jak rozebrać tylny wachacz raptor 700

Wszelkie sprawy związane z eksploatacją, serwisowaniem, silnikiem, elektryką, skrzyniami biegów, przeniesieniem napędu, zawieszeniem, oponami, tuningiem oraz wszelkimi poradami technicznymi...
ODPOWIEDZ
szypowski1
Posty: 72
Rejestracja: wt 12 sty, 2010
Lokalizacja: brzeg

jak rozebrać tylny wachacz raptor 700

Post autor: szypowski1 » czw 27 paź, 2011

witam chcę sprawdzić tylny wachacz w raptorze 700 mam go odkręconego i nie wiem jak go kompletnie rozebrac
popuścilem sruby co ściskaja tuleje i teraz pozostaje albo zdjęcie tarczy albo zębatki w ktorą strone i jak to wybić z wachacza

bardzo proszę o pomoc

Awatar użytkownika
waldik32
Posty: 197
Rejestracja: czw 17 mar, 2011
Quad:: Bombardier DS650 Baja
Imię: Waldi
Lokalizacja: Wołomin

Re: jak rozebrać tylny wachacz raptor 700

Post autor: waldik32 » sob 05 lis, 2011

Nie wiem jak jest w Rapim, ale zwykle na ośce są dwie skontrowane śruby które trzeba odkręcić. Musisz odkręcić śruby i zdjąć to co jest po tej stronie gdzie były śruby - zębatkę lub tarczę

szypowski1
Posty: 72
Rejestracja: wt 12 sty, 2010
Lokalizacja: brzeg

Re: jak rozebrać tylny wachacz raptor 700

Post autor: szypowski1 » pn 07 lis, 2011

tak tylko to trzeba chyba prasa sciagac albo dobrym sciagiem

yfz450se
Posty: 122
Rejestracja: sob 16 paź, 2010
Quad:: yfz 450
Lokalizacja: Warszawa Wesoła

Re: jak rozebrać tylny wachacz raptor 700

Post autor: yfz450se » czw 17 lis, 2011

Tu masz wszystko opisane krok po kroku, co prawda jest to instrukcja zmiany oski w yfz 450 ale budowa wahacza w r700 dużo sie nie różni. Zmieniałem łożyska ośki w jednym i drugim quadzie, nie potrzeba do tego żadnych specjalnych narzędzi. Pamietaj tylko ze jak bedziesz wybijał oske z wahacza to nie wal młotkiem bezposrednio w nią bo rozwalisz gwint. Ja uderzałem przez deske. Ośka wychodzi w strone zębatki.


http://www.atvrideronline.com/tech/0804 ... index.html
TranS-Squad Team

ODPOWIEDZ

Wróć do „Garaż quadowy”