Quad za 5000 - 6000 zł

Co kupić, na co wymienić, jaki najlepszy na początek...
ODPOWIEDZ
Toffik90
Posty: 2
Rejestracja: ndz 03 cze, 2012
Imię: Adrian

Re: Quad do 6000zł

Post autor: Toffik90 » śr 06 cze, 2012

Witam. Szukam quada do 6000 tys zl maszyna używana pojemność min 250. najlepiej 4x4 chociaż niekoniecznie. Interesuje mnie Yamaha lub Kawasaki raczej chińskie odpadają, quad ma służyć do jazdy po leśnych bezdrożach a także to pomocy przy domu ( naciąganie przyczepki, a w zimie pchanie pługu ).
Jestem nowicjuszem dopiero co zaczynam zabawę mam 22 lata, 185 wzrostu i 85kg wagi. O i najważniejsze maszyna ma być mało awaryjna :) Podajcie aktualne propozycje.

Monsa
Posty: 6
Rejestracja: pn 02 lip, 2012

Re: Quad do 6000zł

Post autor: Monsa » pn 02 lip, 2012

Witam jet to mój pierwszy post więc siemka wszystkim jak myślicie do 6 kawałków kupie kilkuletnią yamaszke raptor 250. To będzie mój pierwszy quad. Dodam że mam niecałe 14 lat i 170cm wzrostu.

Skipi
Posty: 11
Rejestracja: sob 16 kwie, 2011
Imię: Filip
Lokalizacja: Bialystok

Re: Quad do 6000zł

Post autor: Skipi » pn 23 lip, 2012

Wystarczy wejść na allegro lub otomoto i samemu się rozejrzeć :)

mistrzunio1997
Posty: 11
Rejestracja: czw 16 sie, 2012
Quad:: hummer bmw 125
Imię: Hubert
Lokalizacja: Jeruzal

Re: Quad do 6000zł

Post autor: mistrzunio1997 » sob 18 sie, 2012

Za 10.000zł można kupić tak jak ja też chcę kupić Kymco mxu 150 :) Pozdro...

Przezdziu
Posty: 1
Rejestracja: wt 21 sie, 2012
Imię: Michał

Re: Quad do 6000zł

Post autor: Przezdziu » śr 22 sie, 2012

Witam, jestem nowym użytkownikiem i podłączam się do tematu. Chciałbym zakupić sobie mojego pierwszego quada, ale kompletnie się na tym nie znam (byłem bliski zakupu bashana 250 ale poczytałem że chinole to zło i odpuściłem sobie). Quad służył by do jazdy zarówno po drogach (chciałbym żeby był w miare zrywny i szybki) jak i do poszalenia w terenie (nie mówię tu o o jakimś bardzo ciężkim terenie raczej chodzi mi o jakieś lekkie pagórki trochę piasku i polne lub leśne drogi). Potrzebował bym żeby quadzik miał homologację na 2 osoby (koniecznie bo żonka chce ze mną sobie śmigać). Spalanie nie ma dla mnie aż tak dużego znaczenia ale fajnie jakby to nie było 12 l/100km :P. Oczywiście wchodzą w grę używane i w sumie chyba tylko takie bo wolał bym kupić coś starszego ale lepszej marki. Myślę przeznaczyć na to ok 6 tys. Proszę mi coś poradzić:) z góry dzięki :)

Takim moim typem jest Access Lucky star 300. I tu pytanie czy ten model jest wygodny dla 2 osób? jeździł ktoś na nim w 2 osoby? i jak z mocą starcza żeby 2 osoby (w sumie jakies 130kg) dało rade pojeździć sobie spokojnie bez żyłowania silnika?

ma-wi
Posty: 45
Rejestracja: pn 06 sie, 2012
Quad:: Był LS-250,jest KFX 700
Imię: Maciek

Re: Quad do 6000zł

Post autor: ma-wi » pt 31 sie, 2012

Przezdziu,mialem wczesniej lucka250,przez dwa lata uzytkowania padl mi jedynie regulator napiecia,spalanie to jakies 7 litrow przy ostrej jezdzie.Spokojnie poradzi sobie z dwiema osobami,jest duzy i stabilny,wedlug mnie godny polecenia

KwAs36
Posty: 17
Rejestracja: ndz 02 wrz, 2012
Quad:: szukam Yamahy Raptora 350 :-)
Imię: Michał
Lokalizacja: Bełchatów

Re: Quad do 6000zł

Post autor: KwAs36 » ndz 02 wrz, 2012

Heja.
Jeździłem niedawno na jakimś chińczyku 150cm3 z synkiem. Fajnie się śmigało,ale wszystko dzwoniło w tym quadziku. Czytałem początek i koniec tego topicu i chciałbym uskładać te minimum 8000zł do markowego używanego quada. Jak na razie oglądam sobie Suzuki LT-Z 400 na Youtubie, Yamahę YFZ 450, ale nie wiem na to się napalać:D Mam 186cm wzrostu, 36 lat;), 96kg wagi..choć może zacznę z tym ostatnim walczyć..:D Na co zwracać uwagę przy zakupie..choć jeszcze odległa to sprawa..?
Myślałem że wygodnie byłoby mieć skrzynię biegów chociaż automatyczną...a może jednak nie??? ;p Jaką pojemność i moc żeby życ..?
Poza tym mało się znam na budowie quadów i jeśli byście dysponowali czymś for me..do zdobycia jakiejkolwiek ogólnej wiedzy-byłoby nice.

Na razie to tyle.

Awatar użytkownika
Chochol
Posty: 80
Rejestracja: pt 03 wrz, 2010
Quad:: POLARIS
Imię: Michal
Lokalizacja: Ruda Śląska
Kontakt:

Re: Quad do 6000zł

Post autor: Chochol » pt 14 gru, 2012

Odgrzejemy troche kotleta.

Obejzałem własnie filmik na youtube ukazujący jazdę na Big Bear - co potrafi quad do 6000zł, bo za tyle takiego można już kupić :)

Zapraszam do oglądania

https://www.youtube.com/watch?v=X4EGFQS-4Bo

Awatar użytkownika
Panther
Posty: 293
Rejestracja: śr 24 wrz, 2008
Quad:: Yamaha Grizzly 660
Imię: Łukasz
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: Quad do 6000zł

Post autor: Panther » sob 15 gru, 2012

Polecam Polarisa Predatora 500, jak dobrze poszukasz i sie potargujesz to przy minimalnie wiekszym budzecie kupisz takowego. Mocny sprzet, awaryjny jak kazdy tzn jak dbasz tak masz. Ja mialem takiego gada i nie moge narzekac na niego.
Pozdrawiam - Łukasz

mayo68
Posty: 5
Rejestracja: pn 28 sty, 2013
Quad:: szukam
Imię: Grzegorz

Re: Quad do 6000zł

Post autor: mayo68 » pn 28 sty, 2013

Witam wszystkich.
Jestem zupełnym świeżakiem, więc wybaczcie mi mój laicyzm w temacie. Szukam dla siebie jakiegoś fajnego quada. Mam 45 lat, nie planuję co prawda jazdy wyczynowej, ani po zbyt ciężkim terenie, ale miło by było, żeby mój przyszły quad miał zapas mocy. Co sądzicie o tym:http://moto.allegro.pl/quad-kymco-mxu-250-jak-yamaha-suzuki-honda-okazja-i2981858653.html Bardzo liczę na opinie i pomoc

ODPOWIEDZ

Wróć do „Jakiego quada wybrać...”