Wyjazd na Warmiński Rajd Przeprawowy :)

Tu możesz zobaczyć jak bawi się DIABLO TEAM ZGIERZ
ODPOWIEDZ
FARMER
Posty: 13
Rejestracja: czw 19 kwie, 2012
Quad:: Kawasaki KVF BRUTE FORCE 750
Imię: PRZEMEK

Re: Wyjazd na Warmiński Rajd Przeprawowy :)

Post autor: FARMER » pn 23 kwie, 2012

Polarisem 850 w camo jak sie spotkamy to ci opowiem szczegoły.

FARMER
Posty: 13
Rejestracja: czw 19 kwie, 2012
Quad:: Kawasaki KVF BRUTE FORCE 750
Imię: PRZEMEK

Re: Wyjazd na Warmiński Rajd Przeprawowy :)

Post autor: FARMER » pn 23 kwie, 2012

Jego kumpel leciał Grizzlakiem

Ogolnie powiedział (tez dobrze dopi......)

Awatar użytkownika
DIABLO_W
DIABLO TEAM ZGIERZ
Posty: 1539
Rejestracja: sob 23 maja, 2009
Quad:: CF MOTO 1000 OVERLAND,CF MOTO 1000 ,CF MOTO 850. CAN-AM 1000XTP & CF MOTO X8 EPS ,ACCESS 700EFI , CECTEK 500EFI I CF MOTO500
Imię: Andrzej
Lokalizacja: Gdzieś w centrum

Re: Wyjazd na Warmiński Rajd Przeprawowy :)

Post autor: DIABLO_W » pn 23 kwie, 2012

KOLEDZY ZOSTAŁ JUŻ OGŁOSZONY NOWY RAJDZIK
TUTAJ PARĘ SŁÓW PODZIĘKOWAŃ OD ORGANIZATORA
Witam wszystkich serdecznie raz jeszcze. Na wstępie chciałbym podziękować Wam uczestnikom imprezy że tak licznie przybyliście. Chciałbym również podziękować bardzo serdecznie Burmistrzowi Miasta i Gminy Młynary, jego pracownikom za zgody i pomoc w organizacji imprezy Panie Burmistrzu dziękuję. Podziękowania należą się również Strażakom Ochotniczej Straży Pożarnej w Młynarach za dzielną walkę z błotem na asfalcie przy wyjeżdzie z prologu. Dziękuję również właścicielom terenów na których były umiejscowione próby. Dziękuję sponsorowi tytularnemu Firmie DRAGON WINCH z Krakowa za wspaniałe nagrody które ufundowali, firmie Auto-Postek z Elbląga, patronom medialnym Magazyn 4x4, Pomerania24, TVP Olsztyn, Polskiemu Stowarzyszeniu Off-Road i wielu innym osobom bez których impreza by tak wspaniale nie wyglądała jak ją opisujecie, raz jeszcze wszystkim DZIĘKUJĘ.
Jeśli chodzi o uwagi o których piszecie:
Za długi odcinek asfaltowy - no cóż wkoło park krajobrazowy, rozpoczął się okres lęgowy ptaszków i mimo najszczerszych chęci nie dało się inaczej.
Opony – to kolejny problem jak podzielić samochody te z małymi kołami i wyciągarkami mechanicznymi, te z małymi kołami i elektrykami, te z dużymi kołami i mechanikami, kto ma łatwiej kto trudniej nie wiem. Klasy pewnie zostaną chyba że będzie więcej załóg to podzielimy klasę extrim. Do kolejnej edycji trochę czasu zostało pewnie coś wymyślimy.
Jazda pod prąd sprawa dyskusyjna gdy nie ma ciągłych wytaśmowań, ale nikt mi nie zarzuci że wjazd na odcinek od tyłu jak to miało miejsce na żwirowni w Błudowie to nie jazda pod prąd, albo wjechanie na górę i odjechanie od taśm kierunkowych o dwie szerokości pojazdu, a potem zjechanie tyłem do pieczątki i z powrotem na górę bo tak łatwiej to nie jazda pod prąd, za to powinna być dyskwalifikacja, a tłumaczenie że ja pojechałem bo inni tak jechali jakoś do mnie nie trafia. Każdy ma swojego roadbooka i powinien się tego trzymać. Uważam że to jest impreza na którą przyjeżdżacie się pobawić i oderwać od codzienności i tak powinna być traktowana. Myślę że zwrócenie uwagi koledze który gra nie czysto nawet gdy organizator tego nie widzi nie jest żadną ujmą.
Kolejna sprawa to przyśpieszyć rozdanie naród bo przecież już w nocy skończyliśmy – zjechaliście z trasy tylko nie z kompletem pieczątek, więc był czas żeby w niedzielę rano wsiąść na quada i pojechać na odcinek dokończyć trasę i dorobić pieczątki. Trasa jest tak układana i obliczany przejazd aby tego czasu nie zabrakło i nie zostało za dużo dla „środka” stawki.
Wyjazd przed rozdaniem nagród – Ja rozumiem że się spieszycie do domu, ale prosiłbym o trochę szacunku dla sponsorów Burmistrzów i nas organizatorów, bo to dla Was te imprezy są tworzone.
Było wiele rolek w klasie quad no cóż panowie Wasze umiejętności rosną poziom trudności trasy też rośnie, ale te dłuższe taśmy zabezpieczające by się nieraz przydały.
Pastwisko z końmi – Dziękuję za wyrozumiałość właściciel terenu wyjechał i zapomniał przekazać aby tam zwierząt nie wypuszczano no cóż zdarza się ale konie nie uciekły.
Pogoda, mgła – no cóż na nią nie mam wpływu ale jest to element który utrudnia albo ułatwia zadanie.
Starczy tego marudzenia i tłumaczenia więcej grzechów nie pamiętam na kolejna imprezę która odbędzie się w dniach 13-15.07.2012r z bazą „W DOMU RYBAKA” w Nowej Pasłęce już teraz serdecznie zapraszam. Myślę że nie będziecie żałować. Już się można zapisywać. Pozdrawiam Włodek.
TUTAJ WYSYŁAMY ZGŁOSZENIA :)
http://www.euro-bis.pl/page1.php
A TUTAJ ROBIMY REZERWACJĘ ZAKWATEROWANIA :)
http://www.domrybaka.com/?page_id=74
Pozdrawiam i zachęcam was do spróbowania czegoś innego niż ganianie w koło komina .
Jeszcze zastanawiamy się nad tą imprezą wraz z kolegą Mariuszem
info z emeil o tej imprezie :)
Andrzej na dole masz wszystko jak coś jest niejasne to dzwoń.

TERMIN : 11-13 maja

MIEJSCE: Ośrodek Wypoczynkowy NATURA PAR -Tyskowa - Radziejowa - Stężnica / Bieszczady / Miejsce znane i lubiane. Piękne widoki i Bieszczadzka wolność. Niektórzy z nas będą tam z rodzinami co stawia to miejsce w czubie pod względem atrakcyjności . Generalnie miło i miło .......


NOCLEGI: hotel, pokoje 2/3 - osobowe z łazienkami, TV-sat

CHARAKTER SPOTKANIA: Impreza ma charakter kameralny, skierowana do osób chcących doszkolić swoje umiejętności w jeździe pojazdami ATV oraz dla tych którzy wiedzą do czego służą ich rumaki, ale w miłych okolicznościach przyrody chcą spędzić czas z przyjaciół ze środowiska 4x4 .Założenie jest proste, bez ciśnieniowo z przyjaciółmi, rodzinami, dziewczynami spotkać się w Bieszczadach i przy okazji pojeździć Gospodarzem imprezy jest ośrodek w Bieszczadach z własnym prywatnym terenem i tylko po takim będziemy się poruszać ( 1000 hektarów )
UWAGA NOWOŚĆ - TURYSTYCZNA TRASA OBJAZDOWA PO BIESZCZADACH !!!- długość około 100 km w tym około 15 % asfaltu . TYLKO DLA POJAZDÓW ZAREJESTROWANYCH . Dużo ciekawych i atrakcyjny turystycznie miejsc . Trasa szutrowo-terenowa !!!

Nie idziemy na ilość w związku z tym jak zawsze będzie nas mało ! ! ! - ilość miejsc ograniczona

PROGRAM:

Piątek 11.05.2012
-15:00 otwarte biuro zlotu ( kwaterowanie, karty zgłoszenia, karty drogowe)
-20:00 - kolacja
-21:00 -dla chętnych nocna zrywka

Sobota 12.05.2012
08:00 - 10:00 śniadanie
10:00 - trasa otwarta pieczątki w klasie EX – mocniejsze i DR – drogowe ( na trakcji bez ryzyka ), wayponty
10:30 - program otwarty a w nim
- przejażdżka bryczką po okolicy w tym dla osób towarzyszących i dzieci
- oprowadzanki konne
14:00 – 15:00 catering zewnętrzny ( ciepła strawa, kiełbaska z patyka i herbatka )
20:00 – Bieszczadzka biesiada z piwem i muzyką ( na miejscu ) , zakończenie

Niedziela 13.05.2012
08:00 – 10:00 – śniadanie
Dla chętnych teren otwarty ……………

EFEKTOWNIE
WŚRÓD PRZYJACIÓŁ
U NAS JEST WSZYSTKO


WYPOSAŻENIE :

-Telefon komórkowy
-GPS ( w grupie )



W CENIE :

Głównie miła atmosfera i luźna forma towarzyskiej jazdy w różnorodnym i atrakcyjnym terenie. W cenie wpisowego zawarte jest wszystko z programu z wyżywieniem i zakwaterowaniem włącznie. Dla dorosłych uczestników quadami koszulki zlotu i " bieszczadzki dyplomik ".

Koszty:
500 uczestnik dorosły z Qadem
250 osoba towarzysząca bez quada
Dzieci od 3 do 13 lat - 50 % na całości jak osoba towarzysząca
Dzieci do lat 3 - GRATIS

Zadatek 200 pln od uczestnika z quadem, osoba towarzysząca 50 pln

zgłoszenia na :
info@atvbieszczady.pl
http://www.atvbieszczady.pl
Do zobaczyska koledzy :)
DIABLO TEAM ZGIERZ & ATV SWEDEN :) https://www.facebook.com/pages/CF-MOTO-Polska/833411190006502?fref=ts

FARMER
Posty: 13
Rejestracja: czw 19 kwie, 2012
Quad:: Kawasaki KVF BRUTE FORCE 750
Imię: PRZEMEK

Re: Wyjazd na Warmiński Rajd Przeprawowy :)

Post autor: FARMER » pn 23 kwie, 2012

suuper

Awatar użytkownika
DIABLO_W
DIABLO TEAM ZGIERZ
Posty: 1539
Rejestracja: sob 23 maja, 2009
Quad:: CF MOTO 1000 OVERLAND,CF MOTO 1000 ,CF MOTO 850. CAN-AM 1000XTP & CF MOTO X8 EPS ,ACCESS 700EFI , CECTEK 500EFI I CF MOTO500
Imię: Andrzej
Lokalizacja: Gdzieś w centrum

Re: Wyjazd na Warmiński Rajd Przeprawowy :)

Post autor: DIABLO_W » śr 25 kwie, 2012

Panowie zapisy na rajd Warmiński ruszyły jak ktoś jest chętny to niech się spieszy :)
AAAAAAA ja i Mariusz ruszamy na te Bieszczady tylko jeszcze trwa decyzja czy z żonkami czy bez ? ;)
DIABLO TEAM ZGIERZ & ATV SWEDEN :) https://www.facebook.com/pages/CF-MOTO-Polska/833411190006502?fref=ts

mlodycbr
Posty: 331
Rejestracja: sob 28 sie, 2010
Quad:: G660
Imię: kamil

Re: Wyjazd na Warmiński Rajd Przeprawowy :)

Post autor: mlodycbr » pn 11 cze, 2012

teraz pora na drugą edycje warmińskiego kto jest chętny wiem że Andrzej i Bochenek są już zapisani może ktoś dołączy jak coś to macie info http://www.euro-bis.pl.
ps. Ja jestem chętny i szukam bratniej duszy

Awatar użytkownika
nitrot
Posty: 77
Rejestracja: pn 14 mar, 2011
Quad:: Grizzly 660
Imię: Tomek
Lokalizacja:

Re: Wyjazd na Warmiński Rajd Przeprawowy :)

Post autor: nitrot » śr 13 cze, 2012

No to ja się też piszę, Kamil link nie działa jak znajdę gdzie są zapisy to wchodzę :)

mlodycbr
Posty: 331
Rejestracja: sob 28 sie, 2010
Quad:: G660
Imię: kamil

Re: Wyjazd na Warmiński Rajd Przeprawowy :)

Post autor: mlodycbr » śr 13 cze, 2012

zapisany :D teraz trzeba jakiś nocleg zorganizować :lol:

Awatar użytkownika
DIABLO_W
DIABLO TEAM ZGIERZ
Posty: 1539
Rejestracja: sob 23 maja, 2009
Quad:: CF MOTO 1000 OVERLAND,CF MOTO 1000 ,CF MOTO 850. CAN-AM 1000XTP & CF MOTO X8 EPS ,ACCESS 700EFI , CECTEK 500EFI I CF MOTO500
Imię: Andrzej
Lokalizacja: Gdzieś w centrum

Re: Wyjazd na Warmiński Rajd Przeprawowy :)

Post autor: DIABLO_W » śr 13 cze, 2012

nocleg dom rubaka w nowej pasłęce macie
DIABLO TEAM ZGIERZ & ATV SWEDEN :) https://www.facebook.com/pages/CF-MOTO-Polska/833411190006502?fref=ts

mlodycbr
Posty: 331
Rejestracja: sob 28 sie, 2010
Quad:: G660
Imię: kamil

Re: Wyjazd na Warmiński Rajd Przeprawowy :)

Post autor: mlodycbr » śr 13 cze, 2012

zarezerwowałeś coś?

ODPOWIEDZ

Wróć do „Relacje z działań DIABLO TEAM ZGIERZ”