Wrocław poligon

Ustawki, wypady, quadowanie i wszystkie nieformalne spotkania quadowe - informuj, szukaj, zapraszaj, zamieszczaj relacje i zdjęcia...
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
LEJEK
Posty: 708
Rejestracja: ndz 16 gru, 2012
Quad:: G700 2014 EPS WTHC ZIELONA
Imię: Tomek
Lokalizacja: Wrocław

Re: Wrocław poligon

Post autor: LEJEK » wt 25 gru, 2012

Mam trasę na Ślęzę tylko off - road.....ale z Pietrzykowic, bo tam stoi moja maszyna.... która też nie jest zarejstrowna, kawałeczek na samym początki, jakieś 1.5 km trzeba przez asfalt nad autobaną..... ale chętnie wybiorę się na Mietków i Jaroszów...... tam jeszcze nie byłem......

Na Ślęzy zawsze jest tłoczno, kwestia wyboru drogi, mam fajne mapy tej górki z każdą ścieżką ,a poza tym na samą górę nigdy się nie wjeżdża...... latamy w kółko po trawersach.....
Tomek- LEJEK - LTD 2014, Atomowa INTEGRACJA 1+2, W.I.L. Albania Adwenture 2014, Lejkowa Ekspedycja ADRIA 2015, ciekawe plany na 2016......

Awatar użytkownika
Rad44
Posty: 9
Rejestracja: czw 22 lis, 2012
Quad:: Rincon 650
Imię: Radek
Lokalizacja: Wrocław

Re: Wrocław poligon

Post autor: Rad44 » wt 25 gru, 2012

Witaj Tomek
Jak dla mnie to Mietków jest ok, mogę dolecieć miskiem z oporowa chyba że można gdzieś tam porzucić busa.

Awatar użytkownika
LEJEK
Posty: 708
Rejestracja: ndz 16 gru, 2012
Quad:: G700 2014 EPS WTHC ZIELONA
Imię: Tomek
Lokalizacja: Wrocław

Re: Wrocław poligon

Post autor: LEJEK » wt 25 gru, 2012

a masz jakiegoś traka na Mietków.. ? Jak coś to busa można porzucić w Pietrzykowicach na terenie firmy (pod zamknięciem i okiem portiera) ale czy znasz trasę na Mietków ???
Ja mam jakąś narysowaną z Pietrzykowic, ale nigdy jej nie wypróbowałem....
Tomek- LEJEK - LTD 2014, Atomowa INTEGRACJA 1+2, W.I.L. Albania Adwenture 2014, Lejkowa Ekspedycja ADRIA 2015, ciekawe plany na 2016......

Awatar użytkownika
kuba330
Posty: 64
Rejestracja: sob 27 paź, 2012
Quad:: yamaha grizzly 660
Imię: Kuba

Re: Wrocław poligon

Post autor: kuba330 » śr 26 gru, 2012

my z koleii prawie zawsze startujemy z kostomłotów, mamy tutaj nie zbyt dużą ale za to sympatyczną grupe quadowców w której skład wchodzą 3 grizzly 1 kawasaki bf oraz can-am outlander, staramy się przynajmniej raz na dwa tygodnie zrobić jakąś dłuższą traske, tak wiec albo ładujemy maszyny na lawety albo robimy okoliczne tereny ale z taki dalszym wypuszczeniem...okolice mietkowa, dalej slęża tereny dobrze znane, w drugą strone w kierunku lubiąża i jej okolic tereny dosyć dobrze znane a jak coś nie jest znane to lecimy na azymut i szukamy coś nowego...tak że chłopaki w zależnośći od pogody i chęci, możecie do nas dolecieć busem, zaparkować auto w bezpiecznym miejscu i lecimy albo na slęże zachaczając tylko o mietków aby wyrobić się czasowo i posmigać po slęzy albo lecimy na mietków, na spokojnie objeżdżamy go plażą do okoła, przeprawiamy się przez rzeke, zachaczamy o okoliczne lasy plus piaskownia z całkiem ciekawymi podjazdami...co myślicie?

Awatar użytkownika
LEJEK
Posty: 708
Rejestracja: ndz 16 gru, 2012
Quad:: G700 2014 EPS WTHC ZIELONA
Imię: Tomek
Lokalizacja: Wrocław

Re: Wrocław poligon

Post autor: LEJEK » śr 26 gru, 2012

Rad44 myślę, że możemy się do chłopaków przyłączyć.....tak będzie najlepiej..... ja tam za dużo po terenach nie latałem, przynajmniej coś nowego zobaczę, a chłopaki z chęcią nas oprowadzą po znanych sobie trasach...... plan Mietkowa i Ślęzy bardzo mi się podoba, nawet myślę, że trochę za dużo..... ale jak będzie ładna pogoda to czemu nie..... Ja nie mam problemu gdzieś się ruszyć, pakuję gada na przyczepę i lecę. Dobrze by było żeby z autem i przyczepą gdzieś się przytulić....... Kuba wymyślisz coś??
Tomek- LEJEK - LTD 2014, Atomowa INTEGRACJA 1+2, W.I.L. Albania Adwenture 2014, Lejkowa Ekspedycja ADRIA 2015, ciekawe plany na 2016......

Awatar użytkownika
LEJEK
Posty: 708
Rejestracja: ndz 16 gru, 2012
Quad:: G700 2014 EPS WTHC ZIELONA
Imię: Tomek
Lokalizacja: Wrocław

Re: Wrocław poligon

Post autor: LEJEK » śr 26 gru, 2012

a tak w ogóle to jak się umawiamy... na niedzielę czy sobotę.... ?? Mi w sumie obojętne..... dopasuję się do większości....
Tomek- LEJEK - LTD 2014, Atomowa INTEGRACJA 1+2, W.I.L. Albania Adwenture 2014, Lejkowa Ekspedycja ADRIA 2015, ciekawe plany na 2016......

Awatar użytkownika
LEJEK
Posty: 708
Rejestracja: ndz 16 gru, 2012
Quad:: G700 2014 EPS WTHC ZIELONA
Imię: Tomek
Lokalizacja: Wrocław

Re: Wrocław poligon

Post autor: LEJEK » śr 26 gru, 2012

kuba330 !!
- już jest nas dwóch chętnych na ten Mietków i okolice... czyli 2 (Grizzly) + 5. Ojjj, robi się wesoło.... :-)
Tomek- LEJEK - LTD 2014, Atomowa INTEGRACJA 1+2, W.I.L. Albania Adwenture 2014, Lejkowa Ekspedycja ADRIA 2015, ciekawe plany na 2016......

Awatar użytkownika
kuba330
Posty: 64
Rejestracja: sob 27 paź, 2012
Quad:: yamaha grizzly 660
Imię: Kuba

Re: Wrocław poligon

Post autor: kuba330 » śr 26 gru, 2012

mi osobiście dużo bardziej pasowałaby sobota, w niedziele jestem ograniczony czasowo a w sobote moge na spokojnie kilka godzinek polatać...jesli chodzi o bezpieczny postój dla aut nie ma żadnego problemu, co do frekwencji zobaczymy, z naszej lokalnej ekipy napewno przestój robi sobie can am bo po ostatniej wyprawie zachorował na niewyleczalną chorobe, czeka na przeszczep serca, ale mysle że na kolejną wycieczke juz z nami pojedzie...fajnie, że to forum daje możliwość poznawania się i organizowania ustawek, na wiosne trzeba pomyśleć o jakieś kilku dniowej wyprawie...

Awatar użytkownika
LEJEK
Posty: 708
Rejestracja: ndz 16 gru, 2012
Quad:: G700 2014 EPS WTHC ZIELONA
Imię: Tomek
Lokalizacja: Wrocław

Re: Wrocław poligon

Post autor: LEJEK » śr 26 gru, 2012

o kurde, teraz to mnie zabiłeś Kuba...... "kilkudniowej" powiedziałeś, czy ja dobrze słyszałem...tzn przeczytałem ;-)...... mam 35 lat, a oczka mi się zaświeciły jak bym miał 15.....
Ja bardzo chętnie bym się wybrał na jakiś kilkudniowy wyjazd, ale trochę problem z czasem...... tzn czas jest, ale już mam zaplanowany rajd w Drawsku (MT-Rally) i w Żaganiu (GER) na wiosnę, obawiam się, że kolejnego kilkudniowego wyjazdu moja żona nie przeżyje, choć nie jedno już przeżywała, więc nie wykluczone..... ;-)


Co do ustawki w sobotę, to ja z chęcią.....

..... pytanie do Rad44, czy mu pasuje..... ?? - bo z nim też się ustawiałem..... ale postanowiliśmy przyłączyć się do Was....
Tomek- LEJEK - LTD 2014, Atomowa INTEGRACJA 1+2, W.I.L. Albania Adwenture 2014, Lejkowa Ekspedycja ADRIA 2015, ciekawe plany na 2016......

Awatar użytkownika
LEJEK
Posty: 708
Rejestracja: ndz 16 gru, 2012
Quad:: G700 2014 EPS WTHC ZIELONA
Imię: Tomek
Lokalizacja: Wrocław

Re: Wrocław poligon

Post autor: LEJEK » śr 26 gru, 2012

Kuba, pozwolisz że zapytam.
W jakim przedziale wiekowym jest wasza grupa ??
Tomek- LEJEK - LTD 2014, Atomowa INTEGRACJA 1+2, W.I.L. Albania Adwenture 2014, Lejkowa Ekspedycja ADRIA 2015, ciekawe plany na 2016......

ODPOWIEDZ

Wróć do „Ustawki quadowe”