Raptor 350 drobne przeróbki

Wszelkie sprawy związane z eksploatacją, serwisowaniem, silnikiem, elektryką, skrzyniami biegów, przeniesieniem napędu, zawieszeniem, oponami, tuningiem oraz wszelkimi poradami technicznymi...
ODPOWIEDZ
wyczyn
Posty: 4
Rejestracja: pn 18 kwie, 2011
Quad:: Raptor 350
Imię: Patryk

Raptor 350 drobne przeróbki

Post autor: wyczyn » pn 18 kwie, 2011

Witam chciałbym obniżyć przód mojego quada;) poszerzyłem go i chciałbym obniżyć żeby fajnie się prezentował wie ktoś czy da się regulować przednie amorki ?? jeśli nie to proszę o rady jak go można obniżyć z góry dzięki ;D

Awatar użytkownika
palig1
Posty: 167
Rejestracja: pn 14 lut, 2011
Quad:: KTM 525 i Honda
Imię: Wojtek
Lokalizacja: Ogrodzieniec

Re: Raptor 350 drobne przeróbki

Post autor: palig1 » wt 19 kwie, 2011

Ty tego quada trzymasz w domu dla wyglądu czy jeździsz nim :lol: :?:

Regulacja amortyzatorów jedynie go może usztywnić, a nie obniżyć. Ale w Raptorze 350 jest to chyba tylko napięcie wstępne sprężyny i musisz posiadać specjalny klucz, no chyba że ktoś ma jakiś własny patent.
Jesteś z okolic Jury? Umów się z nami na wspólną jazdę!
http://www.enduro-jura.czo.pl

wyczyn
Posty: 4
Rejestracja: pn 18 kwie, 2011
Quad:: Raptor 350
Imię: Patryk

Re: Raptor 350 drobne przeróbki

Post autor: wyczyn » wt 19 kwie, 2011

Pewnie że jeżdżę ale chce żeby fajnie wyglądał czy to coś złego ;p

wyczyn
Posty: 4
Rejestracja: pn 18 kwie, 2011
Quad:: Raptor 350
Imię: Patryk

Re: Raptor 350 drobne przeróbki

Post autor: wyczyn » wt 19 kwie, 2011

Kolega mówił że można zmienić wahacze czy amorki nie wiem wiecie coś na ten temat? ;)

Awatar użytkownika
MaxWroclaw
Posty: 27
Rejestracja: sob 25 wrz, 2010
Quad:: Yamaha Raptor 350R
Imię: Maks

Re: Raptor 350 drobne przeróbki

Post autor: MaxWroclaw » pt 20 maja, 2011

Witaj,
Co do poszerzania go, sam chciałem sobie taką motkę zrobić, byłem skłonny kupić zawieszenie z ltrki 450tki i dopasować w serwisie quadimodo, ale sobie uświadomiłem, że nigdy z igły wideł nie zrobię :)
Nie ma sensu inwestować w nowe zawieszenie do R350 ponieważ koszty są takie a nie inne (dobre zawieszenie kosztuje grubo ponad 5000zł) i za kwotę ze sprzedaży rapiego już spokojnie kupi się za tą samą cenę YFZke która już ma o niebo lepsze zawieszenie, jak i wachacze :)
nie ma co zwlekać!

ODPOWIEDZ

Wróć do „Garaż quadowy”