kingway 250 jumper

Wasze doświadczenia i pytania związane z chińskimi quadami
ODPOWIEDZ
gasto-m
Posty: 6
Rejestracja: czw 09 sie, 2007

kingway 250 jumper

Post autor: gasto-m » czw 09 sie, 2007

Witam wszystkich.
Wiem ze pewnie powtorze sie w temacie quada kingway lecz chcial bym uslyszec opinie uzytkownikow. Chce kupic tego quada poniewaz dysponuje kwota 700 tys zl. Wiem ze za te pieniadze nie kupie nic markowego. Wiem rowniez ze quad kingway nie jest markowy ale jaka cena taka jakosc. Moje pytanie : Jezeli nie chce tego quada uzywac do bardzo ekstremalnej jazdy lecz do "spokojnych wyjazdow " popoludniu to czy jest szansa ze bedzie mi on sluzyl? Poza tym slyszalem ze glownie pada w nim wachacz tylny. Czy sa rowniez jakies problemy z sercem czyli z silnikiem? Jezeli mozna to prosze o bardziej konkretne odpoiwedzi a nie w stylu " nie kupuj hinczyka bo ble ble " tylko prosze o raczej fachowe wypowiedzi tych ktorzy mieli z tym stycznosc. Z gory wszystkim dziekuje za uwagi i pozdrawiam
gasto-m

Awatar użytkownika
Mickey
Posty: 502
Rejestracja: sob 29 lip, 2006
Lokalizacja: okolice Bydgoszczy
Kontakt:

Post autor: Mickey » czw 09 sie, 2007

700 tys. zl
starczy :wink:
Dawid napisał:
mój kolega ma kingwaya ale 150 i zasłaba kontrukcja cały spawany jest
Pozdrawiam Mikołaj

Awatar użytkownika
Ruszko
Moderator
Posty: 2014
Rejestracja: pt 06 kwie, 2007
Quad:: Suzuki LTR 450 sprzedam
Imię: Bartosz
Lokalizacja: Drezdenko
Kontakt:

Post autor: Ruszko » czw 09 sie, 2007

700 tys zloty ^^ kupisz za to 20(Np. YAMAHA GRIZZLY 700FI-mniej wiecej) pozadnych quadow;d
Udało mi się dojść z niczego do czegoś, wystarczy silna wola, pasja i marzenia, to one motywują mnie do działań.
W życiu nie ma rzeczy niemożliwych, pieniądze są nieważne, liczysz się Ty - sam!
110ccm->SMC 250->LTZ 400->LTR 450->...?...DAKAR!

gasto-m
Posty: 6
Rejestracja: czw 09 sie, 2007

Post autor: gasto-m » czw 09 sie, 2007

Ruszko:
700 tys zloty ^^ kupisz za to 20(Np. YAMAHA GRIZZLY 700FI-mniej wiecej) pozadnych quadow;d


SORKI OCZYWISCIE CHODZI MI O 7 TYS. ZL.
Ostatnio zmieniony sob 11 sie, 2007 przez gasto-m, łącznie zmieniany 1 raz.
gasto-m

Awatar użytkownika
Ruszko
Moderator
Posty: 2014
Rejestracja: pt 06 kwie, 2007
Quad:: Suzuki LTR 450 sprzedam
Imię: Bartosz
Lokalizacja: Drezdenko
Kontakt:

Post autor: Ruszko » pt 10 sie, 2007

dozbieraj do 9 tys kupisz blastera
Udało mi się dojść z niczego do czegoś, wystarczy silna wola, pasja i marzenia, to one motywują mnie do działań.
W życiu nie ma rzeczy niemożliwych, pieniądze są nieważne, liczysz się Ty - sam!
110ccm->SMC 250->LTZ 400->LTR 450->...?...DAKAR!

Awatar użytkownika
bk101
Posty: 8
Rejestracja: pn 14 maja, 2007
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: bk101 » pt 10 sie, 2007

Ale z nie nowymi quadami też trzeba bardzo uważać. Każdy radzi (nie chodzi mi tu o propagowanie chińskich quadów z których niektóre się rozpadają a niektóre nie) kup markowy ale używany np jakąś yamahę, hondę za 9 tys. Tak ale do tego trzeba wziąć pod uwagę konieczności remontów. Prawie nowy quad na allegro, błyszczy śliczny. I żadne nie jeżdżony w terenie :) Wystarczy pooglądać co robią np w USA ze sprzętami na Youtube i można się już zastanawiać czy jest to warte ryzyka. Ale oczywiście z kwotą 7 tysięcy wielu alternatyw nie ma i również kupno nowego chińskiego quada jest bez sensu. Ale tez kupno używanego japończyka to nie wydatek który kończy się w momencie podpisania umowy, ale trzeba wziąć pod uwagę remonty - kosztowne.

Awatar użytkownika
tede74
Administrator
Posty: 1033
Rejestracja: sob 19 maja, 2007
Quad:: Scrambler XP 1000 S
Imię: Tomek
Lokalizacja: Stargard
Kontakt:

Post autor: tede74 » pt 10 sie, 2007

Jeżeli masz kupę kasy i stać cię na wyrzucenie w błoto 7000zł to polecam :wink: . W innym przypadku dozbieraj do np. LS 180 za 12000zł. A wracając do tego co się psuje w Jumperze to łatwiej wymienic co się nie psuje, chociaż i w tym temacie nie wiem co napisać. Np. manetki :mrgreen: . Znając życie, popełnisz również ten bład, jak wielu z nas i sprawisz sobie takie "chińskie cacko". A za miesiąc bedziesz innym nowym na foru odradzał zakupu chinola. Ale jak mówi stare przysłowie pszczół "mądry uczy się na cudzych błędach, głupi na swoich" :twisted: . Pozdrawiam

gasto-m
Posty: 6
Rejestracja: czw 09 sie, 2007

Post autor: gasto-m » sob 11 sie, 2007

tede74:
"mądry uczy się na cudzych błędach, głupi na swoich"

Witam

Na szczescie nie jestem czlowiekiem ktory sie napala i kupuje cos w ciemno. Wielkie dzieki za info i mozesz byc pewny ze wstrzymam sie z zakupem tego "chinskiego cacka".

Pozdrawiam
Ostatnio zmieniony sob 11 sie, 2007 przez gasto-m, łącznie zmieniany 1 raz.
gasto-m

ODPOWIEDZ

Wróć do „Chińskie quady”