 27 sty, 2013

pogoda dzisiaj była wyśmienita...
www.pingwinsquad.pl
www.pingwin.com.pl

Rumunia, Albania, Korsyka, Islandia, Czarnogóra, Chiny, Tadzykistan, Kirgistan, Uzbekistan, Kazachstan, Rosja, Białoruś

w trakcie szukania nowego kierunku...

Awatar użytkownika
DIABLO_W
DIABLO TEAM ZGIERZ
Posty: 1539
Rejestracja: sob 23 maja, 2009
Quad:: CF MOTO 1000 OVERLAND,CF MOTO 1000 ,CF MOTO 850. CAN-AM 1000XTP & CF MOTO X8 EPS ,ACCESS 700EFI , CECTEK 500EFI I CF MOTO500
Imię: Andrzej
Lokalizacja: Gdzieś w centrum

Re: Latanko w Śniegu 27,01,13r.

Post autor: DIABLO_W » ndz 27 sty, 2013

No była u nas dość dobra, jedynie słoneczka brakowało :)
DIABLO TEAM ZGIERZ & ATV SWEDEN :) https://www.facebook.com/pages/CF-MOTO-Polska/833411190006502?fref=ts

Awatar użytkownika
Pingwin Legnica
PingwinSquad
Posty: 1891
Rejestracja: pn 17 lis, 2008
Quad:: osiołek :)
Imię: Daniel
Lokalizacja: Legnica dolnośląskie
Kontakt:

Re: Latanko w Śniegu 27,01,13r.

Post autor: Pingwin Legnica » ndz 27 sty, 2013

u nas cały dzień słonecznie ale służbę miałem z młodym w domu :)

zatem pozostaje mi zazdrość :)
www.pingwinsquad.pl
www.pingwin.com.pl

Rumunia, Albania, Korsyka, Islandia, Czarnogóra, Chiny, Tadzykistan, Kirgistan, Uzbekistan, Kazachstan, Rosja, Białoruś

w trakcie szukania nowego kierunku...

Awatar użytkownika
Ikar
Posty: 2449
Rejestracja: śr 10 paź, 2012
Quad:: Honda xxc
Imię: Artur

Re: Latanko w Śniegu 27,01,13r.

Post autor: Ikar » ndz 27 sty, 2013

No my też trochę poupalaliśmy, przebiliśmy się na Ignacew ledwo, bo ledwo, ale dało radę. Tam pokręciliśmy się ze 3 godzinki, po drodze to z sytuacji alarmowych jedna - na trawersie X8 do Bzury prawie wskoczyło i to w to miejsce w którym jest bardzo głęboko, dodatkowo rolka na Ignacewie kolegi więc trochę zabawy było. Okazuje się, że jednak ośką w zimę bardzo ciężko śmigać :D Z Ozo na Ignacew jechaliśmy 45 minut :)
Ozo Drapers Squad

ODPOWIEDZ

Wróć do „Relacje z działań DIABLO TEAM ZGIERZ”